Edward Miszczak, VIVA! 21/2017, VIVA! październik 2017
Fot. Zuza Krajewska/Laf AM
Z OSTATNIEJ CHWILI

Edward Miszczak: „Serce pęka, jak sobie człowiek uświadomi, co się stało na tym jeziorze” 

Po śmierci Piotra Woźniaka-Staraka zmieniono ramówkę stacji TVN

Redakcja VIVA! 22 sierpnia 2019 13:12
Edward Miszczak, VIVA! 21/2017, VIVA! październik 2017
Fot. Zuza Krajewska/Laf AM

Stacja TVN prezentuje właśnie swoją nową jesienną ramówkę, czyli prezentację oferty programowej przygotowanej na nadchodzące miesiące. W związku z dzisiejszą smutną informacją o śmierci Piotra Woźniaka-Staraka w ostatniej chwili wprowadzono jednak zmiany.

Zmiany w ramówce stacji TVN

Prowadzący ramówkę Marcin Prokop już na samym początku zapowiedział, że plan imprezy uległ zmianie. Zmieniono też przygotowany wcześniej spot promocyjny. Dziennikarz wyraził słowa wsparcia i współczucia dla Agnieszki Woźniak-Starak. „Wszyscy myślimy o tej gwieździe, której dziś z nami nie ma, Agnieszce Woźniak-Starak. Agnieszko, nasze myśli są teraz z tobą”.

Tomasz Karolak wykonał piosenkę Nic nie może wiecznie trwać, którym promuje serial 39 i pół tygodnia. Dziś jej przesłanie było bardzo wymowne. Nowa odsłona serialu powraca po dziesięciu latach.

Agnieszka Woźniak-Starak jest prowadzącą programu Big Brother. Po sukcesie pierwszej edycji zapowiedziano, że tej jesieni wyemitowana zostanie kolejna. Ponownie miała poprowadzić ją dziennikarka. Na ramówce potwierdzono, że już wkrótce zobaczymy reality-show. Mówi się jednak, że z powodu tragicznych wydarzeń w jej życiu prywatnym, nie podejmie się teraz tego zadania. Edward Miszczak powiedział nam ze na dniach zapadną decyzje związane z prowadzeniem Big Brothera.

Zaprezentowano także pozostałe programy. Małgorzata Ohme i Filip Chajzer zostali oficjalnie przedstawieni jako nowa para prowadzących program Dzień dobry TVN.

Rafał Zawierucha poprowadzi swój autorski program w TVN Fabuła. Będzie oprowadzał po miejscach w Polsce, gdzie powstały najważniejsze polskie filmy.

Największy aplauz publiczności zebrała prezentacja programu Starsza pani musi fiknąć, w którym gwiazdy wraz ze swoimi mamami będą postawione przed trudnymi wyzwaniami. Będą to m.in. Joanna Krupa, Andrzej Piaseczny czy Dawid Kwiatkowski ze swoimi mamami, a także Magda Gessler z synem Tadeuszem Müllerem. Nie zabrakło prezentacji przebojów stacji takich jak Mam talent, Masterchef, Milionerzy i Top Model. Jesienią zobaczymy także drugie sezony seriali Pułapka oraz Pod powierzchnią

Zapowiadając film Ukryta gra, który za kilkanaście dni będzie walczyć o Złote Lwy w Konkursie Głównym na 44. Festiwalu Polskich Filmów Fabularnych w Gdyni, Edward Miszczak nie mógł nie wspomnieć o producencie filmu, Piotrze Woźniaku-Staraku. Nie kryjąc emocji powiedział wprost:  „Serce pęka jak sobie człowiek uświadomico się stało na tym jeziorze”, nawiązując do tragicznej wiadomości, jaka dotarła do nas dzisiejszego poranka. Przypomnijmy, że w godzinach porannych podano, że Piotr Woźniak-Starak nie żyje.  

Wideo

Justyna i Jakub Przygońscy: „jesteśmy zapracowanymi rodzicami”. Tak zmieniły ich dzieci

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Co powie tata? JAROSŁAW I OLIWIA BIENIUK we wzruszającej rozmowie o wchodzeniu córki w dorosłość, układaniu życia na nowo, sile wspomnień i ojcowskiej miłości. ALEKSANDRA KURZAK: „lubię być diwą”. O błyskotliwej karierze, zaręczynach po 10 dniach znajomości i intymności. DOROTA I CZESŁAW MOZILOWIE razem pracują, podróżują, oglądają seriale, tańczą... Co jest receptą ich udanego związku? WOJCIECH MECWALDOWSKI to artysta, aktor i... introwertyk. Co oznacza dla niego „życie pełną gębą”? Ikar polskiego dziennikarstwa... Jaki był prywatnie? Wzloty i upadki KAMILA DURCZOKA.