Edward Miszczak, VIVA! 21/2017, VIVA! październik 2017
Fot. Zuza Krajewska/Laf AM
Z OSTATNIEJ CHWILI

Edward Miszczak: „Serce pęka, jak sobie człowiek uświadomi, co się stało na tym jeziorze” 

Po śmierci Piotra Woźniaka-Staraka zmieniono ramówkę stacji TVN

Redakcja VIVA! 22 sierpnia 2019 13:12
Edward Miszczak, VIVA! 21/2017, VIVA! październik 2017
Fot. Zuza Krajewska/Laf AM

Stacja TVN prezentuje właśnie swoją nową jesienną ramówkę, czyli prezentację oferty programowej przygotowanej na nadchodzące miesiące. W związku z dzisiejszą smutną informacją o śmierci Piotra Woźniaka-Staraka w ostatniej chwili wprowadzono jednak zmiany.

Zmiany w ramówce stacji TVN

Prowadzący ramówkę Marcin Prokop już na samym początku zapowiedział, że plan imprezy uległ zmianie. Zmieniono też przygotowany wcześniej spot promocyjny. Dziennikarz wyraził słowa wsparcia i współczucia dla Agnieszki Woźniak-Starak. „Wszyscy myślimy o tej gwieździe, której dziś z nami nie ma, Agnieszce Woźniak-Starak. Agnieszko, nasze myśli są teraz z tobą”.

Tomasz Karolak wykonał piosenkę Nic nie może wiecznie trwać, którym promuje serial 39 i pół tygodnia. Dziś jej przesłanie było bardzo wymowne. Nowa odsłona serialu powraca po dziesięciu latach.

Agnieszka Woźniak-Starak jest prowadzącą programu Big Brother. Po sukcesie pierwszej edycji zapowiedziano, że tej jesieni wyemitowana zostanie kolejna. Ponownie miała poprowadzić ją dziennikarka. Na ramówce potwierdzono, że już wkrótce zobaczymy reality-show. Mówi się jednak, że z powodu tragicznych wydarzeń w jej życiu prywatnym, nie podejmie się teraz tego zadania. Edward Miszczak powiedział nam ze na dniach zapadną decyzje związane z prowadzeniem Big Brothera.

Zaprezentowano także pozostałe programy. Małgorzata Ohme i Filip Chajzer zostali oficjalnie przedstawieni jako nowa para prowadzących program Dzień dobry TVN.

Rafał Zawierucha poprowadzi swój autorski program w TVN Fabuła. Będzie oprowadzał po miejscach w Polsce, gdzie powstały najważniejsze polskie filmy.

Największy aplauz publiczności zebrała prezentacja programu Starsza pani musi fiknąć, w którym gwiazdy wraz ze swoimi mamami będą postawione przed trudnymi wyzwaniami. Będą to m.in. Joanna Krupa, Andrzej Piaseczny czy Dawid Kwiatkowski ze swoimi mamami, a także Magda Gessler z synem Tadeuszem Müllerem. Nie zabrakło prezentacji przebojów stacji takich jak Mam talent, Masterchef, Milionerzy i Top Model. Jesienią zobaczymy także drugie sezony seriali Pułapka oraz Pod powierzchnią

Zapowiadając film Ukryta gra, który za kilkanaście dni będzie walczyć o Złote Lwy w Konkursie Głównym na 44. Festiwalu Polskich Filmów Fabularnych w Gdyni, Edward Miszczak nie mógł nie wspomnieć o producencie filmu, Piotrze Woźniaku-Staraku. Nie kryjąc emocji powiedział wprost:  „Serce pęka jak sobie człowiek uświadomico się stało na tym jeziorze”, nawiązując do tragicznej wiadomości, jaka dotarła do nas dzisiejszego poranka. Przypomnijmy, że w godzinach porannych podano, że Piotr Woźniak-Starak nie żyje.  

Wideo

Wiosna 2020 - design, kulinarne inspiracje, podróże bez wychodzenia z domu!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Trener personalny DANIEL QCZAJ zdobył się na coming out. Co mu dała ta decyzja, a co zabrała? ALŻBETA LENSKA dwa lata temu o mało nie umarła. To wydarzenie w zaskakujący sposób zmieniło jej życie. W VIVIE! na Lato cykl Ona o Niej – MAŁGORZATA POTOCKA o KALINIE JĘDRUSIK: „Przez jednych kochana, przez innych nienawidzona. Polska Marilyn Monroe…”. W cyklu Sztuka gotowania – AGNIESZKA MACIĄG zdradza, jak zatrzymać młodość. W Podróżach z Historią – kultowe miejsca: magiczna leśniczówka w Praniu, Krzyże „lepsze niż Paryże…”.