Mikołaj Krawczyk i Sylwia Juszczak
Fot. akpa
O TYM SIĘ MÓWI

Sylwia Juszczak-Krawczyk pokazała imponujące ciążowe krągłości!

Aktorka zdradziła przy okazji płeć dziecka...

Konrad Szczęsny 30 stycznia 2019 19:49
Mikołaj Krawczyk i Sylwia Juszczak
Fot. akpa

Związek Sylwii Juszczak i Mikołaja Krawczyka od początku wzbudzał duże emocje. Mimo że są ze sobą niemal trzy lata, mało kto dawał im szansę. Jednak oni, na przekór wszystkim udowodnili, że nie tylko się kochają, ale i chronią swoją prywatność. Ślub wzięli w całkowitej tajemnicy w 2017 roku, zaś w zeszłym roku okazało się, że... spodziewają się dziecka! W końcu potwierdziła to sama aktorka, która zamieściła w sieci zdjęcie ze sporych rozmiarów brzuszkiem. Zdradziła również płeć maleństwa.

Sylwia Juszczak-Krawczyk z ciążowym brzuszkiem. Płeć dziecka, termin porodu

Fotografia, na której Sylwia Juszczak-Krawczyk trzyma rękę na okazałych krągłościach, rozczuliła jej fanów. Tym bardziej, że to pierwsze oficjalne zdjęcie aktorki w ciąży.

„Mówią, że ciąża po 40-tce jest trudniejsza... ja czuję się świetnie! Na nasze szczęście czekają już nasi czterej starsi synowie :) cudny czas”, napisała szczęśliwa mama.

Przypomnijmy, że aktorka wraz z Mikołajem Krawczykiem wychowują już czwórkę synów: Vincenta i Nataniela, owoc małżeństwa Sylwii Juszczak z Tomaszem Pągowskim oraz Roberta i Michała, bliźnięta ze związku aktora z Anetą Zając. Dziecko, które pojawi się wkrótce na świecie, będzie ich pierwszym wspólnym.

Jeden z hasztagów, którym małżonka Mikołaja Krawczyk opatrzyła fotografię („daughter”, z ang. „córka”) zdradza płeć dziecka. Tak jak spekulowano wcześniej, para powita niebawem na świecie dziewczynkę!

Internauci gratulują Sylwii Juszczak-Krawczyk i Mikołajowi Krawczykowi

Oczywiście zdjęcie spotkało się z euforyczną reakcją fanów aktorki.

„Gratulacje, to teraz czas na małą księżniczkę”, „Woooow!!!!!! Gratulacje i samych wspaniałych i cudownych chwil”, „Ślicznie Pani wygląda, gratuluję”, napisali rozentuzjazmowani.

Wszystko wskazuje również na to, że Sylwia Juszczak-Krawczyk urodzi lada dzień! Ciążowe krągłości są bowiem naprawdę duże  

Mikołaj Krawczyk i Sylwia Juszczak
Fot. ADAM JANKOWSKI/REPORTER

Wideo

Zobaczcie 12 najgorętszych trendów na wiosnę 2020!

Akcje

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

„Ciąża Małgosi to ukoronowanie tego, o co walczyliśmy”, mówi RADOSŁAW MAJDAN i nie ukrywa, że z powodu epidemii on i jego żona są pełni obaw. LESZEK MILLER z wnuczką MONIKĄ o tym, jak dziś wygląda ich życie po bolesnej stracie syna i ojca. Legendarny aktor WITOLD SADOWY niedawno skończył sto lat i zdobył się na niezwykle szczere wyznanie. „Widziałam, jak czai się śmierć” – ELISABETH REVOL wspomina ostatnie chwile z TOMKIEM MACKIEWICZEM podczas wspinaczki na Nanga Parbat.