Mikołaj Krawczyk i Sylwia Juszczak
Fot. akpa
O TYM SIĘ MÓWI

Sylwia Juszczak-Krawczyk pokazała imponujące ciążowe krągłości!

Aktorka zdradziła przy okazji płeć dziecka...

Konrad Szczęsny 30 stycznia 2019 19:49
Mikołaj Krawczyk i Sylwia Juszczak
Fot. akpa

Związek Sylwii Juszczak i Mikołaja Krawczyka od początku wzbudzał duże emocje. Mimo że są ze sobą niemal trzy lata, mało kto dawał im szansę. Jednak oni, na przekór wszystkim udowodnili, że nie tylko się kochają, ale i chronią swoją prywatność. Ślub wzięli w całkowitej tajemnicy w 2017 roku, zaś w zeszłym roku okazało się, że... spodziewają się dziecka! W końcu potwierdziła to sama aktorka, która zamieściła w sieci zdjęcie ze sporych rozmiarów brzuszkiem. Zdradziła również płeć maleństwa.

Sylwia Juszczak-Krawczyk z ciążowym brzuszkiem. Płeć dziecka, termin porodu

Fotografia, na której Sylwia Juszczak-Krawczyk trzyma rękę na okazałych krągłościach, rozczuliła jej fanów. Tym bardziej, że to pierwsze oficjalne zdjęcie aktorki w ciąży.

„Mówią, że ciąża po 40-tce jest trudniejsza... ja czuję się świetnie! Na nasze szczęście czekają już nasi czterej starsi synowie :) cudny czas”, napisała szczęśliwa mama.

Przypomnijmy, że aktorka wraz z Mikołajem Krawczykiem wychowują już czwórkę synów: Vincenta i Nataniela, owoc małżeństwa Sylwii Juszczak z Tomaszem Pągowskim oraz Roberta i Michała, bliźnięta ze związku aktora z Anetą Zając. Dziecko, które pojawi się wkrótce na świecie, będzie ich pierwszym wspólnym.

Jeden z hasztagów, którym małżonka Mikołaja Krawczyk opatrzyła fotografię („daughter”, z ang. „córka”) zdradza płeć dziecka. Tak jak spekulowano wcześniej, para powita niebawem na świecie dziewczynkę!

Internauci gratulują Sylwii Juszczak-Krawczyk i Mikołajowi Krawczykowi

Oczywiście zdjęcie spotkało się z euforyczną reakcją fanów aktorki.

„Gratulacje, to teraz czas na małą księżniczkę”, „Woooow!!!!!! Gratulacje i samych wspaniałych i cudownych chwil”, „Ślicznie Pani wygląda, gratuluję”, napisali rozentuzjazmowani.

Wszystko wskazuje również na to, że Sylwia Juszczak-Krawczyk urodzi lada dzień! Ciążowe krągłości są bowiem naprawdę duże  

Mikołaj Krawczyk i Sylwia Juszczak
Fot. ADAM JANKOWSKI/REPORTER

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

AGNIESZKA CEGIELSKA: „»Stary świat nie wróci«, napisałam to dwa lata temu w mojej książce »Naturalnie«, mówi dziennikarka, specjalistka od zdrowego żywienia. PATRYCJA WOY-WOJCIECHOWSKA, fotografka, autorka książek dla dzieci, dziewczyna z wielkiego miasta, zaczęła drugie życie na Mazurach. Jak ono wygląda? PROFESOR KRZYSZTOF SIMON – słynie z ciętego języka i tego, że nie owija w bawełnę. Właśnie został odznaczony medalem 75-lecia misji Jana Karskiego za wkład w walkę z pandemią. A także: Dlaczego robimy z naszej planety wielkie wysypisko śmieci? Czy mogę wpłynąć na los Ziemi, będąc w domu? Czy luksusowe hotele mogą być eko?