Pippa Middleton z mężem
Fot. East News
KRÓLEWSKIE ŻYCIE

Zobacz pierwsze zdjęcia dziecka Pippy Middleton!

Dwumiesięczny Arthur jest już naprawdę duży!

Weronika Kostyra 1 stycznia 2019 07:54
Pippa Middleton z mężem
Fot. East News

Pippa Middleton, siostra księżnej Kate urodziłą w tym roku swoje pierwsze dziecko. 16 października na świat przyszedł jej syn, Arthur. Chłopiec urodził się w tym samym szpitalu, w którym księżna Kate urodziła księcia Georga, księżniczkę Charlotte i księcia Louisa. Louis i Arthur będą się z pewnością razem wychowywać. Pippa i jej mąż, James Matthews wybrali się właśnie na wakacje z dzieckiem. Właśnie dlatego po raz pierwszy możemy zobaczyć, jak wygląda maleństwo!

Jak wygląda synek Pippy Middleton?

Pippa Middleton i jej ukochany mąż pobrali się maju 2017 roku. James Matthews jest biznesmanem i milionerem. Teraz wyjechali na pierwsze wakacje z dzieckiem na wyspę St. Barths. Ojciec Jamesa posiada tam własny hotel. Cała rodzina wygląda na wypoczętą i szczęśliwą. Po raz pierwszy możemy też zobaczyć małego Arthura. Dwumiesięczny bobas jest już naprawdę duży!

Jak sądzicie, do kogo będzie bardziej podobny? 

Pippa Middleton z dzieckiem
Fot. Starface/STARFACE PHOTO /East News

Pippa Middleton z dzieckiem
Fot. East News

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

JULIA WIENIAWA o magii sceny, dorastaniu na oczach widzów, manii kontroli i miłości. ADRIANNA BIEDRZYŃSKA i MICHALINA ROBAKIEWICZ – Matka i córka opowiadają, jak gra się im na jednej scenie i nosi... te same ubrania. JERZY SKOLIMOWSKI: Artysta wszechstronny – reżyser, scenarzysta, poeta i malarz, w szczerej rozmowie o życiowej rewolucji. W cyklu Kobiety ikony – co się dzieje z… SOPHIA LOREN, bogini kina, zjawiskowa piękność, która na swoje miejsce na Ziemi wybrała Rzym zamiast Hollywood. W cyklu Podróże – gdzie jeżdżą gwiazdy: Greckie wyspy. Tu odpoczywają JOANNA PRZETAKIEWICZ, ANNA PUŚLECKA i RITA ORA. Sztuka gotowania JOANNY BRODZIK.