Pippa Middleton z mężem
Fot. East News
KRÓLEWSKIE ŻYCIE

Zobacz pierwsze zdjęcia dziecka Pippy Middleton!

Dwumiesięczny Arthur jest już naprawdę duży!

Weronika Kostyra 1 stycznia 2019 07:54
Pippa Middleton z mężem
Fot. East News

Pippa Middleton, siostra księżnej Kate urodziłą w tym roku swoje pierwsze dziecko. 16 października na świat przyszedł jej syn, Arthur. Chłopiec urodził się w tym samym szpitalu, w którym księżna Kate urodziła księcia Georga, księżniczkę Charlotte i księcia Louisa. Louis i Arthur będą się z pewnością razem wychowywać. Pippa i jej mąż, James Matthews wybrali się właśnie na wakacje z dzieckiem. Właśnie dlatego po raz pierwszy możemy zobaczyć, jak wygląda maleństwo!

Jak wygląda synek Pippy Middleton?

Pippa Middleton i jej ukochany mąż pobrali się maju 2017 roku. James Matthews jest biznesmanem i milionerem. Teraz wyjechali na pierwsze wakacje z dzieckiem na wyspę St. Barths. Ojciec Jamesa posiada tam własny hotel. Cała rodzina wygląda na wypoczętą i szczęśliwą. Po raz pierwszy możemy też zobaczyć małego Arthura. Dwumiesięczny bobas jest już naprawdę duży!

Jak sądzicie, do kogo będzie bardziej podobny? 

Pippa Middleton z dzieckiem
Fot. Starface/STARFACE PHOTO /East News

Pippa Middleton z dzieckiem
Fot. East News

Wideo

Marynarki, kardigany, sukienki maxi, kozaki na słupku. Te produkty będą modne jesienią i zimą 2020/2021

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

JOANNA PRZETAKIEWICZ I RINKE ROOYENS Mężczyzna z przeszłością, kobieta po przejściach… Dlaczego zdecydowali się na ślub? KASIA STRUSS Życiowa rewolucja supermodelki. JOE BIDEN – rodzinne tragedie, trudne wybory i droga na szczyt 46. prezydenta Stanów Zjednoczonych. VINCENT ŻUŁAWSKI Co zawdzięcza rodzicom – Andrzejowi Żuławskiemu i Sophie Marceau? Polska „junioromania”, czyli wszystko o EUROWIZJI JUNIOR 2020. W cyklu Extra Elitarne szkoły i uczelnie Wielkiej Brytanii (nie)tylko dla wybranych.