Pippa Middleton z mężem
Fot. East News
KRÓLEWSKIE ŻYCIE

Zobacz pierwsze zdjęcia dziecka Pippy Middleton!

Dwumiesięczny Arthur jest już naprawdę duży!

Weronika Kostyra 1 stycznia 2019 07:54
Pippa Middleton z mężem
Fot. East News

Pippa Middleton, siostra księżnej Kate urodziłą w tym roku swoje pierwsze dziecko. 16 października na świat przyszedł jej syn, Arthur. Chłopiec urodził się w tym samym szpitalu, w którym księżna Kate urodziła księcia Georga, księżniczkę Charlotte i księcia Louisa. Louis i Arthur będą się z pewnością razem wychowywać. Pippa i jej mąż, James Matthews wybrali się właśnie na wakacje z dzieckiem. Właśnie dlatego po raz pierwszy możemy zobaczyć, jak wygląda maleństwo!

Jak wygląda synek Pippy Middleton?

Pippa Middleton i jej ukochany mąż pobrali się maju 2017 roku. James Matthews jest biznesmanem i milionerem. Teraz wyjechali na pierwsze wakacje z dzieckiem na wyspę St. Barths. Ojciec Jamesa posiada tam własny hotel. Cała rodzina wygląda na wypoczętą i szczęśliwą. Po raz pierwszy możemy też zobaczyć małego Arthura. Dwumiesięczny bobas jest już naprawdę duży!

Jak sądzicie, do kogo będzie bardziej podobny? 

Pippa Middleton z dzieckiem
Fot. Starface/STARFACE PHOTO /East News

Pippa Middleton z dzieckiem
Fot. East News

Wideo

Trendy na wiosnę 2021. Najmodniejsze makijaże na wiosnę 2021.

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

„Nauczyciel, autorytet, mistrz”, mówi o JANUSZU JÓZEFOWICZU NATASZA URBAŃSKA. A które z nich jest… mistrzem w życiu prywatnym? ŚCIBAKÓWNA i ENGLERT, STUHROWIE, CICHOPEK i HAKIEL, OLBRYCHSCY, CHOTECKA i PAZURA – pary z najdłuższym stażem w polskim show-biznesie. PRZEMYSŁAW KOSSAKOWSKI – pan od rysunków, podróżnik, dziennikarz, a może wkrótce... art terapeuta. OTYLIA JĘDRZEJCZAK o tym, czy marzy o sportowej karierze dla dzieci i o partnerskim związku z narzeczonym Pawłem. W cyklu Extra: DORA MAAR, GALA, MARIA BALOWA, JADWIGA VON UNRUNG… – muzy genialnych malarzy.