Gabriela Czernecka 12 grudnia 2017 07:00
1/6
Pippa Middleton, MT
Copyright @Getty Images
1/6

 

Pippa Middleton jest w ciąży?! Siostra Kate Middleton stanęła na ślubnym kobiercu zaledwie w maju tego roku, a już miesiąc później pojawiły się plotki, że spodziewa się dziecka. To byłoby pierwsze dziecko młodszej siostry Kate. Mówiono, że panie marzą, by w tym samym czasie urodzić dzieci. Czy ich marzenie się spełniło? Już wiadomo!

 

Polecamy: Ta impreza ma szansę przebić królewski ślub księżnej Kate! Wiemy, ile wesele będzie kosztowało Pippę Middleton

oraz: Jak naprawdę wygląda życie Pippy Middleton i czy ślub z milionerem je zmieni?

 

Ciąża Pippy Middleton

O tym, że księżna Kate jest w ciąży wiadomo już od kilku miesięcy. Dokładnie 4 września 2017 roku Pałac Kensington potwierdził, że księżna Kate i książę William spodziewają się trzeciego dziecka. Książęca para w oficjalnym oświadczeniu powiadomiła, że trzeci potomek przyjdzie na świat wiosną przyszłego roku. Księżna Kate niejednokrotnie mówiła, że chciałaby mieć dużą rodzinę. Jak widać, jej marzenie powoli się spełnia. Zanim jednak brytyjska rodzina królewska podzieliła się z fanami dobrą nowiną, w zagranicznych mediach pojawiły się plotki, że w ciąży jest Pippa Middleton!

 

Siostra księżnej Kate i biznesmen James Matthews spodziewają się pierwszego dziecka - takie informacje podawały zagraniczne media jeszcze w sierpniu tego roku. Informację o ciąży siostry księżnej Kate jako pierwszy podał australijski serwis Woman’s Day Australia. Informatorzy blisko związani z Pippą Middleton twierdzili, że od zawsze powtarzała, iż chce urodzić zaraz po ślubie i podobno planowała intensywnie starać się o dziecko już w trakcie miesiąca miodowego! Przypomnijmy, że Pippa Middleton i James Matthews pobrali się w maju tego roku. Nic więc dziwnego, że reporterzy niemal kilka tygodni po ceremonii oczekiwali na dobre wieści. 

 

Szybko pojawiły się więc plotki, że Pippa Middleton jest w ciąży. Gdy we wrześniu tego roku okazało się, że księżna Kate jest w ciąży, wszyscy zasugerowali się, że w takim razie, Pippa również jest w ciąży! Dlaczego? Podobno największym marzeniem sióstr Middleton było zajście w ciążę w tym samym czasie. Nic dziwnego, że wszyscy z zapartym tchem oczekiwali na potwierdzienie tych informacji. Czy Pippa Middleton jest w ciąży? Już wiadomo. Najnowsze zdjęcia siostry Kate Middleton nie pozostawiają wątpliwości.

 

Zobaczcie w naszej galerii najnowsze zdjęcia Pippy Middleton! Czy faktycznie spodziewa się dziecka?

Polecamy: Pippa Middleton i James Matthews już się pobrali. Zobacz, jak wyglądała ceremonia!

2/6
Pippa Middleton w ciąży
Copyright @East News
2/6

Pippa Middleton w maju tego roku wyszła za mąż za miliardera, Jamesa Matthewsa. Szybko pojawiły się informacje, że para nie zameirza dług oczekać z powiększeniem rodziny. Nic więc dziwnego, że zaledwie kilka miesięcy po ślubie Pippy i Jamesa zagraniczne media podały, że Pippa Middleton jest w ciąży! Czy faktycznie? Siostra Kate Middleton rzadko pokazywała się publicznie. Zrobiła to zaledwie kilka dni temu. Pippa Middleton odwiedziła chore dzieci w Bristol Royal Hospital. Jej strój nie pozostawiał wątpliwości. Czy Pippa Middleton jest w ciąży? 

 

Polecamy: Jak naprawdę wygląda życie Pippy Middleton i czy ślub z milionerem je zmieni?

3/6
Pippa Middleton w ciąży
Copyright @East News
3/6

To jedno ze zdjęć, które pojawiło się w lipcy tego roku, czyli zaledwie dwa miesiące po ślubie Pippy Middleton. Szybko media obiegła wiadomość, że Pippa Middleton jest w ciąży. Sisotrze Kate Middleton zrobiono serię zdjęć, na których zdaje się, że ma zaokrąglony brzuszek. Od razu okrzyknięto, że Pippa Middleton spodziewa się dziecka. Czy aby na pewno?

 

Polecamy: Ta impreza ma szansę przebić królewski ślub księżnej Kate! Wiemy, ile wesele będzie kosztowało Pippę Middleton

4/6
Pippa Middleton w ciąży
Copyright @East News
4/6

Najnowsze zdjęcia Pippy Middleton nie pozostawiają wątpliwości, że Pippa Middleton nie jest w ciąży. Siostra Kate Middleton odwiedziła jeden z oddziałów szpitalnych w Bristol Royal Hospital. Jej strój nie pozostawił wątpliwości: czarny półgolf opinający płaski brzuch to największy dowód na to, że Pippa nie jest w ciąży. 

 

Polecamy: Ta impreza ma szansę przebić królewski ślub księżnej Kate! Wiemy, ile wesele będzie kosztowało Pippę Middleton

5/6
Pippa Middleton w ciąży
Copyright @East News
5/6

Jak piszą zagranicze serwisy plotkarskie, Pippa Middleton (jeszcze) nie jest w ciąży. Podobno informacje o tym, że spodziewa się dziecka, miały odwrócić uwagę od ciążowego brzuszka księżnej Kate, która we wrześniu tego roku poinformowała, że spodziewa się trzeciego dziecka. Najnowsze zdjęcia Pippy Middleton  pokazują, że Pippa z pewnością nie jest w ciąży. 

 

Polecamy:  To on skradł serce młodszej siostrze księżnej Kate. Kim jest James Matthews?

6/6
Ksieżna Kate, Pippa Middleton
Copyright @East News
6/6

Wygląda na to, że marzenie sióstr Middleton na razie się nie spełni. Paniom podobno bardzo zależało, by w tym samym czasie być w ciąży. Niestety nie tym razem. Księżna Kate lada dzień po raz trzeci zostanie mamą, a na informacje o ciąży Pippy Middleton jeszcze musimy trochę poczekać...

 

Polecamy:  Najbardziej wpływowe siostry świata? Zdradzamy sekrety intymnej relacji księżnej Kate i Pippy Middleton

Redakcja poleca

REKLAMA

Wideo

To nie była miłość od pierwszego wejrzenia, ale szybko zamieszkali razem. Teraz czeka ich wielka zmiana!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

KATARZYNA GROCHOLA i DOROTA SZELĄGOWSKA: matka i córka o tym, jak ich niełatwa kiedyś relacja zmieniała się i dojrzewała. Jaka jest dzisiaj? NATALIA NIEMEN, ANIA RUSOWICZ, KATARZYNA WODECKA-STUBBS z okazji zbliżającego się Wodecki Twist Festiwal córki legendarnych artystów otworzyły skarbiec swoich niezwykłych wspomnień. HENRYK GOŁĘBIEWSKI i FILIP ŁOBODZIŃSKI grali razem w kultowych filmach dla dzieci, ale ich drogi się rozeszły. Teraz znów się spotkali.