Agata Rubik i Piotr Rubik, VIVA! 9/2009, Piotr Rubik, VIVA! maj 2009
Fot. Mateusz Stankiewicz / AF Photo
O TYM SIĘ MÓWI

Piotr Rubik pokazał swoją córkę! Podobno zrobi karierę w modelingu...

Jak wygląda?

Sabina Zięba 22 maja 2020 08:05
Agata Rubik i Piotr Rubik, VIVA! 9/2009, Piotr Rubik, VIVA! maj 2009
Fot. Mateusz Stankiewicz / AF Photo

Ciężko uwierzyć, że ślub Piotra Rubika i Agaty Paskudzkiej odbył się już 12 lat temu. Od tamtej pory kompozytor nieco uciekł z pierwszej ligi show-biznesu, skupiając się na życiu rodzinnym. Wraz z żoną wychowuje dwójkę dzieci. Teraz z okazji urodzin pokazał najstarsze z nich. Jak wygląda jego córka Helena? Internauci są zaskoczeni...

Jak wygląda córka Piotra Rubika?

Z Agatą Paskudzką znanego polskiego muzyka dzieli aż 19 lat różnicy. Nie przeszkodziło im to jednak w budowaniu pięknego związku i założeniu szczęśliwej rodziny. Pok po ślubie, czyli w 2009 roku, na świat przyszła ich pierwsza córka, Helena. Na tym nie poprzestali i cztery lata później powitali Alicję. Wiadomo, że od tamtej pory dziewczynki są oczkiem w głowie rodziców, którzy chętnie się nimi chwalą w mediach społecznościowych.

W środę 20 maja Piotr Rubik udostępnił na Instagramie ujęcie starszej córeczki z okazji jej 11. urodzin. Widzimy na nim dziewczynkę w białej kreacji z koronkową górą i dołem w typie bezy z tiulu. Trzeba przyznać, że Helenka wygląda na nim niezwykle uroczo! Kompozytor post opatrzył podpisem: „Nasze szczęście kończy 11 lat! Jak ten czas szybko leci... Wszystkiego, co najpiękniejsze Helenko. Przy okazji z całego serca podziękowania dla Agaty Rubik za to, że mogę to przeżywać”.

Z kolei żona muzyka pokazała inną fotografię pociechy i dodała: „11 lat Heleny. Tyle wrażliwości, mądrości i piękna w jednej dziewczynce. Kocham Cię, Córeczko”. Pod postami dumnych rodziców momentalnie zaroiło się od komentarzy fanów, którzy wróżą Helenie... karierę w modelingu! Twierdzą: „Oczy tatusiowe, ale i dużo urody po mamie!” czy „Ja wiem, że najważniejsze jest serce i umysł, ale kurczę, z tej małej wyrośnie prześliczna kobieta”.

Zgadzacie się z ich zdaniem?  

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Piotr Rubik (@piotr_rubik)

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Agata Rubik (@agata_rubik)

Piotr Rubik, Agata Rubik, córki Rubik
Fot. Instagram @piotr_rubik

Redakcja poleca

REKLAMA

Wideo

To nie była miłość od pierwszego wejrzenia, ale szybko zamieszkali razem. Teraz czeka ich wielka zmiana!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

KATARZYNA GROCHOLA i DOROTA SZELĄGOWSKA: matka i córka o tym, jak ich niełatwa kiedyś relacja zmieniała się i dojrzewała. Jaka jest dzisiaj? NATALIA NIEMEN, ANIA RUSOWICZ, KATARZYNA WODECKA-STUBBS z okazji zbliżającego się Wodecki Twist Festiwal córki legendarnych artystów otworzyły skarbiec swoich niezwykłych wspomnień. HENRYK GOŁĘBIEWSKI i FILIP ŁOBODZIŃSKI grali razem w kultowych filmach dla dzieci, ale ich drogi się rozeszły. Teraz znów się spotkali.