Anna Starmach, VIVA! 6/2021; Anna Starmach, VIVA! marzec 2021
Fot. ADAM PLUCIŃSKI/MOVE
Z ŻYCIA GWIAZD

Ania Starmach czule o mężu. Ujawniła nieznany dotąd sekret małżeństwa!

Jak Anna Starmach poznała swojego przyszłego męża? Tego mogliście o nich nie wiedzieć

Gabriela Czernecka 27 kwietnia 2021 16:49
Anna Starmach, VIVA! 6/2021; Anna Starmach, VIVA! marzec 2021
Fot. ADAM PLUCIŃSKI/MOVE

Anna Starmach niebawem po raz drugi zostanie mamą. Gwiazda MasterChefa lada chwila powita na świecie upragnionego synka. Korzystając z ostatnich chwil przed porodem Anna Starmach postanowiła opowiedzieć co nieco swoim fanom o swoim życiu prywatnym, a szczególnie o relacji ze swoim mężem. Kim jest Piotr Kusek? Co wiemy o mężu Anny Starmach? Zobaczcie sami!

Anna Starmach o relacji z mężem

Dziś Anna Starmach jest szczęśliwą mamą dwuletniej Jagny oraz żoną Piotra Kuska. Para niebawem przywita na świecie swoje drugie dziecko. Tym razem małżeństwo zostanie rodzicami chłopca. Płeć drugiego dziecka Anna Starmach jakiś czas temu ujawniła w wywiadzie dla magazynu VIVA!: „Nie miałam żadnych preferencji ani przy pierwszym dziecku, ani teraz. Piotr, dopiero kiedy usłyszał, że to chłopiec, przyznał, że bardzo chciał mieć syna. Dopóki nie znaliśmy płci dziecka, opowiadał, że to będzie córka, snuł wizje, jak będą dogadywać się z Jagną. Ale spełniło się jego marzenie”, mówiła niedawno.

ZobaczAnna Starmach o drugiej ciąży: „Już nie snuję tej utopijnej wizji, że u mnie będzie różowo i pięknie”

Anna Starmach, VIVA! 6/2021; Anna Starmach, VIVA! marzec 2021
Fot. ADAM PLUCIŃSKI/MOVE

Kim jest mąż Anny Starmach?

Teraz odliczając dni do porodu Anna Starmach podzieliła się z fanami poruszającą fotografią, na której z dumą prezentuje… różnicę wzrostu między nią a mężem! „Prawie 35 centymetrów”, napisała. Wspólne zdjęcie podpisała: „Może i jest wyższy, ale to ja mam WIĘKSZY BRZUCH”, czytamy. Ujawniła także, za co ceni swojego ukochanego: „Nie ukrywam, bardzo lubię te Piotrkowe dwa metry, i jego silne ramię, na którym zawsze mogę się wesprzeć... Uwielbiam też, gdy tata bierze Jagienkę na barana, wtedy są dla mnie wyżsi od najwyższego szczytu”, mówiła fanom za pośrednictwem social mediów.

Zobacz także: Jak Ania Starmach czuje się w ciąży? Na planie Masterchefa nie może robić jednego...

Autorka pysznych książek kucharskich i wybornego portalu kulinarnego zdradziła, że wraz z mężem są dobrani nie tylko pod względem wyglądu. Jak pisze, jest dla niej nie tylko idealnym mężem, ale także oddanym ojcem, a przede wszystkim dobrym człowiekiem! Kim jest Piotr Kusek? Mąż Anny Starmach  jest biznesmenem i menadżerem w znanej firmie informatycznej.

Anna Starmach i Piotr Kusek
Fot. ADAM JANKOWSKI/REPORTER

Para zaręczyła się w walentynki. Na ślubnym kobiercu stanęli 2 września 2017 roku. Co ciekawe, o tym, że Anna Starmach jest w związku fani dowiedzieli się… przez przypadek. Jurorka Masterchef ujawniła tę informację w programie Kuby Wojewódzkiego w 2015 roku: „Prawda jest taka, że rzeczywiście o tym, że jestem sama przeczytałam pijąc kawę z moim chłopakiem, z którym jestem od lat. My się nie afiszujemy ze swoim uczuciem i tylko dlatego wszyscy myślą, że nikogo nie miałam. Czy to nie jest dziwne i okrutne?”, wyznała.

Anna Starmach i Piotr Kusek - jak się poznali?

Anna Starmach należy do grona gwiazd, które rzadko ujawniają szczegóły ze swojego życia prywatnego. Co jakiś czas jurorka robi jednak wyjątek: „Kiedy moja kariera zaczęła się rozkręcać, zastanawiałam się, czy ja na to wszystko mam czas? Czy to odpowiedni moment. A potem poznałam Piotra i już po miesiącu znajomości mogłam wychodzić za mąż i mieć dzieci (śmiech). Po ślubie rozmawialiśmy o tym, kiedy te dzieci? Ja, że może jeszcze poczekamy, a Piotr  powiedział: „Kochanie, jesteśmy tacy szczęśliwi, jest sens czekać?”. Jagienka pojawiła się bardzo szybko. I dobrze nam z nią, ale zupełnie inaczej!”, wyznała w rozmowie z Beatą Nowicką dla magazynu VIVA!.

Piotr Kusek kim jest
Fot. TRICOLORS/East News

„Przez długie lata poszukiwałam bezpieczeństwa w związku. Piotrek jest osobą, na którą zawsze mogę liczyć. Która mnie kocha i akceptuje niezależnie od moich różnych humorów, stresu. Jest wobec mnie bardzo wyrozumiały. Natomiast jest zupełnie ode mnie różny. Sprawia nam ogromną frajdę, że siedzimy oboje na tej samej kanapie i czytamy kompletnie inne książki. Każde z nas ma swoje życie, ale mamy też życie wspólne. Każde z nas ma własne pasje. Ja jestem mało sportowa, on jest bardzo sportowy. Ja gotuję, on je. Dogadujemy się”, dodała.  

Zobacz: Mijają dwa lata od ślubu Ani Starmach. Przypominamy nieznane dotąd zdjęcia z uroczystości!

Dziś Anna Starmach i Piotr Kusek tworzą jedną z najpiękniejszych, ale jednocześnie najbardziej tajemniczych par polskiego show-biznesu. Do końca nie wiadomo, jak para się poznała. Jedno jest pewne - niechętnie pokazują się publicznie. Jak przyznała jednak Anna Starmach w wywiadzie dla magazynu VIVA!: „Mamy trzy światy, Jagna jest czwartym światem. Wiem, że Piotr mnie bardzo szanuje, ja szanuję jego, liczę się z jego zdaniem, a on z moim. To jest piękne, że ktoś nie macha ręką, nie lekceważy, nie przewraca oczami… Jestem dla Piotrka bardzo ważna i ja to wiem. On jest dla mnie bardzo ważny i mam nadzieję, że on to wie. Pielęgnujemy małe rzeczy. Kiedy kilka dni temu wracałam znad morza, czekał na mnie na lotnisku z bukietem kwiatów. Może to jest strasznie sztampowe, ale cudowne. Dostaję prezenty bez okazji, wystarczy, że wymienię tytuł książki, następnego dnia już ją mam w domu. Piotr ma wyostrzone oko na szczegóły. Kiedy widzi, że czegoś mi brakuje, coś poprawiłoby mi komfort życia, zaraz pojawia się w moim otoczeniu”.

Zdradziła także, że mąż jest bardzo spostrzegawczy: „Jak odpryśnie mi lakier od paznokcia, jest pierwszą osobą, która to zauważy (śmiech). Piotr jest zresztą największym znawcą mojego stylu. Nim gdziekolwiek wyjdę, musi być akceptacja męża. Niektóre kobiety mówią, że dla nich to nie jest istotne. Dla mnie to jest bardzo istotne, żeby podobać się mojemu mężczyźnie. Patrzy na mnie wielu, ale mój jest tylko jeden”, dodała.

Mąż Anny Starmach
Fot. VIPHOTO/East News

Okres pandemii koronawirusa jeszcze bardziej ich do siebie zbliżył: „Mój mąż śmieje się ze mnie, bo zawsze narzekałam, że za mało rozmawiamy i teraz nadrabiamy zaległości. No ale z kim ja ma rozmawiać? Na szczęście moja córka jest superwygadana, więc z nią też dyskutuję, trochę się jej zwierzam. Komentarze dwuletniego dziecka potrafią być przezabawne”, wyjawiła VIVIE!. Dziś para z niecierpliwością odlicza dni do narodzin drugiego dziecka. Pozostaje nam życzyć im wszystkiego, co najlepsze!  

Anna Starmach mąż
Fot. Artur Zawadzki/REPORTER

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MARIA DĘBSKA ma 31 lat i na koncie wiele wspaniałych ról. Nam opowiada o tym, dlaczego nie została pianistką, gdzie najlepiej łapie dystans i za co kocha podróże. AGATA WĄTRÓBSKA I JANUSZ CHABIOR w dowcipnej i pełnej czułości rozmowie o swoim związku, ukochanych psach i magii małżeńskiej obrączki. MOHAMED AL-FAYED: egipski miliarder, właściciel paryskiego Ritza, ojciec kochanka księżnej Diany, bohater „The Crown”. Kim jest naprawdę? KASPER BAJON: scenarzysta, pisarz, reżyser. Fachu filmowego uczył się od swojego ojca, reżysera Filipa Bajona. Czy dziś słucha jego uwag?