Ewelina Sienicka, Piotr Kupicha
Fot. Kurnikowski/AKPA
o tym jest głośno

Piotr Kupicha po raz czwarty zostanie ojcem! Do końca utrzymywał ciążę żony w tajemnicy

Lider zespołu Feel ujawnił również imię i płeć pociechy!

Marcjanna Maryszewska 21 czerwca 2023 07:20
Ewelina Sienicka, Piotr Kupicha
Fot. Kurnikowski/AKPA

Radosne wieści właśnie obiegły media. Piotr Kupicha i Ewelina Sienicka znów zostaną rodzicami, co osobiście potwierdził muzyk! Informację o ciąży bardzo długo i skutecznie ukrywali przed światem, lecz w końcu wszystko stało się jasne. Poród zbliża się wielkimi krokami — tymczasem lider zespołu Feel ujawnił płeć oraz imię pociechy, która lada dzień pojawi się na świecie.

Piotr Kupicha. Życie prywatne

Charyzmatyczny lider zespołu Feel ma  wiele muzycznych sukcesów na koncie oraz całkiem pokaźną rodzinę. Media chętnie rozpisują się zarówno o jednym, jak i drugim. Przypomnijmy, że Piotr Kupicha w przeszłości związany był z Agatą Fręś, z którą doczekał się dwóch synów: Pawła i Adama. Małżeństwo nie przetrwało, lecz artysta zdołał ułożyć swoje życie na nowo u boku pięknej Eweliny Sienickiej. Para wzięła ślub w 2018 roku i wychowuje razem córeczkę Jagodę. Dopiero teraz wyszło na jaw, że ich rodzina wkrótce się powiększy.

CZYTAJ TAKŻE: Miał być ślub, było rozstanie. Po latach Mikołaj Roznerski i Marta Juras dzielą opiekę nad synem

Piotr Kupicha ponownie zostanie ojcem. Ujawnił płeć i imię dziecka

Zaskakujące, jak długo udało im się zatajać te wieści przed mediami. Tymczasem wiadomo już, że Piotr Kupicha i Ewelina Sienicka spodziewają się narodzin maluszka w najbliższych tygodniach. Plejada skontaktowała się z muzykiem, który w krótkiej rozmowie zaspokoił ciekawość fanów. "Jeszcze czekamy, w wakacje ma nastąpić rozwiązanie" — zapewnił.

Następnie ujawnił płeć i imię pociechy, nad którym oboje bardzo długo się zastanawiali. "Będzie dołszka (dziewczynka — przyp. red.). Myśleliśmy intensywnie i padło na imię Laura", powiedział artysta. I dodał, że informację o ciąży utrzymywali w tajemnicy, aby małżonka mogła choć przez chwilę cieszyć się spokojem. "Myśleliśmy, że uchowamy się z tą informacją, ale widzę, że już wszystko nabrało tempa w sieci. Potwierdzamy, jesteśmy bardzo szczęśliwi. Jagódka, Paweł i Adaś będą mieli siostrzyczkę".

SPRAWDŹ RÓWNIEŻ: Kasia Kowalska jest zakochana! Dziesięć lat czekała na nowego partnera

To nie wszystko. Para szykuje niespodziankę dla fanów z okazji narodzin córeczki. "Dziękujemy za święty spokój. Jak Laura przyjdzie już na świat, to przygotuje jakiś prezent dla swojej siostry i braci przygotuje, ale i dla państwa", zapewnił. 

Życzymy dużo spokoju i serdecznie gratulujemy!  

Redakcja poleca

REKLAMA

Wideo

Czy łatwo było jej znów zaufać mężczyźnie i co z tym ślubem? „Raz bardziej chce Michał, raz ja", mówi Ewa Kasprzyk

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

EWA KASPRZYK i MICHAŁ KOZERSKI: „potraktujmy ten wywiad jak mecz piłkarski”, proponuje aktorka. Kto w nim zwycięży? ŁUKASZ SIMLAT: dlaczego nie ma aktorskich marzeń i dlaczego... nie wyłącza telefonu. MAJA BOHOSIEWICZ założyła rodzinę, zbudowała własny biznes i została influencerką. Czy nie żałuje swoich wyborów? MICHAŁ WITKOWSKI: ceniony pisarz odsłania swój intymny świat i… zmienia image. NIEPOKONANA, czyli niezwykła historia Céline Dion.