Piotr Rubik i Agata Rubik z córkami: 9-letnią Heleną oraz 5-letnią Alicją
Fot. Instagram @piotrrubik
z życia gwiazd

Zmiany w życiu Agaty i Piotra Rubików! Ich wyprowadzka z Polski powoli staje się rzeczywistością...

Żona kompozytora rozwiała wątpliwości. Wspomniała też o córce

Marcjanna Maryszewska 16 kwietnia 2023 12:07
Piotr Rubik i Agata Rubik z córkami: 9-letnią Heleną oraz 5-letnią Alicją
Fot. Instagram @piotrrubik

Gdy 1 kwietnia Agata i Piotr Rubikowie zapowiedzieli swoją wyprowadzkę z Polski, niewielu chciało im uwierzyć. Większość fanów założyła, że to zwykły dowcip na Prima aprilis — okazuje się jednak, że małżonkowie wcale nie żartowali, a od spełnienia marzenia dzieli ich coraz krótsza droga! Agata Rubik na swoim Instagramie zapowiedziała, że jej starsza córka będzie uczyć się w jednej z najbardziej prestiżowych szkół. 

Agata i Piotr Rubikowie zapowiedzieli przeprowadzkę do USA

„Rozpoczynamy nowy rozdział w życiu i przenosimy się do USA. Czas zawalczyć o Oskara! Wish us luck! - napisała Agata Rubik pod jednym z ostatnich zdjęć na swoim Instagramie. Zapozowała na nim z całą rodziną, ich pupilem, a także kilkoma walizkami, w których jak się wkrótce okazało — musieli pomieścić część swojego dobytku. Jednak czujni internauci poddali tę odważną deklarację w wątpliwość, argumentując to datą opublikowania wpisu... czyli 1 kwietnia.

CZYTAJ TAKŻE: Marta Kubacka wyszła ze szpitala. Radosne wieści przekazał Dawid Kubacki na swoim Instagramie

Nie był to jednak Prima aprilisowy żart, jak wielu wówczas założyło. Żona artysty potwierdziła informację jeszcze kilkukrotnie w kolejnych dniach, a jej media społecznościowe zalały zdjęcia oraz relacje z pobytu w Miami, które powoli staje się ich nowym domem. Zorganizowała również sesję Q&A dla fanów, i nie mogło oczywiście zabraknąć pytań o wyprowadzkę. Agata Rubik w odpowiedzi na jedno z nich ujawniła, że przylecieli do USA, aby sprawdzić szkoły dla córek oraz pozałatwiać niezbędne formalności. „Taki jest plan. Teraz przyjechaliśmy pozałatwiać formalności, zobaczyć szkoły, mieszkania. Wszystko układa się tak, jakby nam mówiło — to jest ten czas, idźcie w to!", podsumowała radośnie.

Fot. Instagram agata_rubik

Fot. Instagram agata_rubik

Starsza córka Rubików będzie uczęszczać do prestiżowej szkoły

Małżonkowie wraz z córkami córki mieszkają w wynajętym lokum, lecz ten stan rzeczy w każdej chwili może ulec zmianie. „Na razie będziemy wynajmować mieszkanie/dom. Jak już znajdziemy odpowiednie miejsce i okaże się, że zostajemy na dłużej, to coś kupimy", dodała Agata Rubik. W innych wpisach podkreślała z kolei, że zarówno ona jak i reszta rodziny już czują się jak u siebie... Tym bardziej że do wyjazdu przygotowywali się od wielu miesięcy. „Piotr o tym marzył całe życie, a realizacja marzeń zaczęła się ponad rok temu", odpowiedziała jednemu z fanów, zapytana od jak dawna planowali przeprowadzkę.

SPRAWDŹ RÓWNIEŻ: Anna Lewandowska pokazała, jak gotuje z bratem. Nagranie stało się hitem

Dopięte zostały również kwestie formalne, jeśli chodzi o edukację ich córek. Żona muzyka jakiś czas temu pochwaliła się, że 13-letnia Helena uczestniczyła niedawno w tzw. Orientation Day. Nastolatka miała szansę zapoznać się z ofertą wybranej szkoły oraz dobrać dla siebie odpowiednie kursy. Jej rodzice są z pewnością bardzo dumni — liceum, do którego będzie uczęszczać, to bardzo dobra placówka z wysoką liczbą oczekujących na liście. „[Helena] jest cholernie zdolna, a dodatkowo ambitna, więc kto jak nie ona?", pisała zadowolona mama.

Życzymy całej rodzinie pomyślności i powodzenia na nowej drodze!  

Fot. Instagram agata_rubik

Fot. Instagram agata_rubik

Wideo

Piotr Trojan marzył o aktorstwie od dziecka. Lekarz powiedział mu, że nie ma na to żadnych szans...

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MAGDALENA BOCZARSKA: intrygująca i niezależna. Emocjonalna i zarazem twarda. Nam opowiada o rodzinie i swojej pasji podróżowania. MACIEJ MUSIAŁOWSKI: aktor i muzyk. Gdy przekroczył próg XVIII-wiecznego pałacu, zmieniło się jego życie… EWA EWART kręciła filmy dokumentalne o wojnach i katastrofach. Tym razem nakręciła poetycką opowieść o raku. ELŻBIETA ROMANOWSKA: od kiedy została prowadzącą program „Nasz nowy dom”, musi się mierzyć z niewyobrażalnym hejtem. PIOTR TROJAN o tym, jak introwertyk odnalazł się w trudnym świecie artystycznym. PODRÓŻE Z ITAKĄ I VIVĄ!: ponad 100 destynacji na całym świecie, ekskluzywne hotele, rajskie plaże. Z rodziną lub we dwoje. Co wybierzesz?