Piotr Gąsowski, VIVA!
Fot. ZUZA KRAJEWSKA I BARTEK WIECZOREK
O TYM SIĘ MÓWI

Piotr Gąsowski walczy z koronawirusem. Aktor trafił do szpitala. Jak się czuje?

„No i przyszła kolej na mnie…”

Rafał Kowalski 17 listopada 2021 11:02
Piotr Gąsowski, VIVA!
Fot. ZUZA KRAJEWSKA I BARTEK WIECZOREK

Kolejna fala koronawirusa przechodzi przez Polskę, nawet jeśli duża część z nas na co dzień o tym zapomina. Między półkami supermarketów wyraźnie widać poluzowanie w kwestii przestrzegania zasad sanitarnych, a aż 46% społeczeństwa do tej pory nie zdecydowało się na choćby jedną dawkę szczepionki. Zupełnie odwrotnie do Piotra Gąsowskiego, który mimo to zakaził się koronawirusem. W nocy aktor trafił do szpitala.

Piotr Gąsowski o COVID-19 i pobycie w szpitalu

Około północy Piotr Gąsowski poinformował za pomocą swojego konta na Instagramie, że znajduje się pod opieką lekarzy. Przez złe samopoczucie grupa medyków musiała założyć mu maskę z tlenem i monitorować ogólny stan zdrowia.

Prowadzący Twoja twarz brzmi znajomo przyznał na szczęście, że dzięki zaszczepieniu się przechodzi COVID-19 bez większych komplikacji. „Dzień dobry państwu, w końcu mnie też dopadł COVID-19, ale jak chorować, to tylko z taką ekipą, która tu przyjechała, naprawdę dziękuję wam”, napisał na InstaStories. „Uwaga! Relacja niesponsorowana! Dlatego, że jestem zaszczepiony, przechodzę to w miarę łatwo, w przeciwieństwie do niezaszczepionych pacjentów. Widzę to wokół mnie!”, dodał.

Wierzymy, że dziś ulubieniec publiczności czuje się już lepiej i wypis do domu będzie tylko formalnością. Przesyłamy życzenia zdrowia!

Zobacz też: Edyta Górniak oburzona słowami Magdy Gessler o osobach niezaszczepionych!

Piotr Gąsowski, koronawirus, szpital
Fot. InstaStory Piotra Gąsowskiego

Ile jest nowych zakażeń w Polsce? Ile osób zmarło na COVID-19?

Według najnowszych danych przekazanych rano przez Ministerstwo Zdrowia, liczba osób, u których w ostatniej dobie oficjalnie wykryto koronawirusa wynosi aż 24 239. Najwięcej zakażonych mieszka w województwach: mazowieckim, śląskim, wielkopolskim i lubelskim.

Ostatniej doby przez COVID-19 zmarło 463 osoby.

Dbajcie o siebie i nie bagatelizujcie pandemii. 

Zobacz też: Mamy wojnę. Wojnę wirusa ze społeczeństwem", mówi nam Profesor Krzysztof Simon  

Anna Głogowska i Piotr Gąsowsk
Fot. Zuza Krajewska i Bartek Wieczorek/PHOTO-SHOP.PL

Wideo

Z Vito Bambino na boisku do kosza! O kulisach nowego albumu, rodzicach i pierwszym roku w Warszawie...

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

IZABELA JANACHOWSKA: czy da się porównać uczucie pomiędzy mężczyzną a kobietą do tego łączącego matkę i dziecko? SARA JAMES najpierw podbiła Polskę, teraz podbija świat. Naszą sesję zrealizowaliśmy w jej ukochanym Los Angeles. ARKADIUSZ JAKUBIK: fantastyczny, wielokrotnie nagradzany aktor, rockandrollowiec o rodzinnych relacjach i myślowym ADHD. MAŁGORZATA SARAMONOWICZ w poruszającej rozmowie o życiu ze stwardnieniem rozsianym.