Edward Miszczak i Anna Cieślak wzięli ślub
Fot. Zuza Krajewska/Laf AM / VIPHOTO/East News
O TYM SIĘ MÓWI

Anna Cieślak i Edward Miszczak zachwycali na premierze spektaklu!

To ich pierwsze wspólne wyjście po ślubie

Olga Figaszewska 10 października 2021 09:55
Edward Miszczak i Anna Cieślak wzięli ślub
Fot. Zuza Krajewska/Laf AM / VIPHOTO/East News

Trudno było oderwać od nich wzrok. Dla Anny Cieślak i Edwarda Miszczaka to było pierwsze wspólne wyjście po ślubie. Chociaż nie stanęli razem na ściance, to zwracali na siebie największą uwagę fotoreporterów. Uśmiechnięci zmierzali na spektakl „Małżeństwo do poprawki”.

Edward Miszczak i Anna Cieślak o swojej relacji

Niedawno głośno było o ślubie pary. Wydarzenie wzbudzało ogromne zainteresowanie fanów i mediów. Dla nich, to był jeden z najważniejszych dni w życiu. W sierpniu Anna Cieślak i Edward Miszczak przyrzekali sobie miłość. Ceremonia odbyła się w kościele św. Anny w Krakowie, a wśród gości pojawiło się wiele znanych osobowości. „Był to wymarzony ślub, bo przede wszystkim płynęła wspaniała energia od ludzi, którzy nam towarzyszyli, którzy znają nas od lat”, mówiła w rozmowie z Plotkiem Anna Cieślak. 

I chociaż para rzadko wypowiada się na temat łączącej ich relacji, aktorka zdradziła w kolejnej rozmowie z Super Expressem, jaki jest Edward Miszczak. „Wystarczy spojrzeć na niego... To jest chodzące dobro, to jest chodząca miłość. […] Edward jest pięknym człowiekiem o ogromnym sercu. Z jednej strony tytanem jeśli chodzi o wizję, o kreację. […] Edward potrafi wytworzyć energię, że ludzie się jednoczą, są tu i teraz i razem budują jedną historię i to mi imponuje”, zwierzała się.

Czytaj także: Edward Miszczak zaskoczył romantycznym wyznaniem na ramówce TVN

Edward Miszczak i Anna Cieślak na premierze spektaklu

Anna Cieślak i Edward Miszczak po raz pierwszy pojawili się na salonach po ślubie. Para zachwycała na uroczystej premierze spektaklu w reżyserii Andrzeja Nejmana pt. „Małżeństwo do poprawki” w Teatrze Kwadrat. W sztuce możemy podziwiać Agnieszkę Sienkiewicz czy Pawła Małaszyńskiego. Na wydarzeniu nie zabrakło gwiazd polskiego show-biznesu. Ale to nowożeńcy zwracali największą uwagę fotoreporterów.

Anna Cieślak i Edward Miszczak nie pozowali wspólnie na czerwonym dywanie, ale fotoreporterom udało im się uchwycić podczas premiery. Jak się prezentowali? Uśmiech nie schodził z ich twarzy.  

Sprawdź też: Anna Cieślak zdobyła się na szczere wyznanie o ślubie z Edwardem Miszczakiem

Edward Miszczak, Anna Cieślak, Premiera spektaklu
Fot. Podlewski/AKPA

Edward Miszczak, Anna Cieślak, Premiera spektaklu
Fot. Podlewski/AKPA

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

KAROLINA PISAREK i ROGER SALLA: tuż przed ślubną ceremonią modelka opowiada o niespodziewanych oświadczynach, swoim związku i przygotowaniach do ślubu. MICHAŁ WIŚNIEWSKI: po co mu ten ślub?! Wyznania mężczyzny, który pięć razy mówił „tak”. AGATA TUSZYŃSKA często przedkładała wszystko nad kolejne książki. Czy to był dobry wybór? Czy nie żałuje? I czy w ogóle umie żyć inaczej? Do refleksji. ŚLUBY WSZECH CZASÓW: Kelly i książę Rainier, Beaulieu i Presley, Yoko Ono i Lennon, Diana i książę Karol… Ich śluby zawładnęły zbiorową wyobraźnią.