Anna Cieślak, 14.08.2021, Warszawa
Fot. TRICOLORS/East News
O TYM SIĘ MÓWI

Anna Cieślak zdobyła się na szczere wyznanie o ślubie z Edwardem Miszczakiem

„To jest chodzące dobro, to jest chodząca miłość”, mówiła czule o ukochanym

Marta Nawacka 28 sierpnia 2021 15:49
Anna Cieślak, 14.08.2021, Warszawa
Fot. TRICOLORS/East News

Ślub Anny Cieślak i Edwarda Miszczaka odbył się w zeszłą sobotę i był nie lada wydarzeniem. W tłumie gości nie zabrakło znanych i lubianych twarzy. Teraz świeżo upieczona żona zdecydowała się ujawnić nieco szczegółów z tego wyjątkowego wydarzenia, które wciąż jeszcze wzbudza ogromne zainteresowanie mediów.

Ślub Anny Cieślak i Edwarda Miszczaka

Dyrektor programowy TVN-u, Edward Miszczak, oraz aktorka Anna Cieślak powiedzieli sobie sakramentalne „tak” w ubiegłą sobotę. Ceremonia odbyła się w kościele św. Anny w Krakowie, a wśród gości pojawiło się wiele znanych osobowości. Wydarzenie wciąż wzbudza spore zainteresowanie mediów. „Jeśli ludzie mają ochotę śledzić nasze życie, to mogę powiedzieć, że dziękuję, że interesujecie się nami. Oczywiście jako osoba publiczna zdaję sobie sprawę, że jesteśmy na tapecie, ale nie prześcignie to rzeczy ważnych, którymi z Edwardem się zajmujemy”, tłumaczyła Plotkowi Anna Cieślak.

Zobacz też: Tak wyglądało wesele Edwarda Miszczaka i Anny Cieślak. Na sali padły wzruszające słowa

Anna Cieślak, 26.08.2021, Warszawa, Prezentacja programowa TVN
Fot. Pawel Wodzynski/East News

Anna Cieślak, 26.08.2021, Warszawa, Prezentacja programowa TVN

Anna Cieślak szczerze o ślubie z Edwardem Miszczakiem

Gdy 26 sierpnia TVN zaprezentował jesienną ramówkę, na ściance nie zabrakło największych gwiazd stacji. Annie Cieślak i Edwardowi Miszczakowi wciąż jeszcze składano gratulacje. Mężczyzna nie omieszkał wspomnieć na scenie o swojej świeżo poślubionej żonie, a aktorka nie pozostała mu dłużna. W rozmowie z Plotkiem opowiedziała także co nieco o ich weselu. „Był to wymarzony ślub, bo przede wszystkim płynęła wspaniała energia od ludzi, którzy nam towarzyszyli, którzy znają nas od lat. Jestem pod ogromnym wrażeniem tego, jakim Edward jest dyrektorem. Życzę wszystkim, żeby mieli takiego dyrektora. Edward kocha ludzi”, zachwycała się mężem.

Z kolei w rozmowie z Super Expressem wyjaśniła, czym ujął ją ukochany. „Wystarczy spojrzeć na niego... To jest chodzące dobro, to jest chodząca miłość. […] Edward jest pięknym człowiekiem o ogromnym sercu. Z jednej strony tytanem jeśli chodzi o wizję, o kreację. […] Edward potrafi wytworzyć energię, że ludzie się jednoczą, są tu i teraz i razem budują jedną historię i to mi imponuje”, mówiła. Jakim mężczyzna jest Edward Miszczak? „To zależy kiedy. Czasami, jak to mężczyzna, potrafi się postawić... Jest pięknym człowiekiem, którego kocham, to wszystko co mam do powiedzenia”, dodała.

Młodej parze życzymy wszystkiego dobrego!  

Czytaj także: Edward Miszczak zaskoczył romantycznym wyznaniem na ramówce TVN

Edward Miszczak, 26.08.2021, Warszawa, Jesienna ramówka TVN
Fot. ADAM JANKOWSKI/REPORTER

Edward Miszczak, 26.08.2021, Warszawa, jesienna ramówka TVN

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Czy czas zabliźnia rany, zaciera pamięć? Co sądzą o filmie „Ania”? BLISCY ANNY PRZYBYLSKIEJ w poruszającej, intymnej rozmowie. BARBARA ROMANOWICZ-TORZEWSKA I MAREK TORZEWSKI: słynny polski tenor i aktorka. Od 40 lat razem. Na dobre i na złe. Niezmiennie w sobie zakochani. Ich wyznania brzmią jak piękna miłosna aria. DOROTA GARDIAS: wydawałoby się, że ma wszystko: urodę, talent, popularność, miłość widzów i udaną córeczkę Hanię. A jednak los jej nie rozpieszcza… RADOSŁAW ŚMIGULSKI zarządza Polskim Instytutem Sztuki Filmowej. Czy sam jest… fanem kina? KRÓLOWA ELŻBIETA II i jej wielkie miłości…