Paweł Kukiz
Fot. East News
O TYM SIĘ MÓWI

Córka Pawła Kukiza jest w ciąży! Pokazała duży brzuszek w zmysłowej sesji

Polityk niebawem zostanie dziadkiem

Konrad Szczęsny 2 czerwca 2021 14:03
Paweł Kukiz
Fot. East News

Wprost nie posiada się ze szczęścia! Julia Kukiz, córka Pawła Kukiza, jest w ciąży. Radosną informację potwierdziła w mediach społecznościowych. 30-latka zamieściła piękną, zmysłową sesję, na której eksponuje sporych rozmiarów brzuszek. Internauci ruszyli z gratulacjami!

Julia Kukiz jest w ciąży. Pokazała spory brzuszek w pięknej sesji. Płeć dziecka

Publikacja ma związek z obchodzonym 1. czerwca Dniem Dziecka. Z tej okazji na instagramowym profilu Julii Kukiz ukazały się wyjątkowe, bardzo osobiste zdjęcia. Córka Pawła Kukiza pozuje na nich w obcisłej sukience, eksponując tym samym sporych rozmiarów brzuszek. W ten sposób poinformował, że już niebawem zostanie po raz pierwszy mamą!

„Ani ze mnie modelka, ani (z częstotliwością wrzucania prywatnych fot ) raczej nie aspiruję do bycia insta-mamą, ale, że mam fajne zdjęcia i ostatnie dni w tym naprawdę CUDOWNYM stanie, to chcę się podzielić tym pięknym momentem! Pozdrawiam wszystkie dzieciaczki i obecne i przyszłe mamy!”, podkreśliła uradowana.

Internauci ruszyli z gratulacjami i jednocześnie nie kryli zaskoczenia. Julia Kukiz urodzi w najbliższym czasie, ponieważ z hasztagów wynika, że jest w 39. tygodniu ciąży (statystycznie trwa ona 40 tygodni). Maleństwo może zatem przyjść na świat już za około 7 dni!

Hasztag „baby boy” wskazuje, że Paweł Kukiz niebawem powita na świecie wnuka.

Czytaj także: Córka Pawła Kukiza, Julia, pokazała piękne zdjęcia ze ślubu!

Julia Kukiz, córka Pawła Kukiza, 06.02.2016 rok, Warszawa, Dzień Dobry TVN
Fot. KAMIL PIKLIKIEWICZ/East News

Córka Pawła Kukiza, Julia Kukiz, Warszawa, 06.02.2016 rok, na planie „Dzień Dobry TVN”

Córki Pawła Kukiza

Paweł Kukiz od 1984 do 2013 roku był liderem zespołu Piersi. Współpracował również z Janem Borysewiczem i formacją Lady Pank oraz Maciejem Maleńczukiem. Karierę muzyczną porzucił około ośmiu lat temu, by wkroczyć do polityki. W wyborach prezydenckich w 2015 roku uplasował się na bardzo dobrym trzecim miejscu z dorobkiem ponad 20% głosów. 

Później stworzył partię Kukiz '15, na której czele stoi od kilku lat. Jego żoną od 30 lat jest Małgorzata. Ślub wzięli w 1991 roku – niedługo po nim na świecie pojawiła się ich pierwsza córka, Julia. Trzy lata później urodziła się Pola, zaś w 2000 roku małżonkowie nie posiadali się z radości, gdy zostali rodzicami Hani. 

Uchodzą za zgodne, kochające się i wspierające małżeństwo. W 2018 roku głośno było ślubie o Julii Kukiz. Dumny tata poprowadził ją wówczas do ołtarza...

Przyszłej mamie serdecznie gratulujemy!  

Czytaj także: Córka Pawła Kukiza została projektantką mody!

Córki Pawła Kukiza, Julia Kukiz, Pola Kukiz, Hania Kukiz, Warszawa, 06.02.2016 rok
Fot. KAMIL PIKLIKIEWICZ/East News

Córki Pawła Kukiza, Julia Kukiz, Pola Kukiz, Hania Kukiz, Warszawa, 06.02.2016 rok, plan „Dzień Dobry TVN”

Redakcja poleca

REKLAMA

Wideo

Bogna Sworowska o pracy w modelingu kiedyś i dziś…

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

FILIP CHAJZER w poruszającej rozmowie wyznaje: „Szukam swojego szczęścia w miłości, w życiu, na świecie…”. GOŁDA TENCER: „Ludzie młodzi nie znają historii. Patrzą do przodu (…). A ja robię wszystko, by ocalić pamięć”, mówi. JAN HOLOUBEK i KASPER BAJON: reżyser i scenarzysta. Czego nie nakręcą, staje się hitem. A jak wyglądają ich relacje poza planem filmowym? MONIKA MILLER od lat zmaga się z depresją i chorobą dwubiegunową, ale teraz za sprawą miłości pierwszy raz w życiu jest szczęśliwa.