O TYM SIĘ MÓWI

Córka Pawła Kukiza wyszła za mąż! Jak wyglądała uroczystość?

Polityk ma powody do dumy

Konrad Szczęsny 22 lipca 2018 15:31
Paweł Kukiz
Fot. East News

Córka Pawła Kukiza, Julia, wzięła ślub! Tę radosną wiadomość poddał dziennik Fakt a potwierdziła ją siostra panny młodej, Pola. Uroczystość odbyła się 21 lipca w kościele św. Apostołów Piotra i Pawła w Namysłowie. Tym samym muzyk i polityk wydał za mąż najstarszą, 27-letnią córkę. Jak przebiegała ceremonia?

Julia Kukiz, najstarsza córka Pawła Kukiza, wzięła ślub

„Panna młoda wyglądała pięknie w długiej, białej sukni zdobionej koronką. Ślub owiany był tajemnicą. Córce Pawła Kukiza zależało na zachowaniu daty uroczystości dla siebie i najbliższych - dziewczyna nie udziela się w show-biznesie, polityce, nawet w mediach społecznościowych. Wiadomo o niej tyle, że jest grafikiem”, poinformował dziennik Fakt.

Nieco więcej na temat przygotowań do uroczystości wiadomo z mediów społecznościowych Poli, młodszej córki Pawła Kukiza, która chętnie publikowała posty dotyczące ślubu siostry na Instagramie oraz podzieliła się z obserwującymi zdjęciami z uroczystości!

Pola Kukiz o przygotowaniach do ślubu siostry Julii

Młodsza, 24-letnia córka polityka na swoim profilu opublikowała zdjęcia oraz filmiki z wieczoru panieńskiego. Stąd wiadomo, że impreza odbywała się w okolicach 10 czerwca w hotelu z basenem, później zaś przeniosła się do domu. Nie zabrakło oczywiście przyjaciółek panny młodej oraz – prawdopodobnie – najmłodszej córki Pawła Kukiza, 18-letniej Heleny, o której jakiś czas temu było głośno z powodu problemów zdrowotnych. Zmaga się ona z chorobą nerek.

Dzisiaj Pola Kukiz zamieściła również dwie fotografie ze ślubu, które podpisała „21.07.2018r. zyskałam wspaniałego szwagra 💍👰🏻🤵🏻💑💒 #weddingtime#wedding#bride#bridesmaids”.

Pannie młodej i jej mężowi serdecznie gratulujemy!  

Wideo

Wiemy, jak dbać o skórę dojrzałą! 

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

W wielkanocnym numerze Barbara Kurdej-Szatan z mamą i córką opowiadają o rodzinnych tajemnicach, a Joanna Mazur o tym, jak naprawdę wygląda życie niewidomej sportsmenki!