Paweł Deląg, Paweł Deląg, Viva! 3/2020
Fot. Zdjęcia Wojtek Biały
Z ŻYCIA GWIAZD

Paweł Deląg opowiedział o synu. Zaskakujące wyznanie znanego aktora

Do tej pory nie wiedział o tym nikt

Ksenia Krasko 31 maja 2021 18:55
Paweł Deląg, Paweł Deląg, Viva! 3/2020
Fot. Zdjęcia Wojtek Biały

Paweł Deląg jest dość skryty, jeśli chodzi o życie prywatne. W wywiadach chętnie mówi o wyzwaniach zawodowych, ale o tym, co dzieje się w jego sprawach osobistych, woli milczeć. Nie jest jednak tajemnicą, że ma syna – Pawła juniora, z którym świetnie mu się współpracuje. Okazuje się jednak, że aktor ma jeszcze jednego potomka. O tym, że ma dwójkę dzieci, opowiedział w nowym wywiadzie.

Paweł Deląg - kim są dzieci aktora?

Zadebiutował na deskach Teatru Powszechnego i w filmie „Lista Schindlera” Stevena Spielberga. Grał w tak głośnych tytułach jak „Młode wilki” Jarosława Żamojdy, „Chłopaki nie płaczą” Olafa Lubaszenko czy „Quo Vadis?” Jerzego Kawalerowicza. Paweł Deląg robi też karierę poza granicami kraju, między innymi w Rosji.

W mediach co jakiś czas pojawiają się plotki o życiu prywatnym aktora, ale on sam nie komentuje żadnych doniesień na swój temat. Nie jest jednak tajemnicą, że ma syna, który jest owocem jego miłości z aktorką Katarzyną Gajdarską. Paweł Deląg junior od jakiegoś czasu rozwija karierę w branży filmowej.

Zobacz też: „Całe życie byłem indywidualistą”. Wywiad z Pawłem Delągiem i jego synem

Najnowszy wywiad z Pawłem Delągiem ujawnił, że aktor ma drugie dziecko – jeszcze jednego syna. Takie wyznanie zaskoczyło nawet najbardziej oddanych fanów artysty.

Paweł Deląg z synem Pawłem juniorem w sesji dla magazynu VIVA!, 2020 rok

Paweł Deląg, Paweł Deląg, Viva! 3/2020
Fot. Zdjęcia Wojtek Biały

Paweł Deląg o drugim synu. Kim jest?

Otworzył się na ten temat w wywiadzie z magazynem Gentleman, odpowiadając na jedno z pytań dziennikarki Katarzyny Paskudy. „Masz dwóch synów, jakim jesteś ojcem?” – brzmiało. Jak donosi Dobry Tydzień, drugim synem aktora jest 20-letni Mikołaj. „Nie wiadomo, czy odziedziczył po ojcu talent, ani nawet, kto jest jego mamą”, informuje Dobry Tydzień, cytowany przez portal Pomponik.

Jak Paweł Deląg odpowiedział na pytanie o ojcostwo? „Staram się być ojcem dobrym i sprawiedliwym. Takim, który ewentualnie pokazuje, w którą stronę iść warto, ale dającym bardzo dużo wolności, przede wszystkim w podejmowaniu własnych decyzji, ale też brania za nie odpowiedzialności. Wiary we własne możliwości, w to, że warto mieć marzenia i je realizować [...]”, podkreślił.

Opowiedział też o relacji i współpracy z synem Pawłem juniorem. „On poszedł akurat w stronę produkcji, a dokładniej w stronę produkcji wykonawczej. To jest to coś, co go kręci i czuje się zadaniowy, czuje się zorganizowany. I super. Pracujemy razem i sprawia nam to frajdę”, wytłumaczył w rozmowie.

Zobacz też: Paweł Deląg o synu: „Zawsze szedł pod prąd, miał swój pomysł na wszystko”

Paweł Deląg ujawnił także, że „żyje w związku partnerskim” i nie myśli o małżeństwie. Na pytanie czy jest „starym kawalerem z dwójką dzieci” odpowiedział wprost: „Tak. I myślę, że to jest najlepszy pomysł na życie”. 

Paweł Deląg w sesji dla magazynu VIVA!, 2017 rok

Paweł Deląg, VIVA! kwiecień 2017
Fot. Marlena Bielińska/MOVE

Wideo

Paweł Królikowski zostawił najpiękniejszy możliwy testament. Żona opowiedziała o szczegółach

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

EWA CHODAKOWSKA I LEFTERIS KAVOUKIS o balansie, jaki dała im pandemia, domu w Warszawie i… raju w Atenach. Co takiego wydarzyło się, że RAFAŁ KRÓLIKOWSKI powiedział sobie: „Hola, hola, panie Królikowski, czasami trzeba przystopować…”? AIDA KOSOJAN-PRZYBYSZ z córkami ALICJĄ i MARGO – Jak być matką, kiedy widzi się przyszłość? W cyklu Kobiece historie: Fonda, Birkin, Joplin, Mitchell – buntowniczki i hippiski, które zmieniły świat. Miasto miłości: Nowy Jork nie pozwoli zasnąć zakochanym.