Paweł Deląg, Paweł Deląg, Viva! 3/2020
Fot. Zdjęcia Wojtek Biały
Z ŻYCIA GWIAZD

Tak dziś wygląda syn Pawła Deląga. Jest prawdziwym przystojniakiem!

Jaka relacja ich łączy?

Ksenia Krasko 3 października 2021 14:04
Paweł Deląg, Paweł Deląg, Viva! 3/2020
Fot. Zdjęcia Wojtek Biały

Paweł Deląg jest dość skryty, jeśli chodzi o życie prywatne. W wywiadach chętnie mówi o wyzwaniach zawodowych, ale o tym, co dzieje się w jego sprawach osobistych, woli milczeć. Nie jest jednak tajemnicą, że ma syna – Pawła juniora, z którym świetnie mu się współpracuje. Okazuje się jednak, że aktor ma jeszcze jednego potomka. O tym, że ma dwójkę dzieci, opowiedział w nowym wywiadzie.

Paweł Deląg - kim są dzieci aktora? Paweł Deląg junior ma 29 lat

Zadebiutował na deskach Teatru Powszechnego i w filmie „Lista Schindlera” Stevena Spielberga. Grał w tak głośnych tytułach jak „Młode wilki” Jarosława Żamojdy, „Chłopaki nie płaczą” Olafa Lubaszenki czy „Quo Vadis?” Jerzego Kawalerowicza. Paweł Deląg robi też karierę poza granicami kraju, między innymi w Rosji.

W mediach co jakiś czas pojawiają się plotki o życiu prywatnym aktora, ale on sam nie komentuje żadnych doniesień na swój temat. Nie jest jednak tajemnicą, że ma syna, który jest owocem jego miłości z aktorką Katarzyną Gajdarską. Paweł Deląg junior od jakiegoś czasu rozwija karierę w branży filmowej. Ma 29 lat i prowadzi profil na Instagramie, na którym publikuje m.in. zdjęcia ze swoimi pupilami. Obserwuje go blisko 3 tysiące osób. Mówiło się, że przez lata jego kontakt ze sławnym tatą był ograniczony z uwagi na dzielącą ich odległość (aktor mieszka w Warszawie, jego syn na południu Polski). Nie lada sensację wywołało ich pojawienie się na premierze filmu „Popiełuszko” w 2009 roku – wtedy po raz pierwszy o synu Pawła Deląga zrobiło się głośno. Miał wówczas 17 lat.

W wywiadzie z maja tego roku wyszło na jaw, że aktor ma także drugie dziecko – jeszcze jednego syna. Takie wyznanie zaskoczyło nawet najbardziej oddanych fanów artysty.

Zobacz też: Paweł Deląg: „W relacji dziecko–rodzic najbardziej przeszkadza mi pozycja dominująca rodzica”

Paweł Deląg, Paweł Deląg Junior, premiera filmu „Popiełuszko”, 16.02.2009 rok
Fot. TRICOLORS/East News

Paweł Deląg, Paweł Deląg Junior, premiera filmu „Popiełuszko”, 16.02.2009 rok

Paweł Deląg, Paweł Deląg, Viva! 3/2020
Fot. Zdjęcia Wojtek Biały

Paweł Deląg z synem Pawłem juniorem w sesji dla magazynu VIVA!, 2020 rok

Paweł Deląg o drugim synu. Kim jest?

Otworzył się na ten temat w wywiadzie z magazynem Gentleman, odpowiadając na jedno z pytań dziennikarki Katarzyny Paskudy. „Masz dwóch synów, jakim jesteś ojcem?” – brzmiało. Jak donosi Dobry Tydzień, drugim synem aktora jest 20-letni Mikołaj. „Nie wiadomo, czy odziedziczył po ojcu talent, ani nawet, kto jest jego mamą”, informuje Dobry Tydzień, cytowany przez portal Pomponik.

Jak Paweł Deląg odpowiedział na pytanie o ojcostwo? „Staram się być ojcem dobrym i sprawiedliwym. Takim, który ewentualnie pokazuje, w którą stronę iść warto, ale dającym bardzo dużo wolności, przede wszystkim w podejmowaniu własnych decyzji, ale też brania za nie odpowiedzialności. Wiary we własne możliwości, w to, że warto mieć marzenia i je realizować [...]”, podkreślił.

Opowiedział też o relacji i współpracy z synem Pawłem juniorem. „On poszedł akurat w stronę produkcji, a dokładniej w stronę produkcji wykonawczej. To jest to coś, co go kręci i czuje się zadaniowy, czuje się zorganizowany. I super. Pracujemy razem i sprawia nam to frajdę”, wytłumaczył w rozmowie.

Zobacz też: Paweł Deląg o synu: „Zawsze szedł pod prąd, miał swój pomysł na wszystko”

Paweł Deląg ujawnił także, że „żyje w związku partnerskim” i nie myśli o małżeństwie. Na pytanie czy jest „starym kawalerem z dwójką dzieci” odpowiedział wprost: „Tak. I myślę, że to jest najlepszy pomysł na życie”. 

Redakcja poleca

REKLAMA

Wideo

„Miałem szczęście do kobiet”… Jerzy Stuhr o mamie i babci w ostatnim wywiadzie dla VIVY.pl

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

ANITA SOKOŁOWSKA zdobyła sympatię widzów jako Zuza w „Przyjaciółkach”. Wytańczyła Kryształową Kulę. Teraz przyszedł czas na realizowanie swoich projektów i marzeń. URSZULA DUDZIAK I GRZECH PIOTROWSKI: dwie silne osobowości, dwa pokolenia. Diwa jazzu i wirtuoz saksofonu połączyli siły w niesamowitym projekcie „WE” dla pokoju na świecie. KRZYSZTOF MIRUĆ: architekt z wykształcenia, osobowość telewizyjna, z zamiłowania projektant wnętrz o swojej drodze do sukcesu.