Paweł Deląg, Paweł Deląg, Viva! 3/2020
Fot. Zdjęcia Wojtek Biały
Z ŻYCIA GWIAZD

Tak dziś wygląda syn Pawła Deląga. Jest prawdziwym przystojniakiem!

Jaka relacja ich łączy?

Ksenia Krasko 3 października 2021 14:04
Paweł Deląg, Paweł Deląg, Viva! 3/2020
Fot. Zdjęcia Wojtek Biały

Paweł Deląg jest dość skryty, jeśli chodzi o życie prywatne. W wywiadach chętnie mówi o wyzwaniach zawodowych, ale o tym, co dzieje się w jego sprawach osobistych, woli milczeć. Nie jest jednak tajemnicą, że ma syna – Pawła juniora, z którym świetnie mu się współpracuje. Okazuje się jednak, że aktor ma jeszcze jednego potomka. O tym, że ma dwójkę dzieci, opowiedział w nowym wywiadzie.

Paweł Deląg - kim są dzieci aktora? Paweł Deląg junior ma 29 lat

Zadebiutował na deskach Teatru Powszechnego i w filmie „Lista Schindlera” Stevena Spielberga. Grał w tak głośnych tytułach jak „Młode wilki” Jarosława Żamojdy, „Chłopaki nie płaczą” Olafa Lubaszenki czy „Quo Vadis?” Jerzego Kawalerowicza. Paweł Deląg robi też karierę poza granicami kraju, między innymi w Rosji.

W mediach co jakiś czas pojawiają się plotki o życiu prywatnym aktora, ale on sam nie komentuje żadnych doniesień na swój temat. Nie jest jednak tajemnicą, że ma syna, który jest owocem jego miłości z aktorką Katarzyną Gajdarską. Paweł Deląg junior od jakiegoś czasu rozwija karierę w branży filmowej. Ma 29 lat i prowadzi profil na Instagramie, na którym publikuje m.in. zdjęcia ze swoimi pupilami. Obserwuje go blisko 3 tysiące osób. Mówiło się, że przez lata jego kontakt ze sławnym tatą był ograniczony z uwagi na dzielącą ich odległość (aktor mieszka w Warszawie, jego syn na południu Polski). Nie lada sensację wywołało ich pojawienie się na premierze filmu „Popiełuszko” w 2009 roku – wtedy po raz pierwszy o synu Pawła Deląga zrobiło się głośno. Miał wówczas 17 lat.

W wywiadzie z maja tego roku wyszło na jaw, że aktor ma także drugie dziecko – jeszcze jednego syna. Takie wyznanie zaskoczyło nawet najbardziej oddanych fanów artysty.

Zobacz też: Paweł Deląg: „W relacji dziecko–rodzic najbardziej przeszkadza mi pozycja dominująca rodzica”

Paweł Deląg, Paweł Deląg Junior, premiera filmu „Popiełuszko”, 16.02.2009 rok
Fot. TRICOLORS/East News

Paweł Deląg, Paweł Deląg Junior, premiera filmu „Popiełuszko”, 16.02.2009 rok

Paweł Deląg, Paweł Deląg, Viva! 3/2020
Fot. Zdjęcia Wojtek Biały

Paweł Deląg z synem Pawłem juniorem w sesji dla magazynu VIVA!, 2020 rok

Paweł Deląg o drugim synu. Kim jest?

Otworzył się na ten temat w wywiadzie z magazynem Gentleman, odpowiadając na jedno z pytań dziennikarki Katarzyny Paskudy. „Masz dwóch synów, jakim jesteś ojcem?” – brzmiało. Jak donosi Dobry Tydzień, drugim synem aktora jest 20-letni Mikołaj. „Nie wiadomo, czy odziedziczył po ojcu talent, ani nawet, kto jest jego mamą”, informuje Dobry Tydzień, cytowany przez portal Pomponik.

Jak Paweł Deląg odpowiedział na pytanie o ojcostwo? „Staram się być ojcem dobrym i sprawiedliwym. Takim, który ewentualnie pokazuje, w którą stronę iść warto, ale dającym bardzo dużo wolności, przede wszystkim w podejmowaniu własnych decyzji, ale też brania za nie odpowiedzialności. Wiary we własne możliwości, w to, że warto mieć marzenia i je realizować [...]”, podkreślił.

Opowiedział też o relacji i współpracy z synem Pawłem juniorem. „On poszedł akurat w stronę produkcji, a dokładniej w stronę produkcji wykonawczej. To jest to coś, co go kręci i czuje się zadaniowy, czuje się zorganizowany. I super. Pracujemy razem i sprawia nam to frajdę”, wytłumaczył w rozmowie.

Zobacz też: Paweł Deląg o synu: „Zawsze szedł pod prąd, miał swój pomysł na wszystko”

Paweł Deląg ujawnił także, że „żyje w związku partnerskim” i nie myśli o małżeństwie. Na pytanie czy jest „starym kawalerem z dwójką dzieci” odpowiedział wprost: „Tak. I myślę, że to jest najlepszy pomysł na życie”. 

Wideo

Urszula Dudziak ma 78 lat i mnóstwo pięknych planów: „Rozkwitłam na nowo po menopauzie”

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Co powie tata? JAROSŁAW I OLIWIA BIENIUK we wzruszającej rozmowie o wchodzeniu córki w dorosłość, układaniu życia na nowo, sile wspomnień i ojcowskiej miłości. ALEKSANDRA KURZAK: „lubię być diwą”. O błyskotliwej karierze, zaręczynach po 10 dniach znajomości i intymności. DOROTA I CZESŁAW MOZILOWIE razem pracują, podróżują, oglądają seriale, tańczą... Co jest receptą ich udanego związku? WOJCIECH MECWALDOWSKI to artysta, aktor i... introwertyk. Co oznacza dla niego „życie pełną gębą”? Ikar polskiego dziennikarstwa... Jaki był prywatnie? Wzloty i upadki KAMILA DURCZOKA.