Paweł Deląg, VIVA! kwiecień 2017, 8/2017
Fot. Marlena Bielińska/MOVE
O tym się mówi!

Paweł Deląg i Dorota Goldpoint podczas romantycznej kolacji. Czy to projektantka skradła jego serce?

Niedawno aktor ujawnił, że znów jest zakochany!

Aleksandra Frankowska 8 września 2023 10:47
Paweł Deląg, VIVA! kwiecień 2017, 8/2017
Fot. Marlena Bielińska/MOVE

Paweł Deląg spędził ostatnio miły wieczór w towarzystwie Doroty Goldpoint, projektanki Agaty Dudy. Para została przyłapana podczas romantycznej kolacji w centrum Warszawy. Czyżby Paweł Deląg był zakochany?

ZOBACZ TEŻ: Paweł Deląg dowiedział się o ślubie syna trzy dni przed terminem. Chwilę później dowiedział się, że zostanie dziadkiem

Paweł Deląg w towarzystwie znanej projektantki

Letni wieczór to idealny moment na romantyczne spotkanie. Paweł Deląg wybrał się więc na romantyczną kolację z Dorotą Goldpoint, projektantką do jednej z popularniejszych restauracji w Warszawie. Paparazzi przyłapali ich na romantycznych spojrzeniach prosto w oczy. Widać, że wieczór był dla nich bardzo przyjemny, a dobre nastroje im dopisywały. Czterogodzinne spotkanie wydawało się nie mieć końca.

Czy Paweł Deląg i Dorota Goldpoint są razem?

Przyjaciółka projektantki w rozmowie z SuperExpressem przekazała, że to nie było pierwsze spotkanie tych dwoje.

"Dorota i Paweł bardzo się polubili. O życiu prywatnym nie wypada mi mówić, ale wiem, że mają w planach współpracę na gruncie zawodowym" - ujawniła przyjaciółka projektantki.

Paweł Deląg, premiera filmu „Niebezpieczni dżentelmeni”, 19.01.2023 rok
Fot. Jacek Kurnikowski/AKPA

Paweł Deląg, premiera filmu „Niebezpieczni dżentelmeni”, 19.01.2023 rok

Dorota Goldpoint, Warszawa, 18.11.2019 r. Róże Gali 2019
Fot. Krzysztof Jarosz / Forum

Dorota Goldpoint, Warszawa, 18.11.2019 r. Róże Gali 2019

Inna osoba z otoczenia pary dodaje: „To nie było pierwsze spotkanie Doroty i Pawła. W ostatnim czasie bardzo często bywają w tych samych miejscach w różnych zakątkach Polski. Niedawno oboje byli na Jeździeckich Mistrzostwach Gwiazd w Mosznej. Paweł brał udział w zawodach, a Dorota kibicowała mu z trybun”.

CZYTAJ RÓWNIEŻ: Długo był singlem, dzisiaj jest zakochany. Paweł Deląg opowiedział o nowej miłości

Paweł Deląg, Próba spektaklu The Show, . 11.09.2020
Fot. TRICOLORS/East News

Paweł Deląg, Próba spektaklu The Show, . 11.09.2020

Kim jest Dorota Goldpoint?

Dorota Goldpoint to główna projektantka strojów prezydentowej Agaty Dudy. Ubiera również coraz szersze grono polskich celebrytek. Jej ubrania cieszą się sporym zainteresowaniem, a warszawskie Atelier jest chętnie odwiedzanym miejscem przez kobiety z całej Polski. Czyżby to właśnie ona skradła serce jednego z najprzystojniejszych polskich aktorów? 

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA

Wideo

Krzysztof Miruć oprowadza po swoim domu!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

NATASZA URBAŃSKA: „zawsze druga”. Przez lata żyła z taką łatką. Teraz rozlicza się z przeszłością. JANUSZ LEON WIŚNIEWSKI o wypadku, roli… przypadku w życiu. A także o nowej książce. MICHALINA OLSZAŃSKA: aktorka, skrzypaczka, mama… Jakie tajemnice kryje jej życie? GRZEGORZ ZAWIERUCHA: znany kucharz zaangażował się w akcję Burda Media Polska – TASTErzy. Dlaczego? PODRÓŻE: barokowy pałac w Kamieńcu, nazywany pruskim Wersalem, zasłynął przepychem i jako miejsce romansu pani Walewskiej z Napoleonem.