Paulina Sykut-Jeżyna zostanie nową uczestniczką programu „Twoja twarz brzmi znajomo”
Fot. Wojciech Strozyk/REPORTER
O TYM SIĘ MÓWI

Paulina Sykut-Jeżyna zostanie nową uczestniczką programu „Twoja twarz brzmi znajomo”

Prezenterka Polsatu dołączyła do grona gwiazd, które wystąpią w 15. edycji talent show

Dorota Falkowska 10 lipca 2021 10:01
Paulina Sykut-Jeżyna zostanie nową uczestniczką programu „Twoja twarz brzmi znajomo”
Fot. Wojciech Strozyk/REPORTER

Paulina Sykut-Jeżyna jest kolejną po Barbarze Kurdej-Szatan i Robercie Janowskim uczestniczką 15. edycji muzycznego talent show „Twoja twarz brzmi znajomo”. Prezenterka znana jest widzom Polsatu jako prowadząca inny hit stacji —  „Taniec z gwiazdami”. 

„Twoja twarz brzmi znajomo”. Paulina Sykut-Jeżyna kolejną uczestniczką programu 

„Od 14 lat wasza ulubiona prezenterka Polsatu — Paulina Sykut-Jeżyna. Prowadzi »Taniec z gwiazdami« oraz wszystkie największe wydarzenia w stacji. Zaczynała od muzycznego show »Must be the Music«. Od dziecka kocha śpiewać i wreszcie będziemy mogli ją zobaczyć w wielu różnych wcieleniach na scenie” - czytamy na oficjalnym Instagramie show „Twoja twarz brzmi znajomo”. 

Pod wpisem swój komentarz dodał Robert Janowski, w którym powitał on prezenterkę na pokładzie „Twoja twarz brzmi znajomo”. 

Paulina Sykut-Jeżyna ma  na swoim koncie kilka muzycznych doświadczeń. W 2003 r. Wzięła udział w drugiej edycji muzycznego programu „Idol”, ale nie znalazła się w finale. W latach 2003-2012 była prowadzącą  programu „Muzyczne listy" na antenie TV4, a w 2010 r. wystąpiła w programie rozrywkowym „Just the Two of Us. Tylko nas dwoje” w duecie z Iwanem Komarenko, gdzie zdobyła główną nagrodę. Prezenterka przez kolejne pięć lat była współprowadzącą program „Must Be the Music. Tylko muzyka” u boku Macieja Rocka.  Od 2016 r. Paulina Sykut-Jeżyna znana jest jako prowadząca „Taniec z gwiazdami”. 

Czytaj też: Paulina Sykut-Jeżyna skończyła 40 lat! Jak świętowała urodziny?

Spełnienie marzeń Pauliny Sykut-Jeżyny

W rozmowie z Pomponikiem 40-letnia prezenterka zdradziła, że udział w show od dawna był jej wielkim marzeniem:

To dla mnie spełnienie marzeń, które drzemały we mnie głęboko. Może sama je odsuwałam, bo w moim życiu przez ostatnie lata działo się bardzo dużo, miałam mnóstwo pracy, zostałam mamą. Udział w programie to kolejny życiowy etap. Powiem szczerze, że kiedy poszłam na zrobienie odlewów twarzy, spotkałam się z Izą, instruktorką śpiewu, zaczęliśmy pracować nad utworami, coś we mnie drgnęło i odezwała się we mnie tęsknota i wielka radość. Strasznie mnie to nakręciło i jestem bardzo szczęśliwa. Wiem, że występy w TTBZ będą dla mnie przygodą życia i już czuję ciarki, jak o tym mówię.

Życzymy powodzenia w dalszej realizacji marzenia!

Zobacz także: Paulina Sykut-Jeżyna po raz pierwszy pokazała swój dom!

Polsat wiosenna ramówka 2021 Paulina Sykut Jeżyna
Fot. AKPA
Taniec z gwiazdami, Paulina Sykut-Jeżyna, Krzysztof Ibisz
Fot. ADAM JANKOWSKI/REPORTER

Wideo

Piękni, szczęśliwi, zakochani. Tak Karol i Małgorzata Strasburgerowie pozowali w sesji dla VIVY!  

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

JULIA KUCZYŃSKA „MAFFASHION” – Influencerka, ikona stylu, bizneswoman. Teraz przyszedł czas na nowy rozdział w jej życiu. ZBIGNIEW ZAMACHOWSKI w dniu 60. urodzin wyjawia „całą” prawdę o karierze i swoich pryncypiach. MODA W WIELKIM MIEŚCIE – Czy Carrie i jej przyjaciółki z serialu „Seks w wielkim mieście” zrezygnują z designerskich strojów, zobaczymy w sequelu „And Just Like That”. KRYSTYNA KOFTA – Nagła choroba spadła na nią jak grom z jasnego nieba. Jak wyglada teraz jej życie? W cyklu EXTRA: Co się stanie z milionami Afganek w kraju, gdzie wciąż kamienuje się kobiety?