Paulina Papierska
Fot. Wojciech Olszanka/East News
O TYM JEST GŁOŚNO

Paulina Papierska święta spędziła w szpitalu z synkiem. Poruszające wyznanie gwiazdy Top model 

Paulina Papierska święta spędziła w szpitalu z synkiem!

Redakcja VIVA! 30 grudnia 2020 10:00
Paulina Papierska
Fot. Wojciech Olszanka/East News

Zwyciężczyni pierwszej polskiej edycji programu Top model niedawno doczekała się drugiego syna, Aleksandra. Paulina Papierska opublikowała w Wigilię na swoim profilu instagramowym poruszający post. Zamieściła zdjęcie ze szpitala, do którego trafiła wraz ze swoim dzieckiem. „Nasz dzielny wojownik”, napisała. 

Paulina Papierska święta spędziła w szpitalu z synkiem. Poruszające wyznanie zwyciężczyni pierwszej edycji „Top model”

Popularność zyskała dzięki zwycięstwu w pierwszej edycji polskiego Top model. Od jej wygranej minęło już dziesięć lat. Kariera Pauliny Papierskiej z początku nabrała tempa - modelka wyjechała do Chin, gdzie odnosiła imponujące sukcesy. Po pewnym czasie przestała jednak udzielać się w branży i postanowiła poświęcić się życiu rodzinnemu. Wraz ze swoim mężem zamieszkała w Norwegii, gdzie stworzyli wspólnie swoje ognisko domowe. W 2017 roku na świat przyszedł ich pierwszy syn, Gabriel. W zeszłym miesiącu urodził się natomiast jego młodszy brat, Aleksander. 

Chociaż Paulina Papierska rzadko pojawia się w mediach, to nadal aktywnie udziela się na Instagramie. To właśnie za pośrednictwem tego portalu poinformowała niedawno o narodzinach swojego drugiego synka oraz wyznała, jak spędziła święta Bożego Narodzenia. Ta druga wieść zaniepokoiła jej fanów. Okazuje się, że gwiazda Top model trafiła ze swoim synkiem do szpitala. Opublikowała zdjęcie oraz nagranie, z których wynika, że w ośrodku spędzili przynajmniej Wigilię oraz dwa dni świąt. Na szczęście wszystko wskazuje jednak na to, że mały Aleksander ma się dobrze. „Nasz dzielny wojownik”, napisała Paulina Papierska na Instagramie.  

Paulina Papierska z synkiem
Fot. Instagram @papierskapaulina

Paulina Papierska z synkiem
Fot. Instagram @papierskapaulina

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

URSZULA DUDZIAK i MIKA URBANIAK osobista rozmowa dwóch niezwykłych artystek – matki i córki. ANNA PUŚLECKA mówi, że jej życie to nie tylko walka z rakiem. Polskie olimpijki: WALASIEWICZÓWNA, KONOPACKA, SZEWIŃSKA, KŁOBUKOWSKA… walczyły z rywalkami i z uprzedzeniami! Córka Ewy Błaszczyk MARIANNA JANCZARSKA: „Ola na zawsze jest częścią mojego życia”. EDYTA i MARCIN SAPETOWIE tworzą rodzinę dla dzieci z bagażem trudnych doświadczeń i chorób. Tumai – raj dla zawiedzionych kenijskich kobiet. Konkurs VIVA! PHOTO AWARDS rozstrzygnięty!