Konrad Szczęsny 14 listopada 2016 12:00
1/8
Paulina Krupińska, "Viva!" grudzień 2013
Copyright @Mateusz Stankiewicz/AF Photo
1/8

Paulina Krupińska po czterech latach panowania oddała koronę Miss Polonia. Jej następczynią została 21-letnia Izabella Krzan z Olsztyna. Za co Polacy pokochali pochodzącą z Piastowa modelkę? Dlaczego za swój największy sukces uważa macierzyństwo?

 

Polecamy też: Krupińska o bracie Bachledy-Curuś: Żeby on jeszcze te miliony miał

 

Paulina Krupińska koronę Miss Polonia nosiła przez 4 lata. Wszystko przez zamieszanie związane z konkursem, za które odpowiedzialna była m.in. Małgorzata Herde. Choć co roku podejmowano próby przeprowadzenia kolejnych wyborów, udało to dopiero w miniony weekend. Tytuł zdobyła Izabella Krzan z Olsztyna.

 

Jak wyglądało panowanie Pauliny Krupińskiej? Jak zmieniło się jej życie po wygranej w wyborach Miss Polonia 2012? Co mówiła o przedłużającej się przerwie w organizacji konkursu? Sprawdźcie!

 

 

 

 

2/8
Paulina Krupińska, "Viva!" grudzień 2013
Copyright @Mateusz Stankiewicz/AF Photo
2/8

Paulina Krupińska jest uważana za jedną z najpiękniejszych miss w historii. Wydaje się, że tytuł otworzył jej wiele drzwi nie tylko w modelingu, lecz takze w telewizji. Prowadziła m.in. „Pytanie Na Śniadanie” w TVP 2, a od 2014 r. na antenie TVN Style „Klinikę Urody”.

 

Polecamy też: Paulina Krupińska: Jaka tam ze mnie misska?

 

 

3/8
Paulina Krupińska, "Viva!" grudzień 2013
Copyright @Mateusz Stankiewicz/AF Photo
3/8

Wiele mówiło się również o życiu prywatnym Pauliny Krupińskiej. Była m.in. narzeczoną brata Alicji Bachledy-Curuś. Od 2014 r. jest związana z Sebastianem Karpielem-Bułecką. W lipcu 2015 r. na świat przyszła ich ukochana córka Antonina. Póki co nie wzięli jeszcze ślubu, ale wszyscy spodziewają się, że nastąpi to niebawem!

 

Polecamy też: Narodziny ojca! Sebastian Karpiel-Bułecka: "Bycie rodzicem jest darem od Pana Boga" ZDJĘCIA

 

4/8
Paulina Krupińska, "Viva!" grudzień 2013
Copyright @Mateusz Stankiewicz/AF Photo
4/8

Paulina Krupińska wielokrotnie wypowiadała się na temat konkursu Miss Polonia i tytułu, który zdobyła na początku 2013 r.

Dalej działam w modelingu, a jak mnie wyrzucą drzwiami, to nie będę się pchała oknem. Chciałabym się skupić na swoim życiu prywatnym. Marzy mi się rodzina. Zobaczymy, jak tam moje życiowe sprawy się potoczą, bo to nie ode mnie zależą pewne gesty - tak mówiła o tym Aleksandrze Kwaśniewskiej w 2013 r. po gali Miss Universe w Moskwie.

Polecamy też: „To walka z wiatrakami” Sebastian Karpiel-Bułecka o nękających go paparazzich. Ale nadal walczy!

5/8
Paulina Krupińska, "Viva!" grudzień 2013
Copyright @Mateusz Stankiewicz/AF Photo
5/8

Paulina Krupińska pochodzi z tradycyjnej rodziny, co podkreśla w każdym niemal wywiadzie. Dlatego tak bardzo zależało jej na tym, aby założyć własną. W końcu udało się to razem z muzykiem Sebastianem Karpielem-Bułecką.

 

Urodziła się 22 czerwca 1987 r. w Piastowie. Jak twierdzi, ma w sobie dużo samoakceptacji, tata zawsze powtarzał jej, że jest piękna.

 

Polecamy też: Co robi Sebastian Karpiel-Bułecka w Operze? Co łączy go z Jerzym Maksymiukiem? Czym są "Głosy Gór"?

6/8
Paulina Krupińska, "Viva!" grudzień 2013
Copyright @Mateusz Stankiewicz/AF Photo
6/8

Jakie wymiary ma Paulina Krupińska? Jak podaje oficjalna strona Miss Polonia, wynoszą one 178cm/86/63/91. Ma wykształcenie wyższe, ukończyła Akademię Pedagogiki Specjalnej w Warszawie. Tak mówiła o godzeniu różnych obowiązków Aleksandrze Kwaśniewskiej:

Od 17. roku życia nie wzięłam od rodziców ani złotówki. Ale jak zamieszkałam w Warszawie, zaczęło się normalne życie. Nie byłam wyśmienitą kucharką i dalej się tego uczę, ale mogę szczerze przyznać, że jestem perfekcyjną panią domu. Nienawidzę kupować ubrań, męczą mnie centra handlowe, ale jestem największą fanką sklepów z chemią i akcesoriami do domu. Mam koleżankę, do której dzwonię i mówię: „Słuchaj, jest promocja, są ściereczki do ścierania mebli! A tu jest jakiś specjalny produkt do czyszczenia zlewu!”. Uwielbiam to. Każdy mój facet zawsze zastawał mnie w domu myjącą sedes albo pastującą podłogę na kolanach. Jestem przykładem kury domowej, uwielbiam porządek. I zaczęło się życie: chodzenie na uczelnię, sprzątanie, gotowanie, pranie i praca. Zrywałam się z wykładu 10, 20 minut wcześniej i szłam na casting. Albo szłam na ćwiczenia innej grupy, żeby nie mieć zaległości, bo robiłam reklamę czy pokaz. To jest dopiero wyzwanie i chyba z tego jestem najbardziej dumna, że udało mi się pogodzić studia dzienne na państwowej uczelni i pracę - podkreślała.

 

 

7/8
Paulina Krupińska w czarnej bluzce i złotej biżuterii
Copyright @Materiały prasowe
7/8

Paulina Krupińska uchodzi za piękną i mądrą kobietę. Jak sama podkreśla, od zawsze była ambitna i jest typem perfekcjonistki. Lubiła zdobywać dobre stopnie w szkole, uczęszczała na wiele dodatkowych zajęć i kół zainteresowań. Miała tez najwyższą średnią w klasie! To pomogło jej w dorosłym życiu: nigdy nie spoczywa na laurach i stara się być lepszą wersją samej siebie.

8/8
Paulina Krupińska w białej koszuli i złotej bizuterii z piórkami
Copyright @Materiały prasowe
8/8

Paulina Krupińska po 4 latach oddała koronę miss. Dla wielu jednak pozostanie tą, która zasłynęła jako niezwykle atrakcyjna, ale też inteligentna kobieta. W wywiadzie udzielonym Aleksandrze Kwaśniewskiej w 2013 r. podkreślała, że nigdy nikt nie powiedział jej w twarz nic przykrego, choć oczywiście i takie komentarze zdarzają się w Internecie.

 

Jakie są jej dalsze plany zawodowe? Zapewne jest ich wiele, jednak to najważniejsze marzenie spełniło się w 2015 r.: wtedy na świat przyszła jej ukochana córka Antosia, której stara się poświęcać każdą wolną od zawodowych obowiązków chwilę!

 

Polecamy też: Narodziny ojca! Sebastian Karpiel-Bułecka: "Bycie rodzicem jest darem od Pana Boga" ZDJĘCIA

 

 

 

 

Wideo

Trendy na wiosnę 2021. Najmodniejsze makijaże na wiosnę 2021.

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

HALINA ROWICKA I ANNA KALCZYŃSKA Jak odnaleźć się w życiu po odejściu ukochanej osoby i czy matka i córka mogą się przyjaźnić. MARIA DĘBSKA o niezależnych kobietach: matce reżyserce, ikonie lat 60. Kalinie Jędrusik, którą zagrała, i o... sobie. MARIUSZ WILCZYŃSKI – malarz, performer, twórca animacji. Jego animowany film „Zabij to i wyjedź z tego miasta” to absolutny światowy hit! Pierwsza w historii Stanów Zjednoczonych kobieta wiceprezydent – KAMALA HARRIS zmienia świat. GRZEGORZ SKAWIŃSKI Życie rockmana w czasach pandemii. W cyklu PODRÓŻE: Czy w tym roku poszusujemy i gdzie – top lista najsłynniejszych zimowych kurortów.