O TYM SIĘ MÓWI

Paulina Krupińska ostro o aferze dubajskiej! Modelka nie kryje oburzenia

Co Miss Polonia powiedziała o całej sprawie?

Konrad Szczęsny 24 kwietnia 2018 13:05

Piotr Krysiak w książce Dziewczyny z Dubaju ujawnił szokujące kulisy karier polskich celebrytek. Dziennikarz ze szczegółami opisał, jak brały one udział w orgiach z szejkami, były w stanie spełnić nawet najbardziej chore fantazje majętnych miejscowych biznesmenów w zamian za setki euro. Wśród nich miała być nawet laureatka konkursu Miss Polonia! Paulina Krupińska, która może poszczycić się tym tytułem, przerwała w tej sprawie milczenie!

Paulina Krupińska o aferze dubajskiej. Co myśli o tym Miss Polonia 2012?

Matka dwójki dzieci i partnera Sebastiana Karpiela-Bułecki nie ukrywa, że odkąd książka Piotra Krysiaka ujrzała światło dzienne, razem z innymi koleżankami odczuwają ogromną presję, związaną z zainteresowaniem mediów całą sprawą. 

„Denerwuje mnie w tej sytuacji, że został użyty slogan Miss Polonia i jak ktoś sobie tak patrzy z perspektywy jakichś tam lat, to dla nich znaną Miss Polonią jestem ja, Rozalia Mancewicz, Marcelina Zawadzka i Iza Krzan, bo pokazujemy się w mediach. I to daje pole do domysłów, bo nie powiedziano imienia tej dziewczyny”, podkreśla Paulina Krupińska w rozmowie z Wideoportalem. 

„W związku z tym my czujemy jakiś tam dyskomfort, który na nas ciąży. Myślimy o tym, aby wydać wspólne oświadczenie, że nie mamy z tą sprawą nic wspólnego”, zdradziła Miss Polonia 2012.

Kim była Miss Polonia z afery dubajskiej?

Wśród polskich celebrytek, które powiązano z niektórymi fragmentami książki Piotra Krysiaka, wymieniano modelkę Angelikę Fajcht oraz piosenkarkę Iwonę Węgrowską, jednak obie panie stanowczo zaprzeczyły, jakoby miały coś wspólnego z wyjazdami do Dubaju w celach zarobkowych.

W książce dziennikarza jest jednak fragment, po publikacji którego na nowo rozgorzały w mediach gorące dyskusje dotyczące tożsamości gwiazd, które uczestniczyła w nierządzie z szejkami.

„Jedna z nich wygrała nawet konkurs Miss Polonia, druga zdobyła kilka europejskich tytułów, inna była uczestniczką popularnego programu Top Model, kolejna zagrała epizod w filmie Sfora, a jeszcze inna, jak pisała prasa, została dziewczyną popularnego serialowego aktora”, wyliczał autor. 

Co wiemy o najbardziej interesującej polskich internautów zwyciężczyni konkursu Miss Polonia?

Obecnie ma 35 lat (choćby z tego względu nie może być to ani Rozalia Mancewicz, ani Marcelina Zawadzka, ani Paulina Krupińska, ani Izabela Krzan), jest stewardesą, w Dziewczynach z Dubaju autor nadał jej fikcyjne imię Dorota.

„Miss Polonia to nie jedyny tytuł, który zdobyła. Dorota to wysoka brunetka z długimi włosami. Brała tak że udział w wyborach Miss World. W sieci można znaleźć wiele wywiadów i zdjęć pięknej Polki. Próbowała swoich sił w wielu zawodach. Była menedżerką w polskim banku, jednak rzuciła finanse i zajęła się pracą w kulturze. Była asystentką reżysera przy jednym z kinowych polskich filmów.

Po tej przygodzie chciała nawet wyreżyserować swój film, do którego pisała scenariusz, ale nic z tego nie wyszło. Zajęła się jednak produkcją telewizyjną, aż w końcu rzuciła wszystko i została stewardesą w arabskich liniach lotniczych”, pisze Piotr Krysiak.

Wszystko wskazuje zatem na to, że opisania przez autora Miss Polonia to żadna z tych, które Polacy mogliby kojarzyć z mediów.  

Wideo

Najpiękniejsze prezenty dla niej na Boże Narodzenie 2020

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

HALINA ROWICKA I ANNA KALCZYŃSKA Jak odnaleźć się w życiu po odejściu ukochanej osoby i czy matka i córka mogą się przyjaźnić. MARIA DĘBSKA o niezależnych kobietach: matce reżyserce, ikonie lat 60. Kalinie Jędrusik, którą zagrała, i o... sobie. MARIUSZ WILCZYŃSKI – malarz, performer, twórca animacji. Jego animowany film „Zabij to i wyjedź z tego miasta” to absolutny światowy hit! Pierwsza w historii Stanów Zjednoczonych kobieta wiceprezydent – KAMALA HARRIS zmienia świat. GRZEGORZ SKAWIŃSKI Życie rockmana w czasach pandemii. W cyklu PODRÓŻE: Czy w tym roku poszusujemy i gdzie – top lista najsłynniejszych zimowych kurortów.