Co Miss Polonia powiedziała o całej sprawie?

Konrad Szczęsny 24 kwietnia 2018 13:05

Piotr Krysiak w książce Dziewczyny z Dubaju ujawnił szokujące kulisy karier polskich celebrytek. Dziennikarz ze szczegółami opisał, jak brały one udział w orgiach z szejkami, były w stanie spełnić nawet najbardziej chore fantazje majętnych miejscowych biznesmenów w zamian za setki euro. Wśród nich miała być nawet laureatka konkursu Miss Polonia! Paulina Krupińska, która może poszczycić się tym tytułem, przerwała w tej sprawie milczenie!

Paulina Krupińska o aferze dubajskiej. Co myśli o tym Miss Polonia 2012?

Matka dwójki dzieci i partnera Sebastiana Karpiela-Bułecki nie ukrywa, że odkąd książka Piotra Krysiaka ujrzała światło dzienne, razem z innymi koleżankami odczuwają ogromną presję, związaną z zainteresowaniem mediów całą sprawą. 

„Denerwuje mnie w tej sytuacji, że został użyty slogan Miss Polonia i jak ktoś sobie tak patrzy z perspektywy jakichś tam lat, to dla nich znaną Miss Polonią jestem ja, Rozalia Mancewicz, Marcelina Zawadzka i Iza Krzan, bo pokazujemy się w mediach. I to daje pole do domysłów, bo nie powiedziano imienia tej dziewczyny”, podkreśla Paulina Krupińska w rozmowie z Wideoportalem. 

„W związku z tym my czujemy jakiś tam dyskomfort, który na nas ciąży. Myślimy o tym, aby wydać wspólne oświadczenie, że nie mamy z tą sprawą nic wspólnego”, zdradziła Miss Polonia 2012.

Kim była Miss Polonia z afery dubajskiej?

Wśród polskich celebrytek, które powiązano z niektórymi fragmentami książki Piotra Krysiaka, wymieniano modelkę Angelikę Fajcht oraz piosenkarkę Iwonę Węgrowską, jednak obie panie stanowczo zaprzeczyły, jakoby miały coś wspólnego z wyjazdami do Dubaju w celach zarobkowych.

W książce dziennikarza jest jednak fragment, po publikacji którego na nowo rozgorzały w mediach gorące dyskusje dotyczące tożsamości gwiazd, które uczestniczyła w nierządzie z szejkami.

„Jedna z nich wygrała nawet konkurs Miss Polonia, druga zdobyła kilka europejskich tytułów, inna była uczestniczką popularnego programu Top Model, kolejna zagrała epizod w filmie Sfora, a jeszcze inna, jak pisała prasa, została dziewczyną popularnego serialowego aktora”, wyliczał autor. 

Co wiemy o najbardziej interesującej polskich internautów zwyciężczyni konkursu Miss Polonia?

Obecnie ma 35 lat (choćby z tego względu nie może być to ani Rozalia Mancewicz, ani Marcelina Zawadzka, ani Paulina Krupińska, ani Izabela Krzan), jest stewardesą, w Dziewczynach z Dubaju autor nadał jej fikcyjne imię Dorota.

„Miss Polonia to nie jedyny tytuł, który zdobyła. Dorota to wysoka brunetka z długimi włosami. Brała tak że udział w wyborach Miss World. W sieci można znaleźć wiele wywiadów i zdjęć pięknej Polki. Próbowała swoich sił w wielu zawodach. Była menedżerką w polskim banku, jednak rzuciła finanse i zajęła się pracą w kulturze. Była asystentką reżysera przy jednym z kinowych polskich filmów.

Po tej przygodzie chciała nawet wyreżyserować swój film, do którego pisała scenariusz, ale nic z tego nie wyszło. Zajęła się jednak produkcją telewizyjną, aż w końcu rzuciła wszystko i została stewardesą w arabskich liniach lotniczych”, pisze Piotr Krysiak.

Wszystko wskazuje zatem na to, że opisania przez autora Miss Polonia to żadna z tych, które Polacy mogliby kojarzyć z mediów.  

1/6
Paulina Krupińska ostro o aferze dubajskiej i książce Krysiaka Dziewczyny z Dubaju
Copyright @Mateusz Stankiewicz/AF PHOTO, materiały prasowe
1/6

Paulina Krupińska nie kryje emocji, gdy mówi o książce Piotra Krysiaka Dziewczyny z Dubaju, w której dziennikarz napisał o tajemniczej zwyciężczyni konkursu Miss Polonia.

2/6
Która Miss Polonia zarabiała ciałem w Dubaju? Książka Piotra Krysiaka Dziewczyny z Dubaju
Copyright @Adobe Stock
2/6

Paulina Krupińska podkreśliła, że brak nazwiska owej Miss Polonia w książce Piotra Krysiaka Dziewczyny z Dubaju uruchomił w mediach falę plotek i spekulacji.

3/6
Afera Dubajska według Piotra Krysiaka. Kto uprawiał seks z szejkami za kasę?
Copyright @blog TagTheSponsor
3/6

Paulina Krupińska zdradziła również, że razem z innymi zwyciężczyniami konkursu Miss Polonia rozważają wydanie wspólnego oświadczenia w całej sprawie.

4/6
Afera Dubajska według Piotra Krysiaka. Kto uprawiał seks z szejkami za kasę?
Copyright @blog TagTheSponsor
4/6

Książka Piotra Krysiaka Dziewczyny z Dubaju  wyprzedała się w zaledwie trzy dni od premiery. Pierwszy nakład wyniósł 10 tysięcy egzemplarzy.

5/6
Piotr Krysiak o aferze Dubajskiej w książce Dziewczyny z Dubaju
Copyright @Materiały prasowe
5/6

Książka Piotra Krysiaka Dziewczyny z Dubaju wywołała w mediach falę plotek i spekulacji na temat gwiazd, które miały zarabiać ciałem na życie, sypiając z tamtejszymi miliarderami.

6/6
Afera Dubajska według Piotra Krysiaka. Kto uprawiał seks z szejkami za kasę?
Copyright @Adobe Stock
6/6

Książka Piotra Krysiaka Dziewczyny z Dubaju uruchomiła falę spekulacji, dotyczącą tego, które z gwiazd znanych z warszawskich salonów decydowały się na sypianie z szejkami.

Wideo

Bogna Sworowska o pracy w modelingu kiedyś i dziś…

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

FILIP CHAJZER w poruszającej rozmowie wyznaje: „Szukam swojego szczęścia w miłości, w życiu, na świecie…”. GOŁDA TENCER: „Ludzie młodzi nie znają historii. Patrzą do przodu (…). A ja robię wszystko, by ocalić pamięć”, mówi. JAN HOLOUBEK i KASPER BAJON: reżyser i scenarzysta. Czego nie nakręcą, staje się hitem. A jak wyglądają ich relacje poza planem filmowym? MONIKA MILLER od lat zmaga się z depresją i chorobą dwubiegunową, ale teraz za sprawą miłości pierwszy raz w życiu jest szczęśliwa.