Paulina Krupińska, VIVA! 16/2020, Paulina Krupińska, VIVA! sierpień 2020, Paulina Krupińska-Karpiel, VIVA! sierpień 2020
Fot. Agnieszka Kulesza & Łukasz Pik/ DAS Agency
Z życia gwiazd

Paulina Krupińska na zdjęciu po pierwszym porodzie: "Takie zdjęcie pokazuje jak ten czas szybko leci"

Według internautów wyglądała jak nastolatka!

Marta Nawacka 14 stycznia 2022 13:56
Paulina Krupińska, VIVA! 16/2020, Paulina Krupińska, VIVA! sierpień 2020, Paulina Krupińska-Karpiel, VIVA! sierpień 2020
Fot. Agnieszka Kulesza & Łukasz Pik/ DAS Agency

Na co dzień jest szczęśliwą żoną i mamą, która doskonale radzi sobie łącząc karierę zawodową z życiem prywatnym. Paulina Krupińska i Sebastian Karpiel-Bułecka doczekali się dwójki dzieci, choć kobieta nie wyklucza kolejnej pociechy w przyszłości. Teraz prowadząca Dzień Dobry TVN z sentymentem wspominała narodziny swojej starszej pociechy, córki Antoniny. Na Facebooku udostępniła zdjęcie zrobione chwilę po porodzie.

Paulina Krupińska - życie prywatne

Prywatnie jest szczęśliwą żoną - w 2018 roku poślubiła Sebastiana Karpiela-Bułeckę. Z wokalistą Zakopower doczekała się dwójki dzieci: córki Antosi, która przyszła na świat w 2015 roku, oraz syna Jędrzeja, urodzonego w 2017 roku. Paulina Krupińska współprowadzi także program Dzień Dobry TVN. Prezenterka doskonale radzi sobie łącząc pracę zawodową z opieką nad dziećmi i pielęgnowaniem życia rodzinnego, mimo że codziennie musi pokonywać sporo kilometrów między domem, który znajduje się u podnóży Tatr, a studiem, w którym nagrywa "śniadaniówkę".

Paulina Krupińska pozostaje w ciągłym kontakcie z fanami w mediach społecznościowych i chętnie dzieli się szczegółami nie tylko ze swojego życia zawodowego, ale również prywatnego. Mama Antosi i Jędrzeja jednak bardzo dba o prywatność swoich pociech i pilnuje tego, by nie pokazywać w Internecie ich twarzy.

Czytaj też: Są razem 7 lat, z czego 3 po ślubie. Tak poznali się Paulina Krupińska i Sebastian Karpiel-Bułecka

Paulina Krupińska, VIVA! 16/2020, Paulina Krupińska, VIVA! sierpień 2020, Paulina Krupińska-Karpiel, VIVA! sierpień 2020
Fot. Agnieszka Kulesza & Łukasz Pik/ DAS Agency

Paulina Krupińska w sesji dla magazynu VIVA!, sierpień, 2020 rok

Paulina Krupińska na zdjęciu zrobionym po porodzie

Prezenterka Dzień Dobry TVN postanowiła wrócić wspomnieniami do dnia swojego pierwszego porodu, kiedy to urodziło się starsze z jej dzieci, córka Antonina. Paulina Krupińska udostępniła w mediach społecznościowych intymne zdjęcie zrobione godzinę po urodzeniu dziewczynki. Świeżo upieczona mama pozuje na nim wraz z noworodkiem i trzeba przyznać, że prezentuje się rewelacyjnie. "Pierwsza godzina życia Tosi. Takie zdjęcie pokazuje, jak ten czas szybko leci. Kiedy zleciało to sześć i pół roku?", napisała pod zdjęciem. Sama miała wówczas 28 lat.

Internauci natychmiast pospieszyli z komentarzami, w których nie szczędzili Paulinie Krupińskiej komplementów. Wychwalano m.in. dziewczęcą buzię prezenterki, podkreślając, że na zamieszczonym zdjęciu wygląda jak nastolatka. Czas leci, a prezenterka wciąż zachwyca urodą. Aż ciężko uwierzyć, że od zrobienia tej fotografii minęło prawie siedem lat!  

Zobacz także: Paulina Krupińska szczerze o dzieciach. Do kogo podobni są Antonina i Jędrek?

Paulina Krupińska z córką Antosią, Instagram
Fot. Paulina Krupińska Instagram/@pkrupinska

Wideo

Polska nie mogła wygrać Eurowizji Junior trzeci raz? Sara James odpowiada na słowa Jacka Kurskiego

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

IRENA SANTOR mówi: „Cóż jest piękniejszego, niż żyć, istnieć? Interesuje mnie jutro, odkąd zachorowałam na raka...”. MAGDA i JASIEK MELA – Był najmłodszym zdobywcą bieguna, pomimo utraty ręki i nogi. Co dziś najbardziej w nim ceni jego żona Magda? ANNE APPLEBAUM, słynna dziennikarka, laureatka Pulitzera, o odwadze Polaków, domu w Chobielinie i wolności. PIOTR JACOŃ o córce Wiktorii i tym, jak to jest być rodzicem dziecka transpłciowego oraz budowaniu rodzinnych relacji na nowo.