Olga Figaszewska 11 listopada 2017 20:00
1/9
Pary które do siebie wróciły, Selena Gomez, Justin Bieber, Megan Fox i Brian Austin Green
Copyright @Getty Images
1/9

Selena Gomez i Justin Bieber znów są razem! Wszystko wskazuje na to, że po kilku latach znów dali sobie szansę. Fanów i media nurtuje jedno pytanie, jak długo tym razem uda im się tym razem utrzymać swój związek?

 

Zobacz też: Skandale, seksafery, alkohol i zdrady. Związek Seleny Gomez i Justina Biebera to ciągłe rozstania i powroty. Dlaczego znów zdecydowali się być razem?

 

Selena Gomez i Bieber znów razem

Na początku roku Selena Gomez spotykała się z producentem The Weekendem. Wydawało się, że piosenkarka zamknęła etap burzliwego romansu z Bieberem i w końcu jest szczęśliwa. Niedawno przeszła operację przeszczepu nerki i to właśnie to wydarzenie zupełnie przewartościowało jej dotychczasowe życie. „Stwierdziła, że szkoda marnować czasu na spory i postanowiła pogodzić się z Justinem. Za sprawą wspólnych znajomych zaczęli widywać się częściej niż tylko w kościele. Od czasu operacji są dla siebie bardzo mili i dobrze się dogadują”, donosili informatorzy „Us Weekly”. Okazuje się, że ostatnio zaczęli ze sobą coraz cześciej rozmawiać. Podobno oboje zrozumieli, że najwyższy  czas zapomnieć o wszystkim, co spotkało ich w przeszłości. Reporterom udało się sfotografować zakochanych poczas przejażdżki rowerowej, kilkukrotnie byli widziani podczas mszy, aż w końcu Justina i Selenę przyłapano na spędzeniu wspólnej nocy w domu piosenkarki. Dotychczas żadne z nich nie potwierdziło spekulacji o powrocie, ale nie ma wątpliwości, że między byłymi partnerami wciąż iskrzy. 

 

Zobacz też: Selena Gomez została ambasadorką znanej marki! Czy tym razem wszystko zawdzięcza swojemu chłopakowi?!

 

Show-biznes utrudnia budowanie trwałych realcji? Po części tak. To często spektakularne rozstania i głośne powroty. Justin Timberlake i Jessica Biel, Pink i Carey Hart, Miley Cyrus i Liam Hemsworth… Które gwiazdy mimo większych lub większych kryzysów walczyły o swoją miłość? Sprawdźcie to w naszej galerii!  

 

Zobacz też: „Miałam depresję. Zaczęłam mieć ataki paniki”. Wstrząsające wyznanie Seleny Gomez

2/9
Selena Gomez, Justin Bieber
Copyright @Getty Images
2/9

Pierwsze informacje o tym, że Justin Bieber i Selena Gomez  spotykają się, obiegły media w grudniu 2010 roku. Para potwierdziła je w lutym 2011 roku, gdy publicznie pojawili się razem na przyjęciu po gali Oscarów. Fanki Kanadyjczyka z zazdrości groziły Selenie śmiercią.  Media spekulowały, że młody gwiazdor regularnie zdradzał ukochaną. Do Justina Biebera przylgnęła łatka skandalisty. Imprezy, jazda samochodem pod wpływem alkoholu, zdewastowanie domu sąsiada poprzez obrzucenie go jajkami oraz oskarżenia o posiadanie narkotyków... Para kilkukrotnie zrywała i wracała do siebie. Selena nie mogła znieść psychicznego zniewolenia. W końcu piosenkarka zdecydowała o definitywnym rozstaniu.

 

Na początku 2017 roku okazało się, że Selena znalazła w końcu miłość. Związała się z producentem The Weekendem. W październiku pojawiły się informacje o tym, że para się rozstała. W tym samym czasie zachodnia prasa informowała, że piosenkarka znów spotyka się z Justinem Bieberem. Oboje nie mogą bez siebie żyć i mimo wchodzenia w kolejne związki, wciąż pozostają sobie bardzo bliscy.Ostatnie zdjęcia tylko to potwierdzają.

 

Zobacz też: Selena Gomez przeszła przeszczep nerki z powodu poważnej choroby! Kto był dawcą? Gwiazda opublikowała poruszający wpis

 

 

3/9
Megan Fox i Brian Austin Green
Copyright @Getty Images
3/9

Megan Fox i Brian Austin Green dziś tworzą szczęśliwy związek. Nie zawsze ich relacja była sielankowa. Para poznała się w 2004 roku, a w 2006 roku zaręczyli się. Trzy lata później postanowili się rozstać, by po roku wziąć ślub. W małżeństwie wytrzymali 5 lat. Jednak już w 2016 znów byli razem, a w sierpniu na świat przyszło ich trzecie dziecko, synek Journey River Green.

4/9
Justin Timberlake, Jesicka Biel
Copyright @Getty Images
4/9

W 2011 wydali oficjalne oświadczenie o rozstaniu. A amerykańskie media sugerowały, że to wszystko przez liczne romanse piosenkarza. Jednak po kilku miesiącach para stwierdziła, że warto zawalczyć o tę miłość. Związek Justina Timberlake'a i Jessici Biel trwa już prawie 15 lat. Ślub wzięli w październiku 2012 roku. Natomiast 11 kwietnia 2015 roku zostali po raz pierwszy rodzicami. Na świat przyszedł ich syn Silas Randall.

 

Zobacz też: Po rozstaniu Jolie i Pitta to na nich zwrócone są obiektywy. Oto najpiękniejsze pary Hollywood

5/9
Rayah Gosling i Rachel McAdams
Copyright @Getty Images
5/9

Ryan Gosling i Rachel McAdams byli razem od 2004. Miłość zrodziła się na planie filmu Pamietnik. Ich związek należy do nieco... burzliwych. Kilkukrotnie rozstawali się na przestrzeni 3 lata. Powód?  Rachel  źle się czuła z medialnym zainteresowaniem wokół jej związku. Z kolei media sugerowały, że to Ryan „potrzebował przestrzeni”, kiedy dowiedział się że ukochana planuje zaciągnąć go przed ołtarz. Wrócili do siebie na dobre dopiero w 2008 roku.

6/9
Miley Cyrus i Liam Hemsworth
Copyright @Getty Images
6/9

Miley Cyrus i Liam Hemsworth dostarczali swoim fanom wielu emocji. Pierwszy raz zaiskrzyło między nimi na planie filmowym w 2009 roku. Rok później rozstali się po raz pierwszy. Następnie wracali i rozstawali się jeszcze kilka razy. Liam postanowił w końcu oświadczyć się Miley w 2012 roku. Wydawało się, że już nic nie stanie im na przeszkodzie do szczęścia... Wystarczył rok,  by je odwołali. W tym czasie Miley przechodziła okres buntu. Zmieniła diametralnie wizerunek sceniczny. W końcu zszokowała wszystkich wyznaniem co do swojej orientacji. Była związana m.in. ze Stellą Maxwell.

Po pewny czasie, chyba zrozumieli, że czują do siebie coś więcej niż przyjaźń. Od 2016 roku są razem i jeśli wierzyć zagranicznym mediom, są już po ślubie. Czekamy na oficjalne potwierdzenie pary.

7/9
Copyright @East News
7/9

W końcu przyszła pora na księżną Kate i Księcia Williama. Poznali się na uczelni w 2004 roku. Po raz pierwszy William zobaczył swoją przyszłą żonę na pokazie mody, zorganizowanym przez studentów. Kate szła po wybiegu… w przezroczystej sukience. To nie była miłość od pierwszego wejrzenia. Miejcie tego świadomość. „To zajęło trochę czasu, żeby się poznać. Staliśmy się naprawdę bliskimi przyjaciółmi", wyznała po latach księżna.. Rozstali się w 2007 roku.

 

Kate nie chciała już dłużej czekać na oświadczyny Williama. W 2009 roku wrócili do siebie, a do długo wyczekiwanych zaręczyn doszło w październiku następnego roku — oficjalna informacja pojawiła się w mediach 16 listopada. 29 kwietnia 2011 roku wzięli ślub. Uroczystość była transmitowana przez stacje telewizyjne na całym świecie.

 

Zobacz też: Książę William tłumaczy się z nocnej imprezy w Szwajcarii! Czy to koniec małżeństwa książęcej pary?

8/9
Pink i Carey Hart
Copyright @Getty Images
8/9

Pink i Carey Hart uchodzą za jedną z najbardziej trwałych par show-biznesu. Czy zawsze tak było? Poznali się 16 lat temu. W 2006 roku wzięli ślub. A po dwóch latach się rozstali.

Pink i Carey postanowili zakończyć ten etap w swoim życiu i zdecydowali się na separację. Decyzję tę podjęli zgodnie, jako szanujący się i kochający przyjaciele. Małżeństwo dobiegło końca, ale przyjaźń będzie trwać wiecznie, donosił magazyn People. Małzeństwo zaprzeczało, że powodem ich rozstania jest zdrada.

W 2009 roku znów byli razem. Razem wychowują dwójkę dzieci - Willow i Jamesona.

9/9
Emma Stone i Andrew Garfield
Copyright @Getty Images
9/9

Jak to bywa przeważnie w przypadku gwiazd Hollywood. Emma Stone i Andrew Garfield pierwszy raz spotkali się na planie Spidermana  w 2010 roku. Dopiero w 2011 okazało się, że łączy ich coś więcej niż tylko przyjaźń czy relacje zawodowe. Teoretycznie ich związek trwał do 2015 roku. Media spekulowały, że ich miłość jednak się wypaliła. I nikt nie przypuszczał, że jeszcze mogą do siebie wrócić. Ale... ku zdziwieniu wszystkich, w 2017 roku pojawili się razem na jednym z oficjalnych wyjść. Czy to oznacza, że uczucie wciąż kwitnie?

Wideo

Justyna i Jakub Przygońscy: „jesteśmy zapracowanymi rodzicami”. Tak zmieniły ich dzieci

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

One nas inspirują! Kobiety sukcesu, w wieku od 30 plus do 70 plus: KAMIŃSKA, DERESZOWSKA, SWOROWSKA, KASPRZYK, DUDZIAK w szczerych, zaskakujących rozmowach o dojrzałości, poczuciu atrakcyjności i seksualności. „Wiek nie ogranicza apetytu na seks”, mówi wybitny seksuolog ANDRZEJ DEPKO i przełamuje tabu. IRIS APFEL ikoną stylu została po... osiemdziesiątce. Prowokuje: „Młodość jest przereklamowana!”. 88-letnia JOAN COLLINS i 56-letni PERCY GIBSON burzą stereotypy o związku starszej kobiety z młodszym partnerem. W cyklu PODRÓŻE wyprawa do indyjskich spa i centrów duchowych po młodość.