Konrad Szczęsny 10 stycznia 2017 14:15
1/9
Blake Lively, Ryan Reynolds, John Travolta, Justin Timberlake i Jessica Biel, Kurt Russell, Nicole Kidman, Złote Globy
Copyright @Getty Images/East News
1/9

Od ogłoszenia rozstania Angeliny Jolie i Brada Pitta we wrześniu 2016 r. zaczęło mówić się o poważnym kryzysie w Hollywood, jeśli chodzi o związki. W mediach podkreślano, że show-biznes utrudnia budowanie trwałych relacji, opartych na wzajemnym zaufaniu, zaś aktorskie pary często mają przerośnięte ego i rywalizują ze sobą na różnych etapach związku. Czy tak jest naprawdę?

 

Polecamy też: Clooney pogrążony w smutku, Adele przerywa koncert. Reakcje świata na rozwód stulecia

 

Na tegorocznej gali Złotych Globów oni udowodnili, że można inaczej. Ulubieńcami paparazzi byli niewątpliwie Blake Lively i Ryan Reynolds. Młodzi, zdolni i szaleńczo w sobie zakochani, wyrastają na bodaj najpiękniejszą parę Hollywood młodego pokolenia. Po piętach depcze im jednak Justin Timberlake i Jessica Biel. Jeżeli chodzi o starsze pokolenie, tutaj prym wiedzie John Travolta i Kelly Preston oraz Kurt Russell i Goldie Hawn. Zobaczcie najgorętsze pary Hollywood, które pozowały na czerwonym dywanie w trakcie uroczystości!

 

 

2/9
Blake Lively, Ryan Reynolds, Złote Globy, pary na Złotych Globach
Copyright @East News
2/9

Blake Lively i Ryan Reynolds na ślubnym kobiercu stanęli w 2012 roku. Dwa lata później powitali na świecie pierwszą córkę, James. Natomiast cztery miesiące temu zostali rodzicami po raz drugi. Na świecie pojawiła się wówczas ich druga córka, której imienia nie zdradzili do tej pory. Wydają się szaleńczo w sobie zakochani i widać, że tworzą świetne małżeństwo!

 

Polecamy też: Ryan Reynolds i Blake Lively po raz pierwszy pokazali córki! Do kogo są bardziej podobne?

3/9
Justin Timberlake i Jessica Biel, Złote Globy, pary na Złotych Globach
Copyright @Getty Images
3/9

Związek Justina Timberlake'a i Jessici Biel trwa nieprzerwanie już prawie 15 lat, choć media wielokrotnie przypisywały im kryzys. Ślub wzięli w październiku 2012 roku. Natomiast 11 kwietnia 2015 roku zostali po raz pierwszy rodzicami. Na świat przyszedł ich syn Silas Randall.

 

Polecamy też: Śluby roku 2016: Państwo Majdanowie, Szczęśni i Starakowie. Który był najbardziej spektakularny?

4/9
Nicole Kidman i Keith Dobbins, Złote Globy, pary na Złotych Globach
Copyright @Getty Images
4/9

Nicole Kidman i Keith Urban ślub wzięli 25 czerwca 2006 roku. To drugie małżeństwo aktorki. Wcześniej jej mężem był Tom Cruise (w latach 1990-2001). Wydają się tworzyć zgodną parę, która mimo upływu lat wciąż jest w sobie zakochana!

 

Polecamy też: Sarah Jessica Parker, Sienna Miller i... Zobaczcie największe wpadki z tegorocznych Złotych Globów!

5/9
Hught Grant i Anna Elisabet Eberstein, Złote Globy, pary na Złotych Globach
Copyright @Getty Images
5/9

Hugh Grant, uważany jest za jednego z największych amantów Hollywood, co znalazło odbicie w jego życiu uczuciowym. Przez długi czas był związany z modelką Elizabeth Hurley, która m.in. zdecydowała się wybaczyć mu wielki skandal obyczajowy, jaki rozpętał się po tym, gdy aktor został przyłapany na seksie w samochodzie z prostytutką (był to rok 1995). Gdy rozstali się w 2000 roku, nie zdecydował się na stały związek z żadną kobietą. To jednak nie było przeszkodą w posiadaniu dzieci - 55-letni Grant jest ojcem trójki (każde z inną partnerką). Anna Eberstein, szwedzka producentka telewizyjna, spodziewa się kolejnego dziecka aktora. To chyba coś poważnego, skoro pokazali się razem na gali Złotych Globów.

 

Polecamy też: Meryl Streep i Ryan Gosling wygłosili najbardziej poruszające przemowy podczas Złotych Globów. Czego dotyczyły?

6/9
John Travolta i Kelly Preston, Złote Globy, pary na Złotych Globach
Copyright @Getty Images
6/9

John Travolta i Kelly Preston małżeństwem są od 1991 r. Wychowują razem trójkę dzieci: Jetta, Ellę Bleu i Benjamina. Dużo spekulowano jednak na temat orientacji seksualnej aktora, który ponoć miał długoletni romans z... Tomem Cruisem!
 

Polecamy też: Meryl Streep, Ryan Gosling, Emma Stone. Bardzo elegancka sesja laureatów Złotych Globów

7/9
Kurt Russell i Goldie Hawn, Złote Globy, pary na Złotych Globach
Copyright @Getty Images
7/9

Kurt Russell i Goldie Hawn są parą od 1983 r. Wcześniej aktor był żonaty z Season Hubley (w latach 1979-1983). Mają syna Wyatta Russella (ur. 10 lipca 1986).

Goldie i Kurt zagrali razem w trzech filmach: „Jedyna oryginalna orkiestra rodzinna” z 1968 r., nostalgicznym obrazie lat wojennych w Ameryce „Szybka zmiana” z 1984 r. o konfliktach wśród załogi fabrycznej i komedii „Dama za burtą” z 1987 r.

 

Polecamy też: Meryl Streep, Ryan Gosling, Emma Stone. Bardzo elegancka sesja laureatów Złotych Globów

 

8/9
Keri Russell Matthew Rhys, Złote Globy, pary na Złotych Globach
Copyright @Getty Images
8/9

Keri Russell i Matthew Rhys są parą od 2013 r. Wcześniej amerykańska aktorka była zamężna z Shanem Deary'm (w latach 2007-2013).

 

Polecamy też: Ten film zdobył już ponad 100 nagród i jest oscarowym faworytem! Zobacz zwiastun „Moonlight”

9/9
Sterling K Brown i Ryan Michelle Bathe, Złote Globy, pary na Złotych Globach
Copyright @Getty Images
9/9

Sterling K Brown i Ryan Michelle Bathe są małżeństwem od 2007 r. Razem wychowują dwójkę dzieci.

 

Polecamy też: Oto najlepsze kreacje z gali Złotych Globów! Zgadzacie się z moim wyborem?

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

AGNIESZKA CEGIELSKA: „»Stary świat nie wróci«, napisałam to dwa lata temu w mojej książce »Naturalnie«, mówi dziennikarka, specjalistka od zdrowego żywienia. PATRYCJA WOY-WOJCIECHOWSKA, fotografka, autorka książek dla dzieci, dziewczyna z wielkiego miasta, zaczęła drugie życie na Mazurach. Jak ono wygląda? PROFESOR KRZYSZTOF SIMON – słynie z ciętego języka i tego, że nie owija w bawełnę. Właśnie został odznaczony medalem 75-lecia misji Jana Karskiego za wkład w walkę z pandemią. A także: Dlaczego robimy z naszej planety wielkie wysypisko śmieci? Czy mogę wpłynąć na los Ziemi, będąc w domu? Czy luksusowe hotele mogą być eko?