Narodziny dziecka były dla rodziców wielką niespodzianką

Olga Figaszewska 14 grudnia 2021 12:10

Ostatnio Olga Kalicka ogłosiła, że rozstała się ze swoim długoletnim partnerem Cezarym Nowakiem. I mimo że para nie jest już ze sobą, dla dobra dziecka zamierzają utrzymywać przyjacielskie relacje. A jak to wszystko się zaczęło? Od przyjaźni ze szkolnej ławki, przez związek na odległość, po narodziny synka Aleksa i zaręczyny. Dla ukochanej i dziecka Cezary zrewolucjonizował swoje życie. Oto historia miłości Olgi Kalickiej i Cezarego Nowaka!

Olga Kalicka i Cezary Nowak: historia poznania

Poznali się piętnaście lat temu! Ale Olga Kalicka i jej partner, Cezary Nowak nie afiszowali się ze swoim uczuciem. Para strzegła swojej prywatności i unikała pozowania na ściankach.  „Niedawno obchodziłam 25 urodziny. Dzięki Niemu ten wieczór był wyjątkowy i nigdy go nie zapomnę! Cuda się zdarzają, a wieloletnia Przyjaźń może przerodzić się w Miłość!”, napisała pod fotografią z urodzin trzy lata temu.

Jak informowało party.pl, poznali się jeszcze w gimnazjum. Dzielili jedną ławkę i nigdy nie brakowało im tematów do rozmów. Na pewien czas zerwali kontakt. Cezary wyjechał na studia biznesowe do USA. Później wrócił do Polski i znów zaczęli się spotykać. Połączyło ich prawdziwe uczucie. „Mogę tylko powiedzieć, że ten związek jest dla mnie dowodem, że długoletnia przyjaźń może przerodzić się w miłość”, mówiła aktorka.

Czytaj także: Olga Kalicka po raz pierwszy pokazała rodzinne zdjęcie!

Dla Olgi Kalickiej i Cezarego Nowaka dziecko było wielką niespodzianką

Zakochani w styczniu 2019 roku powitali na świecie synka Aleksa. Radość z przyjścia na świat pierwszego dziecka była niesamowita. Stworzenie własnej, szczęśliwej rodziny zawsze było największym marzeniem Olgi Kalickiej. Kiedy dowiedzieli się o tym, że zostaną rodzicami byli w siódmym niebie.

Okazuje się, że ciąża aktorki wcale nie była planowana. W wywiadzie z Katarzyną Burzyńską na blogu „Baby by Ann” aktorka zdradziła, że to Bóg za nich zadecydował. „W naszym przypadku to rzeczywiście los zadecydował, nawet śmielej bym powiedziała: Bóg. Ja naprawdę czuję, że zostałam powołana do tego, żeby być mamą. Dowiedziałam się bardzo późno – byłam na początku trzeciego miesiąca. A w związku z tym, że byłam w ferworze pracy, bo kończyłam film w Rosji, jednocześnie prowadziłam tutaj program "World of dance", miałam 6 spektakli w różnych teatrach w Warszawie, głównie w Teatrze Kwadrat i jeszcze schudłam przez te 2 pierwsze miesiące, to wydawało mi się niemożliwe, żebym była w ciąży, a jednak to się wydarzyło. Mówienie o tym jest ciężkie, bo teraz jestem niesamowicie szczęśliwa i bardzo wdzięczna Bogu, że Aleksy pojawił się akurat w tym momencie mojego życia, dziś wiem, że to był naprawdę idealny moment. Natomiast wtedy to było trudne… Mimo tego, że ja się dzieci nie bałam”, przyznała aktorka.

Przyszły ojciec przebywał wówczas na stałe w Stanach Zjednoczonych, zaś aktorka robiła karierę w Polsce. „Byliśmy ze sobą na odległość. Znamy się prawie całe życie, bo byliśmy parą już w gimnazjum, natomiast przed długi czas żyliśmy na odległość. Więc ta informacja była dla nas niespodziewana. Ja po tych swoich doświadczeniach, po tym, ile lęku wtedy w sobie miałam, dziś wiem, że nic piękniejszego niż macierzyństwo nie mogło mi się przytrafić”, dodała. 

Olga Kalicka dowiedziała się o tym, że jest w ciąży, w chwili gdy szykowała się na koncert Beyonce w Warszawie. „To była sobota, Czarek miał przylecieć w poniedziałek. Czułam, że coś jest nie tak, ale w związku z tym, że miałam różne problemy hormonalne, niemożliwe wydawało mi się, żebym była w ciąży (...) Nie wiedziałam też, co będzie z Cezarym…On w Stanach kończył studia, wiedziałam, że ma dużo bardzo dobrych propozycji pracy i nie planuje wracać do Polski…”, przyznała podczas rozmowy z Katarzyną Burzyńską. 

Ukochany aktorki, gdy dowiedział, że zostanie ojcem na początku był w wielkim szoku. Ostatecznie postanowił wrócić do Polski i zacząć nowy rozdział życia u boku Olgi i dziecka. „Jak mu powiedziałam, najpierw było: Wow! A potem: 10 minut ciszy; milczenie i patrzenie się w jeden punkt. Ale w efekcie przewrócił swoje życie do góry nogami, wrócił tutaj, więc oboje przeszliśmy bardzo trudną drogę…”, opowiadała aktorka na blogu „Baby by Ann”.

Czytaj także: Olga Kalicka długo nie wiedziała, że zostanie mamą... „Była panika: Boże, co ja zrobię?”

Rozstanie Olgi Kalickiej i Cezarego Nowaka

Po narodzinach dziecka Cezary Nowak oświadczył się pięknej aktorce. Z czasem para zaczęła planować huczny ślub, niestety w realizacji uroczystości przeszkodziła im pandemia koronawirusa. Teraz już wiadomo, że do żadnego ślubu nie dojdzie, gdyż para postanowiła się rozstać, o czym Olga Kalicka poinformowała swoich fanów na Instagramie. 

"Kochani! ♥️ To będzie dla mnie trudne, bolesne wyznanie. Włożyliśmy wiele trudu i pracy w to, żeby być pełną rodziną, ale nie zawsze pomimo chęci i pełnego zaangażowania osiągamy to czego pragniemy. Kilka miesięcy temu podjęliśmy więc najtrudniejszą decyzję w naszym życiu. Decyzję o rozstaniu. To co jest niezmienne to to, że kochamy Aleksia najbardziej na świecie i jako jego rodzice zrobimy wszystko by miał cudowne, pełne radości dzieciństwo i wyrósł na mądrego, szczęśliwego człowieka. Chociaż ta informacja trafiła już do mediów, nie jesteśmy gotowi żeby mówić nic więcej na ten temat. Chcieliśmy Was gorąco prosić o zrozumienie i wsparcie w tej trudnej dla nas sytuacji", napisała aktorka.

Życzymy zarówno Oldze Kalickiej, jak i Cezaremu Nowakowi i ich synkowi Aleksowi wszystkiego co najlepsze.  

Czytaj także: Olga Kalicka: „Macierzyństwo mnie zmieniło. Stałam się inną kobietą”

1/5
Olga Kalicka
Copyright @Zuza Krajewska/LAF AM
1/5

Olga Kalicka, Viva! październik 2014

2/5
Olga Kalicka
Copyright @Instagram/Olga Kalicka, @olgakalicka
2/5

Olga Kalicka z ukochanym. 

3/5
Olga Kalicka
Copyright @Instagram/Olga Kalicka, @olgakalicka
3/5

Para poznała się 12 lat temu. Ale dopiero od niedawna są razem! 

4/5
Olga Kalicka, kim jest jej partner
Copyright @Instagram/ @c.nowakk
4/5

Zakochani wkrótce zostaną rodzicami! Dla aktorki stworzenie rodziny było marzeniem! 

5/5
Olga Kalicka, kim jest jej partner
Copyright @Instagram/ @c.nowakk
5/5

Olga Kalicka wraz z partnerem, Cezarym. 

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA

Wideo

Tłum gwiazd, laureaci konkursu i niezwykły muzyczny gość. Tak zapamiętamy VIVA! Photo Awards 2023

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

KATARZYNA BOSACKA: opowieść o miłości, rozstaniu, przebaczeniu i nowym początku. ANASTAZJA I TOMEK JAKUBIAK: scenariusz na znalezienie wielkiej miłości. EWA KRAWCZYK: Krzysztof, moja miłość. ROSALYNN I JIMMY CARTER: historia niezwykłego związku. JAN EMIL MŁYNARSKI: muzyka to krok w stronę wolności. WANDA TRACZYK-STAWSKA: o najpiękniejszej Wigilii w obozie jenieckim w 1944 roku.