Z ŻYCIA GWIAZD

Znają się od dwunastu lat! Oto historia miłości Olgi Kalickiej i jej partnera!

Kim jest wybranek gwiazdy?

Olga Figaszewska 13 września 2018 07:23

Olga Kalicka i jej partner jeszcze w tym roku zostaną rodzicami! To ma być dla nich wyjątkowo przełomowy rok. Podobno para planuje jeszcze przed narodzinami dziecka wziąć ślub. Czy tak się stanie? Główni zainteresowani nie wypowiedzieli się na temat tych rewelacji. Ale jedno jest pewne! Miłość taka jak ich, nie zdarza się zbyt często! Jak się poznali? I kim jest wybranek aktorki?

Partner Olgi Kalickiej: kim jest, jak się poznali?

Poznali się dwanaście lat temu! Ale Olga Kalicka i jej partner, Cezary nie afiszowali się ze swoim uczuciem.   „Niedawno obchodziłam 25 urodziny. Dzięki Niemu ten wieczór był wyjątkowy i nigdy go nie zapomnę! Cuda się zdarzają, a wieloletnia Przyjaźń może przerodzić się w Miłość!”, napisała pod fotografią z urodzin.

Jak informowało party.pl, poznała się jeszcze w gimnazjum. Dzielili jedną ławkę i nigdy nie brakowało im tematów do rozmów. Na pewien czas zerwali kontakt. Cezary wyjechał na studia biznesowe do USA. Niedawno wrócił do Polski i znów zaczęli się spotykać. Połączyło ich prawdziwe uczucie.  

„Mogę tylko powiedzieć, że ten związek jest dla mnie dowodem, że długoletnia przyjaźń może przerodzić się w miłość”, mówiła aktorka.

Czy Olga Kalicka wkrótce stanie na ślubnym kobiercu?

Teraz spodziewają się dziecka i cieszą się każdą wspólną chwilą.  Stworzenie własnej, szczęśliwej rodziny zawsze było największym marzeniem Olgi Kalickiej. Podobno, kiedy dowiedzieli się o tym, że zostaną rodzicami byli w siódmym niebie. Jak donosił Fakt, kilka dni później zaczęli snuć ślubne plany. „Rozmawiają o ślubie cywilnym i prawdopodobnie zdecydują się na ten krok jeszcze przed porodem, czyli przed końcem roku”, zdradziła osoba z otoczenia pary.

Zakochanym marzy się ślub kościelny, jednak na pewien czas będą musieli odłożyć te plany na bok. Olga Klicka jest już w piątym miesiącu ciąży, a przygotowania do uroczystości trwają dość długo. Dlatego para stanęła przed wyborem ślubu cywilnego.  Czy rzeczywiście wkrótce staną na ślubnym kobiercu? Nigdy nic nie wiadomo!

My życzymy im samych cudownych chwil!  

Wideo

Marynarki, kardigany, sukienki maxi, kozaki na słupku. Te produkty będą modne jesienią i zimą 2020/2021

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Córka ANNY PRZYBYLSKIEJ, OLIWIA BIENIUK, w jedynym takim wywiadzie: „Kiedy mama umarła, wchodziłam w najtrudniejszy okres dojrzewania i ono się trochę zatrzymało”. PIOTR BECZAŁA i KATARZYNA BĄK-BECZAŁA. Światowej sławy muzyk i utalentowana mezzosopranistka, która zamieniła karierę na rolę żony. Czy żałuje? KEANU REEVES, aktor, który chodzi własnymi ścieżkami. IZABELA TROJANOWSKA w czasach PRL-u szokowała ostrym, rockowym wizerunkiem. Ile dziś zostało z tamtej niepokornej dziewczyny? W CYKLU EXTRA Świat mody z powodu koronawirusa znalazł się na krawędzi.