Anna Przybylska, VIVA! grudzień 2011
Fot. Marlena Bielińska/MOVE
O TYM JEST GŁOŚNO

Mama Anny Przybylskiej zdobyła się na piękny gest. Dla ważnego celu oddała pamiątkę po córce

Może ją mieć każdy z Was

Rafał Kowalski 16 lipca 2021 11:04
Anna Przybylska, VIVA! grudzień 2011
Fot. Marlena Bielińska/MOVE

Niemal siedem lat temu niespełna 36-letnia Anna Przybylska zmarła na raka trzustki. Choroba postępowała u aktorki tak szybko, że nie udało się jej uratować. Ulubienica widzów osierociła trójkę dzieci. Jej stratę opłakiwali też partner – Jarosław Bieniuk, siostra i mama. Teraz Krystyna Przybylska chce zrobić coś wyjątkowego dla kogoś z tych, którzy kibicowali jej córce do ostatniej chwili…

Sukienka Ani Przybylskiej na licytacji. Piękny gest mamy aktorki

Kilkanaście godzin temu w sieci pojawiła się informacja o tym, że pani Krystyna Przybylska odda na aukcję charytatywną sukienkę, która należała do jej córki. Anna Przybylska zakupiła przepiękną czarną kreację projektu Rolanda Moureta specjalnie na premierę filmu Bilet na księżyc. Choć grała w nim główną rolę, niestety nie pojawiła się na uroczystości przez postępującą chorobę…

Wyjątkowa suknia może teraz trafić do jednego z fanów talentu córki Krystyny Przybylskiej. To nie wszystko... „Kogoś, kto wylicytuje sukienkę Ani, zapraszam serdecznie do siebie. Chciałabym spędzić z taką osobą czas. Na pewno będzie to dla mnie i zaszczyt, a jednocześnie i okazja do wielu wspomnień”, przekazała w rozmowie z Fundacją Hospicyjną mama zmarłej 7 lat temu gwiazdy.

Sukienka Anny Przybylskiej, Krystyna Przybylska
Fot. Łukasz Wajszczyk /FB: Fundacja Hospicyjna

Zbiórka Fundacji Hospicyjnej 2021. Aukcje od gwiazd

Licytację organizuje wspomniane Hospicjum imienia ks. Dutkiewicza w Gdańsku, które wspierało Annę Przybylską przez całą jej walkę z nowotworem trzustki. Oddanie na aukcję sukni należącej do aktorki jest częścią większej aukcji charytatywnej, której celem jest zebranie 100 tysięcy złotych.

W ten szlachetny pomysł włączyły się też inne gwiazdy: Marzena Rogalska, Katarzyna Bujakiewicz, Martyna Wojciechowska czy Aleksandra Kwaśniewska.

Wszystkie licytacje można obejrzeć pod tym linkiem. Zachęcamy do wpłat. 

CZYTAJ TEŻ:  Mama Anny Przybylskiej trafiła do szpitala! Pokazała poruszające zdjęcie. Jaki jest stan jej zdrowia?

Anna Przybylska, VIVA! 2010
Fot. Mateusz Stankiewicz

Mama Anny Przybylskiej, Krystyna Przybylska
Fot. Michal Wozniak/East News

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

JULIA WIENIAWA o magii sceny, dorastaniu na oczach widzów, manii kontroli i miłości. ADRIANNA BIEDRZYŃSKA i MICHALINA ROBAKIEWICZ – Matka i córka opowiadają, jak gra się im na jednej scenie i nosi... te same ubrania. JERZY SKOLIMOWSKI: Artysta wszechstronny – reżyser, scenarzysta, poeta i malarz, w szczerej rozmowie o życiowej rewolucji. W cyklu Kobiety ikony – co się dzieje z… SOPHIA LOREN, bogini kina, zjawiskowa piękność, która na swoje miejsce na Ziemi wybrała Rzym zamiast Hollywood. W cyklu Podróże – gdzie jeżdżą gwiazdy: Greckie wyspy. Tu odpoczywają JOANNA PRZETAKIEWICZ, ANNA PUŚLECKA i RITA ORA. Sztuka gotowania JOANNY BRODZIK.