Cameron Boyce
Fot. Rex Features/East News
O NIM JEST GŁOŚNO

Ojciec Camerona Boyce’a opublikował jego ostatnie zdjęcie zrobione kilka godzin przed śmiercią...

„Mój syn kilka godzin przed tym, jak został wyrwany z naszego życia”

Weronika Kostyra 12 lipca 2019 17:51
Cameron Boyce
Fot. Rex Features/East News

Cameron Boyce, aktor znany przede wszystkim z produkcji Disneya, zmarł nagle w nocy z 6 na 7 lipca. Poinformowała o tym rodzina zaledwie dwudziestoletniego aktora. „Z ciężkim sercem chcieliśmy poinformować, że dziś rano straciliśmy Camerona. Odszedł w śnie z powodu ataku, który był skutkiem przewlekłych problemów zdrowotnych”, napisali w oświadczeniu. Zdruzgotany ojciec aktora właśnie opublikował jego ostatnie zdjęcie zrobione zaledwie kilka godzin przed śmiercią.

Ostatnie zdjęcie Camerona Boyce’a

Cameron Boyce karierę w show-biznesie zaczął jako siedmiolatek. Później publiczność pokochała go za role Carlosa w serii filmów Następcy, a także Luke’a w serialu Jessie. Mimo młodego wieku Cameron Boyce angażował się liczne akcje charytatywne. Młody aktor przygotowywał się do roli w nowym serialu HBO Mrs. Fletcher. Kilka dni po śmierci rodzina aktora ujawniła, że przyczyną jego śmierci był atak padaczki.

Młodego aktora opłakują fani, koledzy z branży i rodzina. Victor Boyce, ojciec Camerona podzielił się ostatnim zdjęciem syna. Zostało ono wykonane dzień przed jego śmiercią w restauracji. Nic nie zwiastowało tragedii, która nastąpiła kilka godzin później. „Mój syn. Zaledwie kilka godzin przed tym, jak został wyrwany z naszego życia. Strasznie za nim tęsknię. Mam nadzieję, że nikt nigdy nie poczuje takiej agonii, którą ja teraz czuję, ale wiem, że nikt nie jest odporny na taką tragedię. Fala miłości i wsparcia, którą stale otrzymujemy jest piękna, doceniamy to. Dziękujemy, że pomagacie nam przejść przez tą najgorszą z możliwych sytuacji”, napisał na Instagramie. W komentarzach internauci składają kondolencje dla całej rodziny gwiazdy Disneya. 

Cameron Boyce
Fot. Rex Features/East News

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Czy czas zabliźnia rany, zaciera pamięć? Co sądzą o filmie „Ania”? BLISCY ANNY PRZYBYLSKIEJ w poruszającej, intymnej rozmowie. BARBARA ROMANOWICZ-TORZEWSKA I MAREK TORZEWSKI: słynny polski tenor i aktorka. Od 40 lat razem. Na dobre i na złe. Niezmiennie w sobie zakochani. Ich wyznania brzmią jak piękna miłosna aria. DOROTA GARDIAS: wydawałoby się, że ma wszystko: urodę, talent, popularność, miłość widzów i udaną córeczkę Hanię. A jednak los jej nie rozpieszcza… RADOSŁAW ŚMIGULSKI zarządza Polskim Instytutem Sztuki Filmowej. Czy sam jest… fanem kina? KRÓLOWA ELŻBIETA II i jej wielkie miłości…