Friends, David Schwimmer, Jennifer Aniston, Courteney Cox, Matt LeBlanc, Lisa Kudrow, Matthew Perry
Fot. Getty Images
O TYM SIĘ MÓWI

Courtney Cox pokazała ostatnie wspólne zdjęcie z planu Przyjaciół!

Mija dokładnie 16 lat od ich finałowej kolacji

Sabina Zięba 25 stycznia 2020 09:00
Friends, David Schwimmer, Jennifer Aniston, Courteney Cox, Matt LeBlanc, Lisa Kudrow, Matthew Perry
Fot. Getty Images

Ciężko uwierzyć, że minęło już 26 lat od realizacji pierwszego sezonu kultowych Przyjaciół. Mimo upływu czasu nadal bawią, a sytuacje przedstawione w serialu, do dziś mają odzwierciedlenie w życiu wielu z nas. Nic dziwnego, że bez przerwy cieszą się ogromną popularnością, a każda wzmianka o ewentualnej kontynuacji sitcomu wprawia w ekscytację miliony fanów. Sami odtwórcy głównych ról z przyjemnością wracają do czasów realizacji produkcji, wspominając je jako najlepsze w swoim życiu. Teraz Courtney Cox, czyli serialowa Monica, podzieliła się w mediach społecznościowych przełomowym zdjęciem.

Ostatnia kolacja bohaterów „Friends”

Serial Przyjaciele był realizowany między 1994, a 2004 rokiem. W tym czasie stał się wpływającym na popkulturę ogólnoświatowym fenomenem. Dowcip prezentowany w sitcomie był zawsze przystępny dla każdego, a perypetie głównych bohaterów sprawiały, że wszyscy mogli się z nimi utożsamić. Mimo wielu lat, nie stracił na świeżości, bo z problemami poruszanymi w produkcji, zmaga się każdy z nas. Wie o tym Netflix, który za możliwość zachowania Friends w swojej ofercie do końca 2019 roku, zapłacił aż... 100 milionów dolarów.

W czwartek 23 stycznia 55-letnia dziś Courtney Cox podzieliła się ze swoimi obserwatorami na Instagramie wyjątkową fotografią. Widzimy na niej wszystkich głównych członków obsady, czyli serialową Monicę, a także Lisę Kurdow (Phoebe), Matthewa Perry'ego (Chandler), Jennifer Aniston (Rachel), Davida Schwimmera (Ross) oraz Matta Le Blanc (Joey) na wspólnej kolacji, która odbyła się tuż przed tym, jak na planie serialu Przyjaciele zapadł ostatni klaps. Aktorzy siedzą przy zastawionym stole i żegnają się ze sobą po 10 latach wspólnie spędzonych na planie produkcji.

Artystka podpisała ujęcie: „Ostatnia wieczerza przed nagraniem odcinka The Last One 23 stycznia 2004 roku”. Zaledwie 14 godzin od publikacji, zdjęcie polubiło ponad 2,5 miliona fanów, a wśród komentarzy można znaleźć m. in. odpowiedzi rozczulonych wspomnieniami Aniston oraz Kudrow.

Chcielibyście ujrzeć dalsze perypetie Przyjaciół?  

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

“The Last Supper” before taping “The Last One” on Jan 23, 2004. #tbt #friends

Post udostępniony przez Courteney Cox (@courteneycoxofficial)

Scenografie najbardziej znanych seriali wszech czasów
Fot. mat. prasowe

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

KLAUDIA EL DURSI: „Nie myślałam o show-biznesie. Ani o pozowaniu do »Playboya«”, mówi uczestniczka „Top Model” i prowadząca program „Hotel Paradise”. Rektor warszawskiej Akademii Teatralnej WOJCIECH MALAJKAT o przemocy i mobbingu w szkołach artystycznych i o tym, dlaczego nie został… nauczycielem w mazurskim miasteczku. KSIAŻĘ WILLIAM I KSIĄŻĘ HARRY: Koniec braterskiej miłości? Historia MIŁKI RAULIN brzmi jak bajka o odważnej dziewczynie, która dzięki marzeniom zdobyła Koronę Ziemi. W cyklu Extra – na fieście w Andaluzji.