Oliwia Bieniuk
Fot. Instagram
O TYM SIĘ MÓWI

Oliwia Bieniuk idzie w ślady mamy, Anny Przybylskiej!

Nastolatka myśli poważnie o aktorskiej karierze!

Olga Figaszewska 16 września 2019 11:55
Oliwia Bieniuk
Fot. Instagram

Córka Anny Przybylskiej pójdzie w jej ślady? Oliwia Bieniuk poważnie myśli o aktorskiej karierze. 16-latka ma już na swoim koncie sesje zdjęciowe i udział w kampanii jednej z modowych marek. Niedawno pojawiła się w amatorskiej produkcji IX LO w Gdyni pt. Glimmer, w której wystąpiła wraz ze swoimi kolegami i koleżankami.

Oliwia Bieniuk o aktorskiej karierze

Oliwia Bieniuk w rozmowie z fanami przyznała, że swoją przyszłość chciałaby związać z aktorstwem. Córka Anny Przybylskiej i Jarosława Bieniuka uczęszcza do IX Liceum Ogólnokształcącym w Gdyni, gdzie wybrała profil teatralno-filmowy. Swoje zamiłowanie do sztuki potwierdziła na Instagramie, publikując odpowiedzi na pytania internautów.

„Chcesz zostać aktorką?”, zapytał ktoś z wielbicieli. Oliwia Bieniuk odpowiedziała: „Myślę, ze na tym zdjęciu znajdziesz odpowiedź”. Na InstaStories opublikowała zdjęcie z przedstawienia, w którym występowała.

Nie mamy wątpliwości, że świetnie odnajdzie się na scenie czy przed obiektywem kamery. Nastolatka coraz bardziej przypomina sławną mamę. Anna Przybylska z pewnością byłaby z jej dumna. Aktorka w jednym z wywiadów dla VIVY! opowiadała o relacjach ze swoją pociechą. „Dojrzałam wraz z moją córką. Wraz z jej szkołą przyszła duża odpowiedzialność. Wszystko trzeba było planować pod kątem nauki. Wiele spraw wtedy przewartościowałam. Nie masz pojęcia, jakie to kształcące uczestniczyć tak aktywnie w dojrzewaniu własnego dziecka. (...) Chociaż Oliwia zachowuje się już wobec mnie bardzo po koleżeńsku. Kiedy robiliśmy test ciążowy, zapytała: „No i jak, dziecko będzie? Będzie! Oj, to szkoda”. Ale gdy Jaś się urodził, stała się taka fajna, opiekuńcza. Kobieta po prostu. Relacje między moimi dziećmi zawsze mnie wzruszają. Rano wstają, całują się, śmieją..”, wyznała Przybylska Krystynie Pytlakowskiej w 2011 roku. 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

🐆🐆

Post udostępniony przez 𝕺𝖑𝖎𝖜𝖎𝖆🥵 (@oliwia.bieniuk)

Oliwia Bieniuk
Fot. Oliwia Bieniuk/Instagram @oliwia.bieniuk
Anna Przybylska z dziećmi, Anna Przybylska, Oliwia Bieniuk, Szymon Bieniuk, Jan Bieniuk, VIVA! sierpień 2012
Fot. Iza Grzybowska/MOVE

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

URSZULA DUDZIAK i MIKA URBANIAK osobista rozmowa dwóch niezwykłych artystek – matki i córki. ANNA PUŚLECKA mówi, że jej życie to nie tylko walka z rakiem. Polskie olimpijki: WALASIEWICZÓWNA, KONOPACKA, SZEWIŃSKA, KŁOBUKOWSKA… walczyły z rywalkami i z uprzedzeniami! Córka Ewy Błaszczyk MARIANNA JANCZARSKA: „Ola na zawsze jest częścią mojego życia”. EDYTA i MARCIN SAPETOWIE tworzą rodzinę dla dzieci z bagażem trudnych doświadczeń i chorób. Tumai – raj dla zawiedzionych kenijskich kobiet. Konkurs VIVA! PHOTO AWARDS rozstrzygnięty!