Oliwia Bieniuk
Fot. Instagram
O TYM SIĘ MÓWI

Oliwia Bieniuk idzie w ślady mamy, Anny Przybylskiej!

Nastolatka myśli poważnie o aktorskiej karierze!

Olga Figaszewska 16 września 2019 11:55
Oliwia Bieniuk
Fot. Instagram

Córka Anny Przybylskiej pójdzie w jej ślady? Oliwia Bieniuk poważnie myśli o aktorskiej karierze. 16-latka ma już na swoim koncie sesje zdjęciowe i udział w kampanii jednej z modowych marek. Niedawno pojawiła się w amatorskiej produkcji IX LO w Gdyni pt. Glimmer, w której wystąpiła wraz ze swoimi kolegami i koleżankami.

Oliwia Bieniuk o aktorskiej karierze

Oliwia Bieniuk w rozmowie z fanami przyznała, że swoją przyszłość chciałaby związać z aktorstwem. Córka Anny Przybylskiej i Jarosława Bieniuka uczęszcza do IX Liceum Ogólnokształcącym w Gdyni, gdzie wybrała profil teatralno-filmowy. Swoje zamiłowanie do sztuki potwierdziła na Instagramie, publikując odpowiedzi na pytania internautów.

„Chcesz zostać aktorką?”, zapytał ktoś z wielbicieli. Oliwia Bieniuk odpowiedziała: „Myślę, ze na tym zdjęciu znajdziesz odpowiedź”. Na InstaStories opublikowała zdjęcie z przedstawienia, w którym występowała.

Nie mamy wątpliwości, że świetnie odnajdzie się na scenie czy przed obiektywem kamery. Nastolatka coraz bardziej przypomina sławną mamę. Anna Przybylska z pewnością byłaby z jej dumna. Aktorka w jednym z wywiadów dla VIVY! opowiadała o relacjach ze swoją pociechą. „Dojrzałam wraz z moją córką. Wraz z jej szkołą przyszła duża odpowiedzialność. Wszystko trzeba było planować pod kątem nauki. Wiele spraw wtedy przewartościowałam. Nie masz pojęcia, jakie to kształcące uczestniczyć tak aktywnie w dojrzewaniu własnego dziecka. (...) Chociaż Oliwia zachowuje się już wobec mnie bardzo po koleżeńsku. Kiedy robiliśmy test ciążowy, zapytała: „No i jak, dziecko będzie? Będzie! Oj, to szkoda”. Ale gdy Jaś się urodził, stała się taka fajna, opiekuńcza. Kobieta po prostu. Relacje między moimi dziećmi zawsze mnie wzruszają. Rano wstają, całują się, śmieją..”, wyznała Przybylska Krystynie Pytlakowskiej w 2011 roku. 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

🐆🐆

Post udostępniony przez 𝕺𝖑𝖎𝖜𝖎𝖆🥵 (@oliwia.bieniuk)

Oliwia Bieniuk
Fot. Oliwia Bieniuk/Instagram @oliwia.bieniuk
Anna Przybylska z dziećmi, Anna Przybylska, Oliwia Bieniuk, Szymon Bieniuk, Jan Bieniuk, VIVA! sierpień 2012
Fot. Iza Grzybowska/MOVE

Wideo

Z Vito Bambino na boisku do kosza! O kulisach nowego albumu, rodzicach i pierwszym roku w Warszawie...

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

IZABELA JANACHOWSKA: czy da się porównać uczucie pomiędzy mężczyzną a kobietą do tego łączącego matkę i dziecko? SARA JAMES najpierw podbiła Polskę, teraz podbija świat. Naszą sesję zrealizowaliśmy w jej ukochanym Los Angeles. ARKADIUSZ JAKUBIK: fantastyczny, wielokrotnie nagradzany aktor, rockandrollowiec o rodzinnych relacjach i myślowym ADHD. MAŁGORZATA SARAMONOWICZ w poruszającej rozmowie o życiu ze stwardnieniem rozsianym.