Oliwia Bieniuk, VIVA! 18/2020
Fot. Bartek Wieczorek/LAF AM
O TYM SIĘ MÓWI

Oliwia Bieniuk szczerze o tym, jak wyglądają jej relacje z partnerką taty

Co zdradziła na temat kontaktów z Zuzanną Pactwą?

Olga Figaszewska 26 sierpnia 2021 17:06
Oliwia Bieniuk, VIVA! 18/2020
Fot. Bartek Wieczorek/LAF AM

Jarosław Bieniuk i Zuzanna Pactwa niedawno świętowali pierwszą rocznicę związku. Ich miłość wciąż ewoluuje. Ukochana sportowca wypracowała sobie z jego pociechami bardzo dobre kontakty. W nowym wywiadzie Oliwia Bieniuk zdradziła, jak wyglądają jej relacje z partnerką taty.

Oliwia Bieniuk o relacjach z Zuzanną Pactwą

W ostatnim czasie w życiu nastolatki nastąpiła prawdziwa rewolucja. Przeprowadziła się do Warszawy i powoli wkracza do show-biznesu. Oliwia Bieniuk spełnia marzenia i rozwija swoją karierę. 18-latka niedługo pojawi się w jednym z najpopularniejszych programów telewizji Polsat. Na parkiecie Tańca z gwiazdami wystąpi u boku Michała Bartkiewicza. Córka Ani Przybylskiej i Jarosława Bieniuka spędza wiele godzin na intensywnych treningach. Chce wypaść jak najlepiej przed jury i fanami show. Jedno jest pewne, Oliwii nie brakuje determinacji do działania. Potrafi ciężko pracować.

Oliwia Bieniuk coraz częściej pojawia się na czerwonym dywanie. Ostatnio zachwycała stylizacją podczas premiery filmu „Czarny młyn”, gdzie miała okazję udzielić kilku wywiadów.

Zobacz też: Partnerka Jarosława Bieniuka opowiedziała o relacji z dziećmi partnera

W jednym z nich opowiedziała o relacjach z partnerką taty, Zuzanną Pactwą. Jeszcze niedawno media donosiły, że obie świetnie się dogadują. „Oliwka jest młodą dziewczyną i podąża za trendami modowymi. Ale jest otwarta i ma otwartą głowę na wpływy i fajnie się ubiera. Bardzo mi się podoba jej styl”, mówiła niedawno Zuzanna Pactwa w rozmowie z Jastrząb Post. Oliwia wystąpiła nawet przed obiektywem ukochanej sportowca. Należy podkreślić, że Zuzanna Pactwa jest nie tylko świetną projektantką, ale i uzdolnioną fotografką!

„Ja z Zuzą bardzo dobrze się dogaduję. Mamy dobrą relację. Ale teraz jak jestem już w Warszawie, to ta relacja jest mniejsza, bo jednak nie widujemy się na co dzień tak jak w Trójmieście. Ale ogólnie to mamy dobrą relację”, mówiła w rozmowie z Jastrząb Post. 

Sprawdź też: Co z filmem o Annie Przybylskiej? Głos zabrała Oliwia Bieniuk: „Wszystko zależy od…”

Oliwia Bieniuk stylizacja na maturze
Fot. Bartek Wieczorek/LAF AM

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Czy czas zabliźnia rany, zaciera pamięć? Co sądzą o filmie „Ania”? BLISCY ANNY PRZYBYLSKIEJ w poruszającej, intymnej rozmowie. BARBARA ROMANOWICZ-TORZEWSKA I MAREK TORZEWSKI: słynny polski tenor i aktorka. Od 40 lat razem. Na dobre i na złe. Niezmiennie w sobie zakochani. Ich wyznania brzmią jak piękna miłosna aria. DOROTA GARDIAS: wydawałoby się, że ma wszystko: urodę, talent, popularność, miłość widzów i udaną córeczkę Hanię. A jednak los jej nie rozpieszcza… RADOSŁAW ŚMIGULSKI zarządza Polskim Instytutem Sztuki Filmowej. Czy sam jest… fanem kina? KRÓLOWA ELŻBIETA II i jej wielkie miłości…