Olivier Janiak, VIVA!
Z ŻYCIA GWIAZD

Olivier Janiak ruszył w samotną podróż z synami. Ale oni wyrośli! 

„Brygada Janiaków”

Monika Katarzyna Krupska 27 listopada 2018 06:01
Olivier Janiak, VIVA!

Olivier Janiak jest bardzo aktywny w social mediach, jednak rzadko pokazuje zdjęcia rodziny. Prezenter zrobił jednak ostatnio wyjątek, czym zaskoczył swoich fanów. Dziennikarz Dzień Dobry TVN opublikował zdjęcie swoich trzech synów. Janiak zabrał chłopców za miasto, jednak gdzie była wtedy jego żona?

Olivier Janiak z synami 

Olivier Janiak w 2003 roku stanął na ślubnym kobiercu z piękną Karoliną Malinowską. Para doczekała się trzech synów. Najstarszy Fryderyk urodził się w 2009 roku, później Christian w 2011 roku i Julian w 2013 roku. Na profilu u dziennikarza i modelki mało jest zdjęć z całą trójką dzieci, aż do teraz! 

„Brygada Janiaków, chłopaki w natarciu, samotny ojciec, dajcie tlen, dobrego weekendu”, podpisał zdjęcie Janiak. Nie wiadomo, gdzie dziennikarz zabrał chłopców, ale nie towarzyszyła im mama dzieci. Modelka obecnie przebywa w Tajlandii. Kilka dni temu w południowo-wschodniej Azji świętowała 36. urodziny. 

Zdjęcie dziennikarza rozczuliło internautów. „Przy trójce już bym była na lekach”, „Doskonale rozumiem ten wyraz twarzy”, „Ja swojego wypchnełam do babci, drugi ma ospę, a trzeci najmłodszy póki co siedzi grzecznie w bujaku”, pisali fani. „Wasza rodzina jest tak naturalna, że aż w tych czasach to niewiarygodne, a to ze mama jest na „zasłużonych” wakacjach powinieneś napisać w wiadomościach prywatnych do 90% ojców i mężów, bo większość z nich nie uważa, że na coś zasługujemy. Cieszę się, że jednak zostaje te 10%! Miło się czyta ogląda i trzyma kciuki za tych nielicznych”, dodał ktoś inny. 

Zobaczcie zdjęcie, jakie dodał Olivier. Ale chłopcy wyrośli!  

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

brygada janiaków / chłopaki w natarciu / samotny ojciec / dajcie tlen / dobrego weekendu

Post udostępniony przez olivier janiak (@olivierjaniak)

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

cud natury

Post udostępniony przez olivier janiak (@olivierjaniak)

Wideo

Poznaj wyjątkowe nowości Avon na wiosnę 2020!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

ADAMOWICZ, EGURROLA, FIGURA, GOLCOWIE, KUSZYŃSKA, SOYKA, NIEDENTHAL… w osobistych wspomnieniach o bliskich ich sercu miejscach. Według DOMINIKI KULCZYK świat zmieni tylko „czuła rewolucja”? Ważny głos w sprawie wykluczenia kobiet. „Wciąż mnie zaskakuje” – profesor JERZY BRALCZYK o języku polskim. W sentymentalną PODRÓŻ do nadbałtyckich kurortów zabierają nas m.in. CIERNIAK-MORGENSTERN, RODOWICZ, IWASZKIEWICZ.