Kto będzie się zajmował jej małym synkiem?

Gabriela Czernecka 18 lutego 2019 11:49

Olga Kalicka w styczniu tego roku po raz pierwszy została mamą. Na razie aktorka Rodzinki.pl w pełni cieszy się macierzyństwem i chętnie dzieli z fanami doświadczeniami świeżo upieczonej mamy. Odpowiada na pytania fanów, dotyczące tego, gdzie kupić piękne ubranka dla synka, a także czy jej zdaniem można latać samolotem, będąc w ciąży. Zdradziła także, że niebawem… musi wrócić do pracy! Poznajcie szczegóły.

Olga Kalicka wraca do pracy

W styczniu po raz pierwszy została mamą, a już niebawem powróci do zawodowych obowiązków. Według najnowszych informacji magazynu Flesz, Olga Kalicka niedługo wróci do pracy. Jak do tej pory aktorka Rodzinki.pl cały swój czas poświęcała synkowi. Na swoim Instagramie zamieściła kilka wyjątkowych fotografii z dzieckiem, a przy okazji odpowiadała fankom na przeróżne pytania dotyczące opieki nad dzieckiem. 

Olga Kalicka opowiedziała m.in. czy latała w ciąży samolotem albo gdzie kupiła ubranka z wizerunkiem Kubusia Puchatka. Niedawno zdradziła także, że nie zamierza zbyt długo przebywać na urlopie macierzyńskim i lada chwila powróci do pracy. Jak podaje dwutygodnik Flesz, aktorka już pod koniec marca powróci do pracy w Teatrze Kwadrat oraz na plan serialu Rodzinka.pl. Do tej pory zostawiała synka tylko kilka razy pod opieką jego taty Cezarego lub swojej mamy, kiedy nagrywała dubbingi do bajek.

„Olga może teraz liczyć na pomoc swojej mamy i sióstr, zwłaszcza, że nie będzie chodzić do pracy na pełny etat, ale na kilkanaście godzin w miesiącu”, twierdzi przyjaciółka aktorki w rozmowie z magazynem. Na razie Olga Kalicka odrzuca jednak nowe propozycje zawodowe, dzięki czemu wciąż będzie miała bardzo dużo czasu dla swojego maleństwa.

Padają także głosy, że aktorka wraz z partnerem przygotowują się do ślubu. Przypomnijmy, że para zaręczyła się w ubiegłym roku. Czy niebawem staną na ślubnym kobiercu? Pozostaje nam czekać na wspaniałe wiadomości!  

1/5
Olga Kalicka
Copyright @Instagram/@olgakalicka
1/5

Olga Kalicka w styczniu tego roku po raz pierwszy została mamą.

2/5
Olga Kalicka
Copyright @Instagram/@olgakalicka
2/5

Na razie aktorka Rodzinki.plw pełni cieszy się macierzyństwem i chętnie dzieli z fanami doświadczeniami świeżo upieczonej mamy.

3/5
Olga Kalicka
Copyright @Instagram @olgakalicka
3/5

Aktorka urodziła chłopca. Jego imię jak na razie nie zostało podane do publicznej wiadomości.

4/5
Olga Kalicka
Copyright @Instagram @olgakalicka
4/5

Wygląda na to, że aktorka już niebawem powróci do zawodowych obowiązków.

5/5
gwiazdy z wózkami
Copyright @INSTAGRAM.COM/@olgakalicka
5/5

Na razie Olga Kalicka odrzuca jednak nowe propozycje zawodowe, dzięki czemu wciąż będzie miała bardzo dużo czasu dla swojego maleństwa.

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

JULIA WIENIAWA o magii sceny, dorastaniu na oczach widzów, manii kontroli i miłości. ADRIANNA BIEDRZYŃSKA i MICHALINA ROBAKIEWICZ – Matka i córka opowiadają, jak gra się im na jednej scenie i nosi... te same ubrania. JERZY SKOLIMOWSKI: Artysta wszechstronny – reżyser, scenarzysta, poeta i malarz, w szczerej rozmowie o życiowej rewolucji. W cyklu Kobiety ikony – co się dzieje z… SOPHIA LOREN, bogini kina, zjawiskowa piękność, która na swoje miejsce na Ziemi wybrała Rzym zamiast Hollywood. W cyklu Podróże – gdzie jeżdżą gwiazdy: Greckie wyspy. Tu odpoczywają JOANNA PRZETAKIEWICZ, ANNA PUŚLECKA i RITA ORA. Sztuka gotowania JOANNY BRODZIK.