prowadzący pytanie na śniadanie
Fot. Waldemar Kompała
O TYM SIĘ MÓWI

Ogromne zmiany w Pytaniu na śniadanie! Do prowadzących dołączy ulubienica widzów Dwójki

Czy pozostały pary czekają roszady?

Rafał Kowalski 1 grudnia 2020 08:06
prowadzący pytanie na śniadanie
Fot. Waldemar Kompała

Na początku września program Pytanie na śniadanie obchodził swoje osiemnaste urodziny. Pełnoletni format uwielbiany jest przez widów niezależnie od dynamicznych zmian prowadzących, które miały miejsce szczególnie w ostatnim czasie. Jak dowiedział się serwis Pudelek.pl władze TVP myślą o zatrudnieniu do niego kolejnej gospodyni… Na giełdzie nazwisk jedno ma największe szanse na zatrudnienie.

Izabella Krzan dołączy do gospodarzy Pytania na śniadanie?

Dwa i pół miesiąca temu szefostwo Dwójki zadecydowało o rozwiązaniu współpracy z Macademian Girl i Robertem El Gendy. Chwilę później dziennikarz powrócił do prowadzenia Pytania na śniadanie, ale już z inną prezenterką. Mowa o Małgorzacie Opczowskiej – znanej z TVP Info – która swoich sił na antenie porannego show próbowała też z Tomaszem Wolnym. Dziennikarce trudno jednak ukryć, że nie czuła się u jego boku dobrze… W ostatnim wywiadzie, gdy dziennikarz zapytał o Tomka Wolnego, Małgorzata Opczowska nie powiedziała o nim bezpośrednio ani słowa. „Powiem tak: "Pytanie na śniadanie" ma jednych z najlepszych prezenterów w Polsce, każdy z nich ma innych charakter i to normalne, że pary muszą się dotrzeć. Ja już wiem, że świetnie pracuje mi się Robertem El Gendy i Łukaszem Nowickim. Widzowie też to doceniają, bo dostaję od nich mnóstwo ciepłych komentarzy i to się dla mnie liczy”,  mówiła nowa gwiazda stacji w rozmowie z Pomponikiem.

Warto dodać, że 32-letnia Małgorzata Opczowska zastąpiła w gronie prowadzących Pytanie na śniadanie Marcelinę Zawadzką. Pięknej miss postawiono bowiem zarzuty o oszustwa podatkowe. Do czasu wyjaśnienia sprawy, ulubienica widzów nie będzie witać ich o poranku w TVP2…

Aktualnie w gronie gwiazd, które należą do zespołu Pytania na śniadanie, znajduje się 5 pań i 6 panów. Nierówność tę ma zniwelować kolejna prezenterka… „”Góra" rozważa możliwość ściągnięcia jeszcze jednej nowej prowadzącej od stycznia” twierdzi informator Pudelka i wskazuje konkretne nazwisko. „Myśli się o Izabelli Krzan, ale nie wiadomo czy podołałaby czasowo, bo jej grafik wypełniony jest nagraniami do "Koła Fortuny". W zanadrzu jest ktoś jeszcze…”, dodaje tajemniczo.

Bylibyście zadowoleni z takiego obrotu spraw? U boku Rafała Brzozowskiego, a wcześniej Norbiego, Izabella Krzan wypadała przed kamerą bardzo dobrze… 

TVP, Marcelina Zawadzka, Kasia Cichopek, Ida Nowakowska, Małgorzata Tomaszewska, Marzena Rogalska, VIVA! 17/2020
Fot. Waldemar Kompała

TVP, Viva! 17/2020, Maciej Kurzajewski, Tomasz Wolny, Tomasz Kammel, Olek Sikora, Łukasz Nowicki
Fot. Waldemar Kompała

Wideo

Trendy na wiosnę 2021. Najmodniejsze makijaże na wiosnę 2021.

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

URSZULA DUDZIAK i MIKA URBANIAK osobista rozmowa dwóch niezwykłych artystek – matki i córki. ANNA PUŚLECKA mówi, że jej życie to nie tylko walka z rakiem. Polskie olimpijki: WALASIEWICZÓWNA, KONOPACKA, SZEWIŃSKA, KŁOBUKOWSKA… walczyły z rywalkami i z uprzedzeniami! Córka Ewy Błaszczyk MARIANNA JANCZARSKA: „Ola na zawsze jest częścią mojego życia”. EDYTA i MARCIN SAPETOWIE tworzą rodzinę dla dzieci z bagażem trudnych doświadczeń i chorób. Tumai – raj dla zawiedzionych kenijskich kobiet. Konkurs VIVA! PHOTO AWARDS rozstrzygnięty!