książę George i księżniczka Charlotte, oficjalne zdjęcia brytyjskiej rodziny królewskiej
Fot. Instagram @kensingtonroyal
KRÓLEWSKIE ŻYCIE

Oficjalne zdjęcie George'a i Charlotte z pierwszego dnia szkoły skrywa tajemnicę...

Zwróciliście na to uwagę?

Gabriela Czernecka 5 września 2019 18:52
książę George i księżniczka Charlotte, oficjalne zdjęcia brytyjskiej rodziny królewskiej
Fot. Instagram @kensingtonroyal

Książę George i księżniczka Charlotte poszli do szkoły! Książęce dzieci pierwszy dzień mają już za sobą. To był wyjątkowy czas szczególnie dla Charlotte, która zaliczyła właśnie swój debiut w szkole podstawowej. Z tej okazji, podobnie jak przed laty, przedstawiciele pałacu Kensington podzielili się z fanami oficjalną fotografią rodzeństwa. Niektórzy zwrócili jednak na coś uwagę...

Oficjalne zdjęcie George'a i Charlotte

Dzisiejszego poranka księżniczka Charlotte rozpoczęła pierwsze zajęcia lekcyjne. Mała księżniczka udała się do szkoły w towarzystwie starszego brata, księcia George'a oraz rodziców, księżnej Kate i księcia Williama. Cała rodzina zdawała się być w dobrych humorach, a czujni fani szczególnie zwrócili uwagę na promienny wygląd księżnej. Swoją stylizacją z pewnością zdementowała plotki, że spodziewa się czwartego dziecka. Księżna Kate nie była jednak gwiazdą tego dnia - to o jej córeczce mówią dziś wszyscy. Dziewczynka po raz pierwszy poszła do szkoły i prawdopodobnie już dziś po południu będzie odrabiać pierwsze zadanie domowe. 

Przypomnijmy, że księżniczka Charlotte będzie chodziła do prestiżowej Thomas’ School w londyńskiej dzielnicy Battersea. „To duża, pełna życia i nieco chaotyczna szkoła dla kosmopolitycznych rodziców, którzy chcą, by ich dzieci uzyskały najlepszą angielską edukację, jaką można kupić za pieniądze”, podaje przewodnik. Jej motto to „Bądź uprzejmy” („Be kind”). Chce nauczyć dzieci szacunku do innych, akceptacji i tolerancji. Placówka zapewnia uczniom „wiele możliwości rozwoju, chociaż nieśmiałe dzieci mogą poczuć się przytłoczone”. Proponuje im się wiele różnorodnych zajęć m.in. teatralne i muzyczne. Niektórzy z rodziców krytykują jednak ten pomysł, ponieważ nie każde dziecko jest muzykalne. Szkoła zapewnia jednak, że znajdzie odpowiednie zajęcie dla każdego z dzieci. Czteroletni George znajdzie się wśród dzieci z rodzin z całego świata, „mówiących w 19 różnych językach”.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Viva.pl (@viva_magazyn)

Kilka godzin po tym ważnym wydarzeniu na oficjalnym profilu rodziny królewskiej na Instagramie (Kensinton Royal) pojawiło się zdjęcie uradowanego rodzeństwa. Pojawił się też opis: „Książę i księżna Cambridge z przyjemnością udostępniają poranne zdjęcie księcia George'a i księżniczki Charlotte sprzed Pałacu Kensington”, czytamy. Baczni fani zwrócili jednak na coś uwagę. 

Przypomnijmy, że gdy dwa lata temu książę George szedł do szkoły, rodzina królewska opublikowała jego oficjalne zdjęcie. Niektórzy fani zwrócili uwagę na to, że tym razem księżniczka Charlotte nie ma osobnej fotografii i wykonano tylko jedno zdjęcie i to z bratem, co ma podświadomie dawać do zrozumienia, że to książę George jest tym, który powinien skupiać większą uwagę, a księżniczka Charlotte (podobnie jak książę Harry przed laty) ma prawo do większej swobody i prywatności, o którą jej rodzice będą walczyć. Warto jednak zwrócić uwagę na to, że rodzeństwo pozuje na fotografii objęte i z uśmiechem na twarzy. Widać, że łączy ich silna, nierozerwalna więź!  

książę George i księżniczka Charlotte, oficjalne zdjęcia brytyjskiej rodziny królewskiej
Fot. Instagram @kensingtonroyal

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MARIA DĘBSKA ma 31 lat i na koncie wiele wspaniałych ról. Nam opowiada o tym, dlaczego nie została pianistką, gdzie najlepiej łapie dystans i za co kocha podróże. AGATA WĄTRÓBSKA I JANUSZ CHABIOR w dowcipnej i pełnej czułości rozmowie o swoim związku, ukochanych psach i magii małżeńskiej obrączki. MOHAMED AL-FAYED: egipski miliarder, właściciel paryskiego Ritza, ojciec kochanka księżnej Diany, bohater „The Crown”. Kim jest naprawdę? KASPER BAJON: scenarzysta, pisarz, reżyser. Fachu filmowego uczył się od swojego ojca, reżysera Filipa Bajona. Czy dziś słucha jego uwag?