Książę George, urodziny księcia George'a, oficjalny portret księcia George'a
Fot. East News
KRÓLEWSKIE ŻYCIE

Książę George obchodzi dziś siódme urodziny. Pałac opublikował jego nowe oficjalne zdjęcia!

To najsłodsze, co dziś zobaczycie!

Gabriela Czernecka 22 lipca 2020 07:23
Książę George, urodziny księcia George'a, oficjalny portret księcia George'a
Fot. East News

Urodziny księcia George'a to zawsze okazja do zobaczenia jego nowych oficjalnych zdjęć, na których możemy zobaczyć, jak szybko chłopiec rośnie. W ostatnich latach urodzinowe zdjęcia małego księcia wykonywała księżna Kate. Tym razem nie mogło być inaczej. To najpiękniejsze, co dziś zobaczycie!

Oficjalne zdjęcie księcia George'a z okazji urodzin

Książę George obchodzi dziś siódme urodziny! Jak przystało na urodziny członka brytyjskiej rodziny królewskiej, zostaną one uczczone w wyjątkowy sposób. Książę George urodził się 22 lipca 2013 roku.  Jego narodziny świętował cały świat, a pod skrzydłem szpitala, prywatnej klinice Lindo w Szpitalu Św. Marii od kilki dni koczowali dziennikarze i fotoreporterzy z całego świata. Narodziny chłopca świętowano 103 salwami, a zaledwie kilka godzin po porodzie świeżo upieczeni rodzice zaprezentowali małego księcia światu. Od tamtej pory mieliśmy okazję śledzić, jak rozwija się mały George, który często pojawiał się publicznie u boku rodziców. Szybko doczekał się także rodzeństwa i od kilku lat ma okazję sprawdzać się jako najstarszy brat.

Pierwsze dziecko Kate i Williama kończy dziś siedem lat i z tej okazji brytyjska rodzina królewska podzieliła się oficjalnymi zdjęciami małego księcia. Za obiektywem aparatu stanęła księżna Kate, a fotografie wykonano w posiadłości Anmer Hall, którą królowa Elżbieta II podarowała Kate i Williamowi w prezencie ślubnym. Nie da się nie zauważyć, że George bardzo wyrósł, ale znacznie pewniej pozuje do zdjęć! Na jego twarzy gości uśmiech, a jego mowa ciała zdradza, że chętnie wziął udział w małej sesji zdjęciowej. Nie wiadomo czy to zasługa mamy, która zapewne rozśmieszała syna i wprowadziła nieco luźniejszy niż zwykle nastrój, a może książę przyzwyczaił się już do tego, że często robione mu są zdjęcia. Jedno jest pewne, wygląda na naprawdę szczęśliwego!  Zobaczcie sami.  

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Royal Addicted (@royaladdicted_new)

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

LENKA I JAN KLIMENTOWIE o trudnej drodze do rodzicielstwa i o tym, jak narodziny Cristiana zmieniły ich związek. ANDRZEJ SEWERYN: czy czuje się autorytetem, czym jest dla niego sztuka i najważniejsze życiowe role. HELENA ENGLERT: dlaczego wolała studiować w Stanach, a potem wróciła do Polski i czy znane nazwisko to atut? LISA MARIE PRESLEY miała bajkowe dzieciństwo, które zakończyło się wraz ze śmiercią ojca, i smutne życie, bo znane nazwisko nie przyniosło jej szczęścia.