KRÓLEWSKIE ŻYCIE

Księżniczka Charlotte kończy cztery lata! Do kogo jest bardziej podobna?

Opublikowano jej oficjalne urodzinowe zdjęcia!

Weronika Kostyra 2 maja 2019 07:24

Księżniczka Charlotte, córka księżnej Kate i księcia Williama właśnie skończyła cztery lata! Siostra George’a i Louisa  jest już naprawdę duża i  razem z braćmi jest ulubienicą Brytyjczyków. Za każdym razem kiedy są widziani w towarzystwie rodziców podczas publicznych wyjść, skupiają na sobie zainteresowanie mediów. Są jednocześnie grzeczni i dobrze wychowani, a także uroczy i radośni, jak każde dziecko. Zgodnie z tradycją brytyjskiej rodziny królewskiej właśnie opublikowano najnowsze oficjalne portrety księżniczki. Zobacz urocze zdjęcia!

Urodzinowe zdjęcia księżniczki Charlotte

Księżniczka Charlotte urodziła się 2 maja 2015 roku. Zajmuje czwarte miejsce w kolejce do tronu. To ze względu na nią zmieniono obowiązujące od lat prawo sukcesji – jako pierwsza kobieta w historii Wielkiej Brytanii stoi ona na równi ze swoimi braćmi. Zmieniła historię także w inny sposób – niemal wszystko, w czym mała księżniczka pokaże się publicznie, automatycznie znika ze sklepowych półek. Pokonała pod tym względem nawet swoją mamę, mimo że przecież nie wybiera sobie ubrań sama!

Książęca para Cambrigde bardzo dba o prywatność swoich dzieci. Zależy im na tym, by w miarę możliwości cieszyły się normalnym dzieciństwem. Charlotte i jej bracia dość rzadko towarzyszą rodzicom podczas pełnienia oficjalnych obowiązków. Mimo to księżniczka dała się poznać jako grzeczna, choć trochę przekorna dziewczynka, która uwielbia pozować do zdjęć. Widać to na najnowszych zdjęciach opublikowanych przez Pałac Kensington. Wszystkie portrety wykonała jej mama, księżna Kate. Księżniczka jest już naprawdę dużą dziewczynką. Część fanów twierdzi, że jest coraz bardziej podobna do swojego taty, księcia Williama. Inni są zdania, że przypomina swoją prababcię, królową Elżbietę II.

Zobacz urocze zdjęcia! Do kogo Charlotte jest najbardziej podobna? ZOBACZ ZDJĘCIA

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

AGNIESZKA CEGIELSKA: „»Stary świat nie wróci«, napisałam to dwa lata temu w mojej książce »Naturalnie«, mówi dziennikarka, specjalistka od zdrowego żywienia. PATRYCJA WOY-WOJCIECHOWSKA, fotografka, autorka książek dla dzieci, dziewczyna z wielkiego miasta, zaczęła drugie życie na Mazurach. Jak ono wygląda? PROFESOR KRZYSZTOF SIMON – słynie z ciętego języka i tego, że nie owija w bawełnę. Właśnie został odznaczony medalem 75-lecia misji Jana Karskiego za wkład w walkę z pandemią. A także: Dlaczego robimy z naszej planety wielkie wysypisko śmieci? Czy mogę wpłynąć na los Ziemi, będąc w domu? Czy luksusowe hotele mogą być eko?