KRÓLEWSKIE ŻYCIE

Księżniczka Charlotte kończy cztery lata! Do kogo jest bardziej podobna?

Opublikowano jej oficjalne urodzinowe zdjęcia!

Weronika Kostyra 2 maja 2019 07:24

Księżniczka Charlotte, córka księżnej Kate i księcia Williama właśnie skończyła cztery lata! Siostra George’a i Louisa  jest już naprawdę duża i  razem z braćmi jest ulubienicą Brytyjczyków. Za każdym razem kiedy są widziani w towarzystwie rodziców podczas publicznych wyjść, skupiają na sobie zainteresowanie mediów. Są jednocześnie grzeczni i dobrze wychowani, a także uroczy i radośni, jak każde dziecko. Zgodnie z tradycją brytyjskiej rodziny królewskiej właśnie opublikowano najnowsze oficjalne portrety księżniczki. Zobacz urocze zdjęcia!

Urodzinowe zdjęcia księżniczki Charlotte

Księżniczka Charlotte urodziła się 2 maja 2015 roku. Zajmuje czwarte miejsce w kolejce do tronu. To ze względu na nią zmieniono obowiązujące od lat prawo sukcesji – jako pierwsza kobieta w historii Wielkiej Brytanii stoi ona na równi ze swoimi braćmi. Zmieniła historię także w inny sposób – niemal wszystko, w czym mała księżniczka pokaże się publicznie, automatycznie znika ze sklepowych półek. Pokonała pod tym względem nawet swoją mamę, mimo że przecież nie wybiera sobie ubrań sama!

Książęca para Cambrigde bardzo dba o prywatność swoich dzieci. Zależy im na tym, by w miarę możliwości cieszyły się normalnym dzieciństwem. Charlotte i jej bracia dość rzadko towarzyszą rodzicom podczas pełnienia oficjalnych obowiązków. Mimo to księżniczka dała się poznać jako grzeczna, choć trochę przekorna dziewczynka, która uwielbia pozować do zdjęć. Widać to na najnowszych zdjęciach opublikowanych przez Pałac Kensington. Wszystkie portrety wykonała jej mama, księżna Kate. Księżniczka jest już naprawdę dużą dziewczynką. Część fanów twierdzi, że jest coraz bardziej podobna do swojego taty, księcia Williama. Inni są zdania, że przypomina swoją prababcię, królową Elżbietę II.

Zobacz urocze zdjęcia! Do kogo Charlotte jest najbardziej podobna? ZOBACZ ZDJĘCIA

Wideo

Zobaczcie 12 najgorętszych trendów na wiosnę 2020!

Akcje

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

„Ciąża Małgosi to ukoronowanie tego, o co walczyliśmy”, mówi RADOSŁAW MAJDAN i nie ukrywa, że z powodu epidemii on i jego żona są pełni obaw. LESZEK MILLER z wnuczką MONIKĄ o tym, jak dziś wygląda ich życie po bolesnej stracie syna i ojca. Legendarny aktor WITOLD SADOWY niedawno skończył sto lat i zdobył się na niezwykle szczere wyznanie. „Widziałam, jak czai się śmierć” – ELISABETH REVOL wspomina ostatnie chwile z TOMKIEM MACKIEWICZEM podczas wspinaczki na Nanga Parbat.