Małgorzata Rozenek-Majdan i Radosław Majdan, VIVA! październik 2018
Fot. Marta Wojtal
Z ŻYCIA GWIAZD

Małgorzata Rozenek-Majdan dostała od męża wyjątkowy prezent: „Proszę Państwa oto George”

„Kiedy masz najlepszego męża na świecie”

Weronika Kostyra 24 kwietnia 2019 06:48
Małgorzata Rozenek-Majdan i Radosław Majdan, VIVA! październik 2018
Fot. Marta Wojtal

Niedawno Małgorzata Rozenek-Majdan przeżyła ogromną stratę. Odeszła Marianka, jeden z ukochanych piesków rodziny. Gwiazda mocno to przeżyła. Jest mocno związana ze swoimi pupilami i zabiera je ze sobą nawet w dalekie podróże. Żartobliwie nazywa jej „gangiem Majdana”. Okazuje się, że gang właśnie się powiększył! Radosław Majdan przygotował dla żony niesamowitą niespodziankę…

Radosław Majdan przygotował niespodziankę dla żony

Marianka była w rodzinie Małgorzaty Rozenek-Majdan dość krótko. Suczka rasy buldog francuski została uratowana z pseudohodowli. „Zadzwoniła do mnie moja koleżanka, bardzo zaangażowana w opiekę nad zwierzętami. Szukała dla suczki tymczasowego domu na dwa, trzy tygodnie. Tylko że ja wiedziałam, że on nie będzie tymczasowy. Sprawa nie była obgadana, ale nie protestowałem”, opowiadała gwiazda. Niestety stan zdrowia suczki był bardzo ciężki i nie dało się jej uratować. Jej śmierć była bardzo bolesna dla całej rodziny. Radosław Majdan postanowił pocieszyć żonę. Prezentem jest nowy piesek. „Mój prezent dla żony, zawsze o takim marzyła. Myślicie ze się jej spodoba?”, napisał na Instagramie, publikując urocze zdjęcie szczeniaka.

Jak można się było spodziewać Małgorzata Rozenek-Majdan była zachwycona niespodzianką. „Kiedy masz najlepszego męża na świecie”, napisała w pierwszym nagraniu z pieskiem, którego nazwała George. „RADZIU KOCHAM CIĘ NAJBARDZIEJ NA ŚWIECIE”, dodała.

Małgorzata Rozenek-Majdan o ukochanych pieskach w VIVIE!

„Zawsze szukam hoteli przyjaznych psom. Ale obsługa myśli, że chodzi o jednego psa. Kiedy pojawialiśmy się z dwoma, zwykle dopłacaliśmy i było po sprawie. Od kiedy są trzy, recepcjoniści uważają że zwariowaliśmy!”, mówiła gwiazda w wywiadzie jakiś czas temu. Teraz znowu może wybrać się w podróż z pupilami. 

Nowy piesek Małgorzaty Rozenek-Majdan
Fot. Instagram @r_majdan

Wideo

Piękni, szczęśliwi, zakochani. Tak Karol i Małgorzata Strasburgerowie pozowali w sesji dla VIVY!  

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Aktorka żyje eko, chce zmieniać i chronić świat! „Nabrudziliśmy, musimy posprzątać, to nasz obowiązek. Albo zginiemy”, mówi MAJA OSTASZEWSKA. Antropolożka, wykładowczyni. Jak być matką, uczyła się od… szympansów - JANE GOODALL. TOMASZ MICHNIEWICZ: „W masowym wydaniu turystyka jest niszczycielską siłą, za co biorę częściową odpowiedzialność”, mówi. A także: słoni jest coraz mniej, coraz częściej rodzą się bez słoniowych ciosów. Czy można im skutecznie pomóc? W świecie zwierząt: Ferenstein-Kraśko, Sarapata, Zgrabczyńska, Olbrychscy, Tuszyńska, Urbańska, Jemioł, Dowbor… Zwierzęta są dla nich jak rodzina.