Księżna Kate, książę Louis, oficjalne fotografie z chrztu księcia Louisa
Fot. Instagram @kensingtonroyal; Matt Holyoak
KRÓLEWSKIE ŻYCIE

Światło dzienne ujrzało nowe zdjęcie księcia Louisa!

Internauci są zachwyceni fotografią

Konrad Szczęsny 9 listopada 2018 19:31
Księżna Kate, książę Louis, oficjalne fotografie z chrztu księcia Louisa
Fot. Instagram @kensingtonroyal; Matt Holyoak

Patrząc na to zdjęcie trudno powstrzymać uśmiech! Pałac Kensington zdecydował się opublikować nowe zdjęcie księcia Louisa, który przyszedł na świat 23 kwietnia 2018 roku. Jego chrzest odbył się natomiast 9 lipca. Od tamtej pory malec nie jest pokazywany publicznie. Z okazji zbliżających się 70. urodzin księcia Karola brytyjska rodzina królewska podzieliła się ze światem nowym zdjęciem dziecka, na którym w uroczy sposób zaciska rączki na palcach dziadka.

Pałac Kensington opublikował nowe zdjęcie księcia Louisa z okazji 70. urodzin księcia Karola

Do urodzin syna królowej Elżbiety pozostało zaledwie pięć dni, jednak cała Wielka Brytania już przygotowuje się do ich obchodów. Z tej okazji stacja BBC wyemitowała film dokumentalny „Prince, Son and Heir: Charles at 70”. Jest on być zapisem życia księcia Karola, także tego prywatnego, pełnego blasków i cieni. Właśnie w nim pałac Kensington zdecydował się opublikować nową fotografię księcia Louisa

Syn księcia Wiliama został uwieczniony w momencie, gdy trzymany w ramionach przez księżną Kate, obejmuje malutką rączką palce uśmiechniętego dziadka. Zdjęcie zostało wykonane przez nadwornego fotografia brytyjskiej rodziny królewskiej, Charlesa Jacksona, we wrześniu tego roku w ogrodach Clarence House, oficjalnej londyńskiej rezydencji księcia Karola i pochodzi z prywatnego albumu rodzinnego.

Syn królowej Elżbiety jest na nim ubrany w granatowy prążkowany garnitur i różową koszulę oraz wzorzysty krawat. Dumna mama ma na sobie natomiast granatową sukienkę w grochy z białym kołnierzykiem, prawdopodobnie projektu Alessandry Rich. Największą uwagę zwraca jednak książę Louis, ubrany w dziecięce niebieskie szorty oraz biały t-shirt.

Książę Karol jako wzorowy dziadek. Relacja z dziećmi Williama

Współpracownicy księcia Karola wielokrotnie podkreślali, że jego relacja z wnukami: księciem Georgem, księżniczką Charlotte a teraz także z księciem Louisem jest wyjątkowa. Niedawno, w udzielonym z okazji 70. urodzin ojca wywiadzie, opowiedział o tym również książę William. Zaznaczył, że przede wszystkim chciałby, aby syn królowej Elżbiety nieco zwolnił i spędzał z najbliższą rodziną więcej czasu.

„On jest najsilniejszym mężczyzną, jakiego znam, ale chcę również, żeby był sprawny, dopóki nie skończy 95 lat. Spędzanie z nim większej ilości czasu w domu byłoby cudowne, tak, aby był w stanie bawić się cały czas z wnukami. Ponieważ gdy już tam jest, jest genialny. Ale potrzebujemy go tam jak najczęściej”, podkreślił książę William.

Rąbka tajemnicy w tej kwestii uchyliła także w jednym z ostatnich wywiadów księżna Camilla.

„Będzie padał na kolana i pełzał z nimi godzinami, wiesz, wydając śmieszne dźwięki i śmiejąc się, a moje wnuki go uwielbiają, absolutnie go wielbią. Czyta im Harry'ego Pottera i potrafi naśladować różne odgłosy i myślę, że dzieci naprawdę to doceniają”, podkreśliła  

Książę Karol z księciem Louisem i księżną Kate w The Telegraph
Fot. Screen za Pudelek.pl
 

Wideo

Paweł Królikowski zostawił najpiękniejszy możliwy testament. Żona opowiedziała o szczegółach

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

EWA CHODAKOWSKA I LEFTERIS KAVOUKIS o balansie, jaki dała im pandemia, domu w Warszawie i… raju w Atenach. Co takiego wydarzyło się, że RAFAŁ KRÓLIKOWSKI powiedział sobie: „Hola, hola, panie Królikowski, czasami trzeba przystopować…”? AIDA KOSOJAN-PRZYBYSZ z córkami ALICJĄ i MARGO – Jak być matką, kiedy widzi się przyszłość? W cyklu Kobiece historie: Fonda, Birkin, Joplin, Mitchell – buntowniczki i hippiski, które zmieniły świat. Miasto miłości: Nowy Jork nie pozwoli zasnąć zakochanym.