Księżna Kate, książę Louis, oficjalne fotografie z chrztu księcia Louisa
Fot. Instagram @kensingtonroyal; Matt Holyoak
KRÓLEWSKIE ŻYCIE

Światło dzienne ujrzało nowe zdjęcie księcia Louisa!

Internauci są zachwyceni fotografią

Konrad Szczęsny 9 listopada 2018 19:31
Księżna Kate, książę Louis, oficjalne fotografie z chrztu księcia Louisa
Fot. Instagram @kensingtonroyal; Matt Holyoak

Patrząc na to zdjęcie trudno powstrzymać uśmiech! Pałac Kensington zdecydował się opublikować nowe zdjęcie księcia Louisa, który przyszedł na świat 23 kwietnia 2018 roku. Jego chrzest odbył się natomiast 9 lipca. Od tamtej pory malec nie jest pokazywany publicznie. Z okazji zbliżających się 70. urodzin księcia Karola brytyjska rodzina królewska podzieliła się ze światem nowym zdjęciem dziecka, na którym w uroczy sposób zaciska rączki na palcach dziadka.

Pałac Kensington opublikował nowe zdjęcie księcia Louisa z okazji 70. urodzin księcia Karola

Do urodzin syna królowej Elżbiety pozostało zaledwie pięć dni, jednak cała Wielka Brytania już przygotowuje się do ich obchodów. Z tej okazji stacja BBC wyemitowała film dokumentalny „Prince, Son and Heir: Charles at 70”. Jest on być zapisem życia księcia Karola, także tego prywatnego, pełnego blasków i cieni. Właśnie w nim pałac Kensington zdecydował się opublikować nową fotografię księcia Louisa

Syn księcia Wiliama został uwieczniony w momencie, gdy trzymany w ramionach przez księżną Kate, obejmuje malutką rączką palce uśmiechniętego dziadka. Zdjęcie zostało wykonane przez nadwornego fotografia brytyjskiej rodziny królewskiej, Charlesa Jacksona, we wrześniu tego roku w ogrodach Clarence House, oficjalnej londyńskiej rezydencji księcia Karola i pochodzi z prywatnego albumu rodzinnego.

Syn królowej Elżbiety jest na nim ubrany w granatowy prążkowany garnitur i różową koszulę oraz wzorzysty krawat. Dumna mama ma na sobie natomiast granatową sukienkę w grochy z białym kołnierzykiem, prawdopodobnie projektu Alessandry Rich. Największą uwagę zwraca jednak książę Louis, ubrany w dziecięce niebieskie szorty oraz biały t-shirt.

Książę Karol jako wzorowy dziadek. Relacja z dziećmi Williama

Współpracownicy księcia Karola wielokrotnie podkreślali, że jego relacja z wnukami: księciem Georgem, księżniczką Charlotte a teraz także z księciem Louisem jest wyjątkowa. Niedawno, w udzielonym z okazji 70. urodzin ojca wywiadzie, opowiedział o tym również książę William. Zaznaczył, że przede wszystkim chciałby, aby syn królowej Elżbiety nieco zwolnił i spędzał z najbliższą rodziną więcej czasu.

„On jest najsilniejszym mężczyzną, jakiego znam, ale chcę również, żeby był sprawny, dopóki nie skończy 95 lat. Spędzanie z nim większej ilości czasu w domu byłoby cudowne, tak, aby był w stanie bawić się cały czas z wnukami. Ponieważ gdy już tam jest, jest genialny. Ale potrzebujemy go tam jak najczęściej”, podkreślił książę William.

Rąbka tajemnicy w tej kwestii uchyliła także w jednym z ostatnich wywiadów księżna Camilla.

„Będzie padał na kolana i pełzał z nimi godzinami, wiesz, wydając śmieszne dźwięki i śmiejąc się, a moje wnuki go uwielbiają, absolutnie go wielbią. Czyta im Harry'ego Pottera i potrafi naśladować różne odgłosy i myślę, że dzieci naprawdę to doceniają”, podkreśliła  

Książę Karol z księciem Louisem i księżną Kate w The Telegraph
Fot. Screen za Pudelek.pl
 

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

LENKA I JAN KLIMENTOWIE o trudnej drodze do rodzicielstwa i o tym, jak narodziny Cristiana zmieniły ich związek. ANDRZEJ SEWERYN: czy czuje się autorytetem, czym jest dla niego sztuka i najważniejsze życiowe role. HELENA ENGLERT: dlaczego wolała studiować w Stanach, a potem wróciła do Polski i czy znane nazwisko to atut? LISA MARIE PRESLEY miała bajkowe dzieciństwo, które zakończyło się wraz ze śmiercią ojca, i smutne życie, bo znane nazwisko nie przyniosło jej szczęścia.