Kamil Sipowicz, VIVA! 15/2019, VIVA! lipiec 2019
Fot. Szymon Szcześniak/LAF AM
O TYM SIĘ MÓWI

Nowa partnerka Kamila Sipowicza po raz pierwszy wypowiedziała się o ich relacji!

Jej słowa nie powinny zaskakiwać...

redakcja VIVA! 5 lutego 2020 10:00
Kamil Sipowicz, VIVA! 15/2019, VIVA! lipiec 2019
Fot. Szymon Szcześniak/LAF AM

Po bolesnej stracie, jaką była śmierć Kory Jackowskiej w sierpniu 2018 roku, jej mąż, Kamil Sipowicz, usunął się w cień i nie udzielał publicznie. Do mediów przeciekały jednak informacje o jego życiu prywatnym. Gdy okazało się, że odnalazł szczęście u boku następnej miłości, fani zmarłej wokalistki podzieli się na dwie grupy - tych, którzy wspierali nową relację Sipowicza oraz tych całkowicie jej przeciwnych. Teraz po raz pierwszy tajemnicza kobieta odniosła się do swojego związku. Co powiedziała?

Sylwia o związku z Kamilem Sipowiczem

O nowej partnerce Sipowicza wiadomo niewiele. Magazyn Na Żywo podawał, że podobno jest to trzydziestoletnia mieszkanka Bielska-Białej, która uwielbiała jego byłą żonę. Kamil z kolei ujawnił rąbka tajemnicy pod koniec ubiegłego roku, publikując w mediach społecznościowych oświadczenie: „Kochani! Przez ostatnie lata życia z Korą oraz rok po jej śmierci żyłem niejako publicznie. Jednak pod koniec lata tego roku zdarzyło się w moim życiu coś, co chciałem zachować dla siebie, zapragnąłem prywatności. Zakochałem się. Powtarzam: chciałem tym dzielić się tylko z najbliższymi ale nie udało się. Mam piękną i mądrą partnerkę, która pojawiła się w momencie mojej najgorszej rozpaczy. Wbrew temu, co sugerują niektóre pisma brukowe nie spotykaliśmy się za życia Kory. Przyzwyczaiłem się, że tego typu media zazwyczaj mijają się z prawdą, ale ta informacja to już przesada wymagająca sprostowania”.

Choć wiadomo, że są ze sobą szczęśliwi, nie mają zamiaru obnosić się publicznie ze swoim uczuciem. To dlatego dopiero teraz kobieta zdecydowała się po raz pierwszy skomentować relację z Sipowiczem. W rozmowie z Twoim Imperium nie kryła zdumienia, że ich uczucie wywołuje tak wiele komentarzy. Powiedziała: „Jestem tylko partnerką wdowca po znanej artystce. Nie rozumiem tego zainteresowania naszym związkiem”.

Wcześniej, sam Kamil Sipowicz w jednym z wywiadów wyznał Muzyce Jaruzelskiej: „Jeżeli jedna osoba cię kochała i np. nie żyje, i jeżeli cię naprawdę kochała, to chciałaby, żebyś ty był szczęśliwy, a szczęście daje miłość. Myślę, że Kora by chciała, żebym był z kimś w związku i żebym kogoś kochał. Tak samo byłoby odwrotnie. Gdybym ja zmarł, chciałbym, żeby Kora była w szczęśliwym związku. Samotność nie jest dobra”.

Uważacie, że ma rację?  

Kora i Kamil Sipowicz

Kora i Kamil Sipowicz, VIVA! nr. 15 , 2016
Fot. Bartek Wieczorek

Wideo

Polska nie mogła wygrać Eurowizji Junior trzeci raz? Sara James odpowiada na słowa Jacka Kurskiego

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

IRENA SANTOR mówi: „Cóż jest piękniejszego, niż żyć, istnieć? Interesuje mnie jutro, odkąd zachorowałam na raka...”. MAGDA i JASIEK MELA – Był najmłodszym zdobywcą bieguna, pomimo utraty ręki i nogi. Co dziś najbardziej w nim ceni jego żona Magda? ANNE APPLEBAUM, słynna dziennikarka, laureatka Pulitzera, o odwadze Polaków, domu w Chobielinie i wolności. PIOTR JACOŃ o córce Wiktorii i tym, jak to jest być rodzicem dziecka transpłciowego oraz budowaniu rodzinnych relacji na nowo.