Robert Janowski, Viva! 2012
Fot. Piotr Porębski/METALUNA
O TYM JEST GŁOŚNO

Dlaczego to właśnie Norbi zastąpi Roberta Janowskiego?

Podobno dotąd w „Jaka to melodia” było za mało muzyki...

Rafał Kowalski 21 sierpnia 2018 11:31
Robert Janowski, Viva! 2012
Fot. Piotr Porębski/METALUNA

To już pewne! W nowych odcinkach odświeżonej wersji programu Jaka to melodia uwielbianego przez widzów Roberta Janowskiego zastąpi Norbi. Wokalista wziął udział w castingu na gospodarza muzycznego show i według władz Telewizji Polskiej wypadł na tyle dobrze, że to właśnie jemu powierzono prowadzenie dotychczasowego hitu TVP 1. Czym Norbi zachwycił komisję? Już wiadomo...

Dlaczego Norbi poprowadzi „Jaką to melodię”?

Dziennikarze Super Expressu dotarli do pracownika Telewizji Polskiej związanego z produkcją show. Okazuje się, że Norbi wygrał przesłuchanie, bo… był najbardziej wyluzowany. „Najbardziej nam pasował do odświeżonej formuły programu. […] Dla nas istotne jest, żeby program znów bawił Polaków, dawał radość z rywalizacji. Żeby było w nim więcej muzyki”, powiedziała osoba zatrudniona w TVP. Czy do tej pory w Jakiej to melodii prowadzonej przez Janowskiego było mało muzyki? Widocznie tak.

Sam Norbi jest bardzo podekscytowany nowym zajęciem. I nawet nie wydaje się zestresowany presją, która na nim ciąży… „Bardzo się cieszę na tę fuchę. Fajnie było na castingu. Czekam jeszcze na umowę i wchodzę na plan”, zdradził piosenkarz w rozmowie z Faktem.

Przypomnijmy, że Robert Janowski nie będzie już gospodarzem ulubionego show widzów, ponieważ nie zgodził się na zmiany, które w programie chciał wprowadzić Jacek Kurski. Telewizja nie przedłużyła więc umowy z prezenterem. Na początku zastąpić go miała Halina Młynkova, ale i ona w ostatniej chwili się rozmyśliła...

Musimy przyznać, że nie możemy doczekać się nowych odcinków programu, ponieważ z czystej ciekawości sprawdzimy, jak Norbi poradził sobie w nowej roli. Będzie lepszy niż Robert Janowski? Chętnie poznamy Wasze zdanie na ten temat.  

Norbi w dżinsach

Robert Janowski
Fot. AKPA

Redakcja poleca

REKLAMA

Wideo

Nie pokochali się od razu, kilka lat temu pokonali kryzys. Hania Żudziewicz i Jacek Jeschke o drodze o ślubu

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

ANITA SOKOŁOWSKA zdobyła sympatię widzów jako Zuza w „Przyjaciółkach”. Wytańczyła Kryształową Kulę. Teraz przyszedł czas na realizowanie swoich projektów i marzeń. URSZULA DUDZIAK I GRZECH PIOTROWSKI: dwie silne osobowości, dwa pokolenia. Diwa jazzu i wirtuoz saksofonu połączyli siły w niesamowitym projekcie „WE” dla pokoju na świecie. KRZYSZTOF MIRUĆ: architekt z wykształcenia, osobowość telewizyjna, z zamiłowania projektant wnętrz o swojej drodze do sukcesu.