Ślub księcia Harry'ego i Meghan Markle, pierwsze wspólne ślubne zdjęcie Harry'ego i Meghan
Fot. Agencja Forum
O TYM SIĘ MÓWI

Książę Harry i księżna Meghan pokazali niepublikowane zdjęcie z wesela!

Fotografia już robi furrorę w sieci

Konrad Szczęsny 15 grudnia 2018 09:48
Ślub księcia Harry'ego i Meghan Markle, pierwsze wspólne ślubne zdjęcie Harry'ego i Meghan
Fot. Agencja Forum

To był najważniejszy ślub minionego roku. 19 maja książę Harry oraz Meghan Markle przysięgali sobie  miłość w katedrze w Windsorze na oczach milionów ludzi z całego świata. Uroczystość uchodzi za przełomową, głównie ze względu na przebieg, który daleki był od tradycyjnego królewskiego ślubu. Po siedmiu miesiącach od tego dnia małżonkowie zdecydowali się opublikować nieznane dotąd zdjęcie z uroczystości! To tym bardziej istotne, że jest to fotografia z wesela.

Książę Harry i księżna Meghan opublikowali nieznane zdjęcie z wesela

Mimo że w mediach ukazały się setki, jeśli nie tysiące fotografii, szczegółowo dokumentujących ślub księcia Harry'ego i Meghan Markle, próżno szukać wśród nich tych z wesela pary. Do siedziby księcia Karola, Frogmore House, w którym się odbywało, wpuszczono setki gości i spore grono osób z otoczenia brytyjskiej rodziny królewskiej, jednak żadne zdjęcie z tego wydarzenia nie przedostało się do mediów.

Z okazji nadchodzących świąt Bożego Narodzenia, Pałac Kensington opublikował trzy fotografie okolicznościowe. Na pierwszej znajdują się podobizny księcia Karola i jego małżonki, księżnej Camilli, siedzących na ławce, na drugiej wizerunki księżnej Kate, księcia Williama oraz trójki ich dzieci: George'a, Charlotte i Louisa, zaś na trzeciej pamiątkowe zdjęcie, wykonane w trakcie wesela księcia Harry'ego i Meghan Markle.

Jedyne takie zdjęcie z wesela księżnej Meghan i księcia Harry'ego

Para podziwia na nim pokaz sztucznych ogni i jest czule objęta. Stoją tyłem do fotografa. Nie zostało określone, kiedy dokładnie wykonano zdjęcie, ale można przypuszczać, że było to bardzo późne popołudnie/noc. Fani brytyjskiej monarchii są wzruszeni faktem, że rodzina królewska zdecydowała się opublikować właśnie tę fotografię, co więcej będzie ono do nabycia jako świąteczna pocztówka.

Podoba Ci się?  

Wideo

Marynarki, kardigany, sukienki maxi, kozaki na słupku. Te produkty będą modne jesienią i zimą 2020/2021

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

JOANNA PRZETAKIEWICZ I RINKE ROOYENS Mężczyzna z przeszłością, kobieta po przejściach… Dlaczego zdecydowali się na ślub? KASIA STRUSS Życiowa rewolucja supermodelki. JOE BIDEN – rodzinne tragedie, trudne wybory i droga na szczyt 46. prezydenta Stanów Zjednoczonych. VINCENT ŻUŁAWSKI Co zawdzięcza rodzicom – Andrzejowi Żuławskiemu i Sophie Marceau? Polska „junioromania”, czyli wszystko o EUROWIZJI JUNIOR 2020. W cyklu Extra Elitarne szkoły i uczelnie Wielkiej Brytanii (nie)tylko dla wybranych.