Anna Przybylska, VIVA! grudzień 2011
Fot. Marlena Bielińska/MOVE
z życia gwiazd

Niepublikowane zdjęcie Ani Przybylskiej trafiło do sieci. Taką ją zapamiętamy!

Fotografią podzieliła się była menadżerka aktorki

Gabriela Czernecka 26 grudnia 2021 14:55
Anna Przybylska, VIVA! grudzień 2011
Fot. Marlena Bielińska/MOVE

Siedem lat temu odeszła uwielbiana przez Polaków aktorka Anna Przybylska. W drugi dzień świąt Bożego Narodzenia przypada rocznica jej urodzin. Z tej okazji jej najbliżsi przypominają ją w poruszających słowach. Wśród nich jest m.in. przyjaciółka i była menadżerka gwiazdy. Opublikowała nieznane dotąd zdjęcie artystki…

Była menadżerka Anny Przybylskiej pokazała jej niepublikowane zdjęcie

Anna Przybylska zmarła 5 października 2014 roku. Aktorka odeszła po długiej walce z nowotworem trzustki.  Osierociła trójkę dzieci. W rodzinnym domu aktorki wciąż ważne miejsce zajmują pamiątki po niej. Choć na co dzień Jarosław Bieniuk chroni swojej prywatności, to zawsze chętnie opowiada o swojej byłej partnerce. Niedawno w wywiadzie dla magazynu VIVA! wyznał: „W każdym razie wszystkie decyzje odnośnie do córki i synów były i są na mojej głowie. Na pewno musiałem też unieść bagaż emocjonalny i okazywać dzieciom uczucie tak, żeby jak najmniej odczuły tę wielką pustkę. Jeszcze pół roku po śmierci Ani spaliśmy we czwórkę w jednym łóżku”, powiedział w rozmowie z Krystyną Pytlakowską.

Zobacz: „To było życzenie Ani...”. Oto ostatnia wola Ani Przybylskiej. Sekret zdradzili bliscy

Jarosław Bieniuk, Oliwia Bieniuk, VIVA! listopad 2021, 23/2021
Fot. Mateusz Stankiewicz/SameSame

Niepublikowane zdjęcie Ani Przybylskiej

Parę razy pokazał też swoje mieszkanie, w którym mamy okazję podejrzeć, nie tylko wystrój mieszkania, ale właśnie liczne fotografie aktorki. Były piłkarz zawsze otwarcie przyznaje, że pamięć o Ani Przybylskiej wciąż jest żywa. Zapowiedział niedawno, że powstanie film o aktorce, ale ma to być dokument, a nie film fabularny.

Zobacz: Dziś skończyłaby 43 lata... Oto niepublikowane zdjęcia Anny Przybylskiej z sesji do VIVY!

Dziś w dniu, w którym skończyłaby 43 lata jej była menadżerka wspomina ją w swoich social mediach. Dodała niepublikowane dotąd zdjęcie Ani Przybylskiej z zimowego wypadu. Za opis posłużyło niebieskie serduszko i symbol złożonych do modlitwy rąk. Taką naturalną i pełną radości ją zapamiętamy...  

Anna Przybylska, Viva! 2008
Fot. Marek Straszewski

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

EWA WACHOWICZ o życiu po pięćdziesiątce, ukochanej córce i tym, co daje jej równowagę. MIKA URBANIAK I VICTOR DAVIES. Ona – wokalistka, malarka, córka Urszuli Dudziak i Michała Urbaniaka. On – ceniony brytyjski kompozytor. Opowiadają o niełatwej relacji. KRZYSZTOF BARANOWSKI o czerpaniu siły z miłości – do morza i do kobiety. JOANNA JAKUBAS o swojej muzycznej drodze i pierwszej płycie. Ponadto także: Czy biografia SHARON STONE ujawni całą prawdę o jej życiu?