Księżna Meghan
Fot. Getty Images
KRÓLEWSKIE ŻYCIE

Księżna Meghan w ciąży na niepublikowanych wcześniej zdjęciach. Wygląda rewelacyjnie!

Zostały wykonane podczas pracy nad magazynem Vogue

Gabriela Czernecka 1 sierpnia 2019 13:49
Księżna Meghan
Fot. Getty Images

Na Instagramie @Sussexroyal pojawiły się właśnie niepublikowane dotąd zdjęcia ciężarnej Meghan. Fotografie wykonano księżnej, gdy pracowała przy tworzeniu wrześniowego numeru brytyjskiego Vogue'a. Jak wspomniała w liście do czytelniczek, choć otrzymała propozycję pojawienia się na okładce, to okazała chęć współpracy przy tworzeniu całego wydania. Jej pomysł przypadł do gustu redaktorowi naczelnemu magazynu i tak Meghan będąc w piątym miesiącu ciąży rozpoczęła pracę nad numerem Vogue'a. Teraz książęca para Sussex postanowiła pokazać fanom kulisy tego przedsięwzięcia!

Księżna Meghan w ciąży na niepublikowanych zdjęciach

Informacja o tym, że księżna Meghan podjęła się współprowadzenia wrześniowego wydania magazynu Vogue długo utrzymywana była w tajemnicy. Na księżnej spoczywała spora odpowiedzialność. Gdy pracowała nad wrześniowym numerem pisma, była w ciąży. Dziś do sieci trafiły niepublikowane dotąd zdjęcia księżnej, które zostały wykonane podczas tworzenia magazynu. 

Widać na nich, że przyszła mama (Meghan była wówczas w piątym miesiącu ciąży) była mocno zaangażowana. Nie oszczędzała się i dbała o każdy, nawet najmniejszy szczegół. Fotografie wzbudziły spore zainteresowanie internautów, którzy zachwycają się postawą Meghan. Wiele mam utożsamia się z nią, bowiem tak jak księżna pracowały do samego rozwiązania.

Niektórzy zwracają uwagę na to, że w przeciwieństwie do Kate, która przed każdym rozwiązaniem brała kilka tygodni urlopu, Meghan pracowała do samego końca. Mimo pełnienia królewskich obowiązków intensywnie pracowała także nad swoim projektem. „Spójrzcie na nią, była w ciąży i nadal pracowała”, pisze jeden z internautów. „Meghan jest bardzo silną kobietą”, dodaje drugi. „Uwielbiam to, że Meghan nie tylko siedzi i ładnie wygląda. Wie, że ma szansę na to, by coś zmienić i robi wszystko ku temu. Ona i Harry są prawdziwą "power couple"”, pisze trzeci. 

Faktycznie, nie da się nie zauważyć, że Meghan mimo wstąpienia do rodziny królewskiej, wciąż jest wierna swoim ideałom i przekonaniom. Mimo swoich działań, nieustannie mierzy się z krytyką, ale warto zwrócić uwagę na to, że wspiera kobiety na każdy możliwy sposób. A to zasługuje na uznanie.  

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez The Duke and Duchess of Sussex (@sussexroyal)

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez The Duke and Duchess of Sussex (@sussexroyal)

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MARIA DĘBSKA ma 31 lat i na koncie wiele wspaniałych ról. Nam opowiada o tym, dlaczego nie została pianistką, gdzie najlepiej łapie dystans i za co kocha podróże. AGATA WĄTRÓBSKA I JANUSZ CHABIOR w dowcipnej i pełnej czułości rozmowie o swoim związku, ukochanych psach i magii małżeńskiej obrączki. MOHAMED AL-FAYED: egipski miliarder, właściciel paryskiego Ritza, ojciec kochanka księżnej Diany, bohater „The Crown”. Kim jest naprawdę? KASPER BAJON: scenarzysta, pisarz, reżyser. Fachu filmowego uczył się od swojego ojca, reżysera Filipa Bajona. Czy dziś słucha jego uwag?