Księżna Meghan
Fot. Getty Images
KRÓLEWSKIE ŻYCIE

Księżna Meghan w ciąży na niepublikowanych wcześniej zdjęciach. Wygląda rewelacyjnie!

Zostały wykonane podczas pracy nad magazynem Vogue

Gabriela Czernecka 1 sierpnia 2019 13:49
Księżna Meghan
Fot. Getty Images

Na Instagramie @Sussexroyal pojawiły się właśnie niepublikowane dotąd zdjęcia ciężarnej Meghan. Fotografie wykonano księżnej, gdy pracowała przy tworzeniu wrześniowego numeru brytyjskiego Vogue'a. Jak wspomniała w liście do czytelniczek, choć otrzymała propozycję pojawienia się na okładce, to okazała chęć współpracy przy tworzeniu całego wydania. Jej pomysł przypadł do gustu redaktorowi naczelnemu magazynu i tak Meghan będąc w piątym miesiącu ciąży rozpoczęła pracę nad numerem Vogue'a. Teraz książęca para Sussex postanowiła pokazać fanom kulisy tego przedsięwzięcia!

Księżna Meghan w ciąży na niepublikowanych zdjęciach

Informacja o tym, że księżna Meghan podjęła się współprowadzenia wrześniowego wydania magazynu Vogue długo utrzymywana była w tajemnicy. Na księżnej spoczywała spora odpowiedzialność. Gdy pracowała nad wrześniowym numerem pisma, była w ciąży. Dziś do sieci trafiły niepublikowane dotąd zdjęcia księżnej, które zostały wykonane podczas tworzenia magazynu. 

Widać na nich, że przyszła mama (Meghan była wówczas w piątym miesiącu ciąży) była mocno zaangażowana. Nie oszczędzała się i dbała o każdy, nawet najmniejszy szczegół. Fotografie wzbudziły spore zainteresowanie internautów, którzy zachwycają się postawą Meghan. Wiele mam utożsamia się z nią, bowiem tak jak księżna pracowały do samego rozwiązania.

Niektórzy zwracają uwagę na to, że w przeciwieństwie do Kate, która przed każdym rozwiązaniem brała kilka tygodni urlopu, Meghan pracowała do samego końca. Mimo pełnienia królewskich obowiązków intensywnie pracowała także nad swoim projektem. „Spójrzcie na nią, była w ciąży i nadal pracowała”, pisze jeden z internautów. „Meghan jest bardzo silną kobietą”, dodaje drugi. „Uwielbiam to, że Meghan nie tylko siedzi i ładnie wygląda. Wie, że ma szansę na to, by coś zmienić i robi wszystko ku temu. Ona i Harry są prawdziwą "power couple"”, pisze trzeci. 

Faktycznie, nie da się nie zauważyć, że Meghan mimo wstąpienia do rodziny królewskiej, wciąż jest wierna swoim ideałom i przekonaniom. Mimo swoich działań, nieustannie mierzy się z krytyką, ale warto zwrócić uwagę na to, że wspiera kobiety na każdy możliwy sposób. A to zasługuje na uznanie.  

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez The Duke and Duchess of Sussex (@sussexroyal)

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez The Duke and Duchess of Sussex (@sussexroyal)

Wideo

Urszula Dudziak ma 78 lat i mnóstwo pięknych planów: „Rozkwitłam na nowo po menopauzie”

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Co powie tata? JAROSŁAW I OLIWIA BIENIUK we wzruszającej rozmowie o wchodzeniu córki w dorosłość, układaniu życia na nowo, sile wspomnień i ojcowskiej miłości. ALEKSANDRA KURZAK: „lubię być diwą”. O błyskotliwej karierze, zaręczynach po 10 dniach znajomości i intymności. DOROTA I CZESŁAW MOZILOWIE razem pracują, podróżują, oglądają seriale, tańczą... Co jest receptą ich udanego związku? WOJCIECH MECWALDOWSKI to artysta, aktor i... introwertyk. Co oznacza dla niego „życie pełną gębą”? Ikar polskiego dziennikarstwa... Jaki był prywatnie? Wzloty i upadki KAMILA DURCZOKA.