Tom Parker, Londyn, Wielka Brytania, premiera „Igrzysk śmierci: Kosogłosa, cz. 1”, 10.11.2014 rok
Fot. Karwai Tang/WireImage
POŻEGNANIE

Nie żyje Tom Parker, wokalista The Wanted. Miał 33 lata, osierocił dwójkę małych dzieci

Żona pożegnała muzyka we wzruszającym poście

Damian Brillowski 31 marca 2022 11:15
Tom Parker, Londyn, Wielka Brytania, premiera „Igrzysk śmierci: Kosogłosa, cz. 1”, 10.11.2014 rok
Fot. Karwai Tang/WireImage

Właśnie dotarła do nas smutna wiadomość o śmierci popularnego muzyka Toma Parkera, wokalisty zespołu The Wanted. Mężczyzna zmarł w wieku 33 lat. Od dłuższego czasu zmagał z chorobą nowotworową. Śmierć młodego wokalisty była ogromnym ciosem dla jego rodziny. „Nasze serca są złamane”, napisała żona muzyka. Mężczyzna osierocił dwójkę małych dzieci: 2-letnią córkę i rocznego synka...

Tom Parker z zespołu The Wanted nie żyje 

Tom Parker przyszedł na świat 4 sierpnia 1988 w miejscowości Bolton w Wielkiej Brytanii. Sławę zdobył jako wokalista zespołu The Wanted. Wspólnie z grupą nagrali takie przeboje jak: „Glad You Came”, „Chasing The Sun” czy „Show Me Love”. Młodzi muzycy od ponad 10 lat robili zawrotną karierę, nagrywali nowe piosenki, udzielali wywiadów, jeździli w trasy koncertowe i brali udział w różnych festiwalach. Kiedy wydawało się, że mają świat u swych stóp, niespodziewanie życie jednego z nich legło w gruzach. 

W 2020 roku u wokalisty Toma Parkera wykryto glejaka mózgu. Operacja była niemożliwa, gdyż nowotwór znajdował się w czwartym stadium. Mężczyzna rozpoczął walkę z okrutną chorobą, jednak z każdym dniem tracił coraz więcej sił. W końcu podjął decyzję o rezygnacji z dalszych projektów zawodowych. Zamiast tego, udał się na leczenie za granicę. Niestety, w 2021 roku okazało się, że guz jest w reemisji. W ostatnim chwilach życia poruszał się na wózku inwalidzkim. Pomimo pogarszającego się stanu zdrowia i problemów z poruszaniem się, w połowie marca wziął udział w koncercie zespołu The Wanted w Birmingham w Anglii. Miał też w planach wydać książkę, w której opisałby swoje zmagania z chorobą. Niestety, nie zdążył...

Czytaj także: Los nie oszczędza Zofii Merle. Najpierw śmierć syna, potem odejście męża

Tom Parker, Nowy Jork, USA, 31.05.2013 rok
Fot. Robin Marchant/Getty Images

Tom Parker, Nowy Jork, USA, 31.05.2013 rok

Tom Parker, The wanted,
Fot. Tim Aylen / Splash News/EAST NEWS

Nathan Sykes, Siva Kaneswaran, Max George, Tom Parker z zespołu The Wanted, 15.04.2013 rok

Żona poinformowała o śmierci Toma Parkera. Wokalista The Wanted osierocił dwójkę dzieci 

Tom Parker zmarł 30 marca 2022 roku. W dniu śmierci miał 33 lata. Pogrążył w żałobie żonę Kelsey Parker oraz dwójkę dzieci: 2-letnią Aurelię i rocznego Bodhiego, czyniąc je półsierotami. Żona Toma nie potrafi pogodzić się z odejściem męża. To właśnie ona przekazała tragiczną wiadomość o jego śmierci. Za pośrednictwem mediów społecznościowych napisała poruszający post. 

„Z ciężkim sercem potwierdzam, że Tom zmarł dzisiaj, mając przy sobie całą rodzinę. Nasze serca są złamane. Tom był centrum naszego świata i nie potrafimy sobie wyobrazić życia bez jego zaraźliwego śmiechu i energicznej osobowości. Jesteśmy wdzięczni za napływające słowa miłości i wsparcia oraz prosimy o wspólne podtrzymywanie jego światła dla jego pięknych dzieci. Dziękujemy wszystkim, którzy go wspierali, walczył do samego końca. Na zawsze będę dumna”, napisała na Instagramie wdowa po muzyku. 

Czytaj także: Była żona o ostatnich chwilach Kamila Durczoka: „Wiedział, że jest bardzo chory. Chciał końca”

Tom parker, wokalista the wanted
Fot. instagram @being_kelsey

Tom Parker z rodziną

Tom Parker, Kelsey Hardwick, Londyn, Wielka Brytania, 04.05.2016 rok
Fot. David M. Benett/Dave Benett / Getty Images for The London Cabaret Club

Tom Parker, Kelsey Hardwick, Londyn, Wielka Brytania, 04.05.2016 rok

Fani żegnają Toma Parkera z zespołu The Wanted

Pod postem Kelsey Parker, w sekcji komentarzy pojawiło się mnóstwo kondolencji i wyrazów wsparcia dla rodziny zmarłego. Internauci również nie mogą pogodzić się ze stratą ulubionego wokalisty. 

„Tak bardzo mi przykro. Przesyłam wam wiele miłości”, „Mam złamane serce”, „Zabrakło mi słów”, pisali zdruzgotani fani. 

Tom Parker był dość aktywny w swoich mediach społecznościowych. Ostatni post, jaki opublikował na Instagramie pochodzi z 28 marca. To właśnie wtedy wokalista dodał zdjęcie całego zespołu, które podpisał słowami: „Dream Team” („Zespół marzeń” - przyp. red.). 

Rodzinie i najbliższym przekazujemy głębokie wyrazy współczucia.  

Czytaj także: Żyli i odeszli razem. Krystyna Kołodziejczyk i Wiesław Szyszko byli ze sobą 40 lat

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA

Wideo

Krzysztof Miruć oprowadza po swoim domu!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

NATASZA URBAŃSKA: „zawsze druga”. Przez lata żyła z taką łatką. Teraz rozlicza się z przeszłością. JANUSZ LEON WIŚNIEWSKI o wypadku, roli… przypadku w życiu. A także o nowej książce. MICHALINA OLSZAŃSKA: aktorka, skrzypaczka, mama… Jakie tajemnice kryje jej życie? GRZEGORZ ZAWIERUCHA: znany kucharz zaangażował się w akcję Burda Media Polska – TASTErzy. Dlaczego? PODRÓŻE: barokowy pałac w Kamieńcu, nazywany pruskim Wersalem, zasłynął przepychem i jako miejsce romansu pani Walewskiej z Napoleonem.