Sebastian Athie
Fot. Instagram/Sebastian Athie
VIVA! Tylko u nas

Nie żyje młoda gwiazda Disneya. Sebastian Athie miał zaledwie 24 lata

Co było przyczyną jego śmierci?

Redakcja VIVA! 7 lipca 2020 12:22
Sebastian Athie
Fot. Instagram/Sebastian Athie

Nie żyje Sebastian Athie. Miał zaledwie 24 lata. Meksykański aktor zmarł nagle 4 lipca w Meksyku. Co było przyczyną jego śmierci? 

Śmierć Sebastiana Athiego

Informację o odejściu aktora przekazało Narodowe Stowarzyszenie Aktorów Meksyku. „Z głębokim żalem zawiadamiamy w imieniu stowarzyszenia śmierci Sebastiána Athié. Miał tylko 24 lata. Składamy najszczersze kondolencje dla jego rodziny oraz przyjaciół”, napisano.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

El auténtico mantra del éxito es la sostenibilidad y el crecimiento. 🏵 📸 @trynce

Post udostępniony przez 𝓈𝑒𝒷𝒶𝒮𝓉𝒾á𝓃 ♪👁 (@sebastian_athie)

Poruszające słowa znalazły się w mediach społecznościowych Disney Channel LA. Kondolencje napływają z całego świata. 

„Spoczywaj w pokoju, Sebas. Twoja sztuka i uśmiech pozostaną na zawsze. Ubolewamy nad odejściem Sebastiána Athié i zawsze będziemy go pamiętać z powodu jego talentu, towarzystwa, profesjonalizmu i przede wszystkim ogromnego serca. Towarzyszymy jego rodzinie, przyjaciołom i fanom w jego pożegnaniu”, czytamy.

Descansa en paz, Sebas. Tu arte y tu sonrisa se quedan para siempre✨🖤
Lamentamos la partida de Sebastián Athié y lo recordaremos siempre por su talento, compañerismo, profesionalismo y ante todo, enorme corazón. Acompañamos a su familia, amigos y fans en su despedida. pic.twitter.com/uDwQ0UWBiP

— Disney Channel LA (@DisneyChannelLA) July 5, 2020
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Regreso a mi Reino. 🌊 👑

Post udostępniony przez 𝓈𝑒𝒷𝒶𝒮𝓉𝒾á𝓃 ♪👁 (@sebastian_athie)

Przyczyny śmierci aktora nie są jeszcze znane. 

Sebastian Athie kariera

Był nie tylko aktorem. 24-latek zajmował się także muzyką. Dwa lata temu wypuścił utwór Hasta Que Vuelvas stworzony razem z Javierem Eloyem Bonanno.  Fani mogli go podziwiać w produkcji La rosa de Guadalupe. Popularność przyniosła mu jednak rola w serialu dla nastolatków – O11CE. Sebastian Athie wcielał się w postać Lorenzo Guevary przez trzy lata. Program można było oglądać na kanale Disney Channel w Ameryce Łacińskiej. Serial był dostępny rówineż  w Wielkiej Brytanii na Disney 11. 

Wideo

Justyna i Jakub Przygońscy: „jesteśmy zapracowanymi rodzicami”. Tak zmieniły ich dzieci

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

EDYTA PAZURA o dorastaniu w Nowej Hucie, macierzyństwie, odwadze i miłości silniejszej niż wszystko. Wybitny kardiochirurg GRZEGORZ RELIGA mierzy się z legendą ojca – Zbigniewa Religi. Charyzmatyczna wokalistka SINÉAD O’CONNOR jednym czynem przekreśliła swoje życie i karierę. Co się kryło za jej upadkiem? JOANNA DARK nagrała płytę „Osiecka / Przybora – Ale Jazz!”. Dlaczego właśnie Osiecka? PIOTR CZAYKOWSKI życiowe przypadki ulubionego modela Armaniego. W cyklu PODRÓŻE Malediwy – wyspy, które mogą zniknąć z powierzchni Ziemi.