POŻEGNANIE

Nie żyje Cameron Boyce. Aktor miał zaledwie 20 lat...

Rodzina podała przyczynę śmierci gwiazdy Disneya

Weronika Kostyra 7 lipca 2019 12:25
Cameron Boyce
Fot. Rex Features/East News

Cameron Boyce, aktor znany przede wszystkim z produkcji Disneya, zmarł nagle dzisiaj rano. Poinformowała o tym rodzina zaledwie dwudziestoletniego aktora. Co było przyczyną śmierci?

Nie żyje Cameron Boyce

„Z ciężkim sercem chcieliśmy poinformować, że dziś rano straciliśmy Camerona. Odszedł w śnie z powodu ataku, który był skutkiem przewlekłych problemów zdrowotnych. Dziękujemy za życzliwość i empatię wszystkich, którzy go znali i kochali. Jesteśmy całkowicie załamani i prosimy o uszanowanie naszej prywatności w tym niezwykle trudnym czasie, gdy przeżywamy stratę naszego drogiego syna i brata”, czytamy w oświadczeniu opublikowanym przez telewizję ABC News.

Jeszcze wczoraj opublikował zdjęcie na swoim Instagramie. Młody aktor przygotowywał się do roli w nowym serialu HBO Mrs. Fletcher.

Karierę w show-biznesie zaczął jako siedmiolatek. Później publiczność pokochała go za role Carlosa w serii filmów Następcy, a także Luke’a w serialu Jessie. Mimo młodego wieku Cameron Boyce angażował się liczne akcje charytatywne. „Od małego Cameron Boyce marzył, aby podzielić się swoimi niesamowitymi talentami artystycznymi ze światem. Jako młody mężczyzna był napędzany silną potrzebą niesienia pomocy poprzez swoją pracę humanitarną. Był niezwykle utalentowanym performerem, troskliwą i rozumną osobą, a przede wszystkim oddanym synem, bratem, wnukiem i przyjacielem. Oferujemy nasze najszczersze kondolencje dla jego rodziny, przyjaciół z planu i znajomych, a także przyłączamy się do milionów fanów, którzy opłakują jego przedwczesne odejście”, napisał rzecznik prasowy Disney Channel w oświadczeniu. 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

@i_d

Post udostępniony przez Cameron Boyce (@thecameronboyce)

Cameron Boyce
Fot. Rex Features/East News

Cameron Boyce
Fot. Rex Features/East News

Wideo

Dziś wypada 3. rocznica ich ślubu. Oto historia miłości Agnieszki i Piotra Woźniak-Staraków

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Joanna Krupa w oczekiwaniu na córeczkę zdradza tajemnice nowego życia we troje. Anna Puślecka mówi wprost, że nie podda się chorobie, a Katarzyna Cichopek i Marcin Hakiel opowiadają nam o pokonywaniu trudności, 14 wspólnych latach i nowych wyzwaniach