Książę Harry, księżna Meghan, Harry i Meghan
Fot. PA Wire/PA Images/EAST NEWS
KRÓLEWSKIE ŻYCIE

Zaskakujące doniesienia tabloidu: Harry zostawił Meghan i wyprowadził się do Wielkiej Brytanii?!

Te zdjęcia budzą jednak wątpliwości...

Gabriela Czernecka 2 lipca 2020 14:52
Książę Harry, księżna Meghan, Harry i Meghan
Fot. PA Wire/PA Images/EAST NEWS

Książę Harry opuścił żonę i wyleciał do Wielkiej Brytanii? Taką informację podał dziś tabloid New Idea, powołując się na zdjęcia księcia z lotniska. Czy faktycznie Harry stwierdził, że odejście z rodziny królewskiej i wyprowadzka do Los Angeles było błędem i wrócił do Londynu? Sprawdzamy, czy w tych plotkach jest choć odrobina prawdy!

Książę Harry wyprowadził się?

„Książę Harry wyglądał w Wielkiej Brytanii prywatnym odrzutowcem, pozostawiając swoją zdenerwowaną żonę i syna w LA”, pisze autor artykułu w New Idea. Tabloid twierdzi, że wnukowi królowej przestało odpowiadać obecne życie. Brak pracy, ciągła zależność od małżonki i odległość od bliskich sprawiły, że książę zaczął żałować swojej decyzji o odejściu z rodziny królewskiej. To miało być przyczyną wielu konfliktów, kłótni i nieporozumień między nim, a jego małżonką Meghan. 

Zdaniem tabloidu książę podjął taką decyzję po tym, jak zobaczył fotografie księcia Williama z dziećmi opublikowane z okazji Dnia Ojca i urodzin księcia Cambridge. Podobno Harry patrząc na nie, zaczął tęsknić za dawnym życiem. „Harry patrząc na to zdjęcie, zaczął zastanawiać się nad tym, co dziś robi, jak wygląda jego życie i czego mu brakuje”, czytamy. 

Mówi się, że książę zaczął żałować tego, że nie ma go wśród bliskich i... spakował walizkę i wyleciał do Wielkiej Brytanii. Mają o tym świadczyć zdjęcia, które widzimy na okładce magazynu New Idea. Widać na nim  księcia, który wychodzi z samolotu z torbą podróżną. Fani zwracają jednak uwagę, że fotografie wyglądają bardzo znajomo - wielu twierdzi, że zdjęcia wykonano księciu w styczniu, gdy przybył do Kanady. Potwierdzać mogłoby to fakt, że książę ma na sobie zimową kurtkę, a przecież obecnie mamy lato. Wygląda na to, że tabloid w „naruszaniu” wizerunku Meghan i Harry'ego posunął się nieco za daleko...  

New Idea: Harry wyprowadza się do Wielkiej Brytanii
Fot. Mat. prasowe

dom-ksiezna-meghan-l-ksiaze-harry-rezydencja-los-angeles-pacific-palisades-doria-ragland-skrzydlo-zamieszka-cena-posiadlosc
Fot. Getty Images

Wideo

Wiosna 2020 - design, kulinarne inspiracje, podróże bez wychodzenia z domu!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

BARBARA KURDEJ-SZATAN wyznaje: „Zasuwając intensywnie, oczekiwałam, że gdy wrócę do domu, będę mogła się zrelaksować. Tymczasem były awantury…”. GREG i RAFAŁ COLLINS – od happy endu do tragedii był tylko krok. W VIVIE! na Lato w cyklu Ona o Niej – KRYSTYNA CIERNIAK-MORGENSTERN o ELŻBIECIE CZYŻEWSKIEJ: „Szamotała się psychicznie. Z jednej strony niedawno poślubiony mąż, a z drugiej Polska…”. W cyklu Sztuka gotowania – HANNA LIS. Czy spełni swoje „kulinarne” marzenie i wybierze się do Peru? W Podróżach z Historią: tajemnice KASZUB.