Naya Rivera, aktorka z Glee
Fot. Getty Images
POŻEGNANIE

Naya Rivera nie żyje. Policja odnalazła ciało gwiazdy „Glee”

33-latka osierociła czteroletniego synka

Konrad Szczęsny 14 lipca 2020 10:17
Naya Rivera, aktorka z Glee
Fot. Getty Images

Smutne wieści dotarły do nas z Ameryki. Jak podaje serwis TMZ, policja wyłowiła we wtorek z jeziora Piru ciało gwiazdy Glee, Nayi Rivery. 33-latka, której poszukiwania trwały od środy, wypłynęła na nie łódką z czteroletnim synkiem. Informację o śmierci aktorki potwierdził w trakcie konferencji szeryf hrabstwa Ventura. 

Naya Rivera nie żyje. Jej ciało wyłowiono z jeziora

Do tragedii doszło w środę 8 lipca w Kalifornii. Gwiazda „Glee” postanowiła wypłynąć z synem motorówką na jezioro Piru. W pewnym momencie podjęli decyzję, by popływać i oboje wskoczyli do wody. 4-letni syn Nayi River miał na sobie kamizelkę ratunkową, ona nie. Gdy wdrapał się na pokład i odwrócił, by poszukać wzrokiem matki, nie było po niej śladu.

Policjanci dosyć szybko przyjęli wersję, według której aktorka miała utonąć. We wtorek 13 lipca wyłowiono
z jeziora ciało. Już kilka godzin później szeryf Bill Ayub stwierdził, że policja „jest przekonana, że ciało należy do zaginionej Nayi Rivery”.

Informacje potwierdził na specjalnie zwołanej konferencji prasowej szeryf hrabstwa Ventura.

Wiadomo, że wykluczono udział osób trzecich w zdarzeniu. Nie było to także samobójstwo.

„Był to nieszczęśliwy wypadek, skutkujący utonięciem”, podkreślił szeryf.

W sieci dziennikarz i scenarzysta Dave Quinn opublikował wyjątkowo wzruszającą fotografię. Na zdjęciu zamieszczonym na Twitterze widzimy członków obsady uwielbianego serialu „Glee” oraz rodzinę Nayi Rivery, stojących nad jeziorem Piru. Internauci są niezwykle poruszeni tym ujęciem. „Wzruszające i przerażająco smutne”, podkreślają.

Kim była Naya Rivera?

Przede wszystkim znana była z seriali. Na małym ekranie zagrała epizodyczne role w „CSI: Kryminalnych Zagadkach Miami” oraz „Pokojówce z Beverly Hills”. Ogromną, międzynarodową popularność przyniosła jej jednak kreacja Santany Lopez w „Glee”, w którym występowała przez wszystkie sześć sezonów, od 2009 do 2015 roku. 

Mało kto wie, że Naya Rivera miała również na koncie próby wokalne. W 2013 roku wydała pierwszy i jedyny singiel „Sorry”, nagrany z ówczesnym narzeczonym, raperem Big Seanem. Rozstali się już jednak rok później i aktorka nie podejmowała kolejnych prób nagrywania piosenek.

W latach 2014-2018 była żoną Ryana Dorsey'a. To właśnie on jest ojcem 4-letniego syna gwiazdy, który był z nią w łódce na jeziorze w dniu tragedii...  

Naya River zmarła w wieku 33 lat. Osierociła syna:

Gwiazdy serialu Glee: Naya Rivera

Ostatnie zdjęcie Nayi River. Opublikowała je w dniu tragedii:

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

just the two of us

Post udostępniony przez Naya Rivera (@nayarivera)

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA

Wideo

Krzysztof Miruć oprowadza po swoim domu!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

NATASZA URBAŃSKA: „zawsze druga”. Przez lata żyła z taką łatką. Teraz rozlicza się z przeszłością. JANUSZ LEON WIŚNIEWSKI o wypadku, roli… przypadku w życiu. A także o nowej książce. MICHALINA OLSZAŃSKA: aktorka, skrzypaczka, mama… Jakie tajemnice kryje jej życie? GRZEGORZ ZAWIERUCHA: znany kucharz zaangażował się w akcję Burda Media Polska – TASTErzy. Dlaczego? PODRÓŻE: barokowy pałac w Kamieńcu, nazywany pruskim Wersalem, zasłynął przepychem i jako miejsce romansu pani Walewskiej z Napoleonem.