KRÓLEWSKIE ŻYCIE

Takich słów nikt się nie spodziewał. Księżna Kate otwarcie przyznała, że ma problem z synem...

Jest coś z czym nie radzi sobie książę George...

Gabriela Czernecka 12 maja 2020 07:52

Idąc w ślady księżnej Diany, która za główny cel postawiła sobie wychowanie synów na  mądrych i dobrych chłopców, książę William i księżna Kate nie rozpieszczają swoich dzieci. Para od małego uczy księcia George'a, księżniczkę Charlotte i księcia Louise'a, by wiedziały jak to jest być "zwyczajnym" człowiekiem. Dlatego też dzieci pomagają przy zmywaniu czy sprzątaniu stołu. W życiu dzieci Kate i Williama rutyna i porządek są na pierwszym miejscu. Teraz  George i Charlotte, podobnie jak dzieci na całym świecie w wyniku epidemii koronawirusa, miały okazję spędzić z rodzicami nieco więcej czasu. O tym, jak wygląda nauka w domu opowiedziała księżna Kate w programie This Morning. Księżna otwarcie przyznała, że ma problem z synem. Zrozumie ją każda mama! 

Jak wygląda nauka w domu księcia George'a i księżniczki Charlotte

Co ciekawe, to nie William trzyma swoje dzieci silną ręką, ale Kate, bowiem to do niej należy ostatnie zdanie w kwestii ich wychowywania. Mimo wielu obowiązków i zasad, których muszą przestrzegać (wśród nich jest odpowiednie zachowanie, machanie do fanów i nie płakanie) to dzieci Kate i Williama mają szczęśliwe dzieciństwo. Młodzi rodzice bardzo dbają, by pory posiłków, drzemek i kąpieli były niezmienne. Są nawet brane pod uwagę przy oficjalnych wyjazdach rodziców w ramach reprezentowania królowej, a księżna Kate rzadko idzie w tej kwestii na jakiekolwiek ustępstwa. Wśród zasad stosowanych przez Kate i Williama jest przede wszystkim zapewnianie dzieciom bliskości. O tę o wiele łatwiej jest teraz, kiedy większość ludzi dobrowolnie pozostaje w domach. W przypadku małych dzieci, w kwestii edukacji największym wsparciem są rodzice. I tak jest też w przypadku księżnej Kate i księcia Wiliama. 

Księżna Cambridge, w rozmowie z This Morning opowiedziała jak wygląda nauka George'a i Charlotte.   Żona księcia Williama otwarcie wyznała, że jest to dla niej ogromne wyzwanie, bowiem, George chwilami bywa zazdrosny o Charlotte. Podczas gdy książę uczy się czytać lub pisać, jego siostra zajmuje się praktycznymi i z pewnością nieco bardziej przyjemnymi projektami: „George jest bardzo zdenerwowany, ponieważ chce realizować projekty Charlotte. Uważa, że robienie takich rzeczy jak m.in. kanapki z pająkami jest ciekawsze niż ćwiczenie umiejętności czytania i pisania”, wyznała księżna Kate.

George i Charlotte uczęszczają do szkoły Battersea Thomasa, do której mała księżniczka dołączyła w tym roku szkolnym. Dzieci Kate i Williama ze względu na epidemię koronawirusa od końca marca uczą się w domu. Wszyscy uczniowie korzystają z z różnych platform edukacyjnych za pośrednictwem łączy internetowych. Jak widać życie królewskich dzieci pełne jest także zwyczajnych problemów, a fani doceniają, że książęca para Cambridge nie boi się o tym mówić! 

Wideo

Marynarki, kardigany, sukienki maxi, kozaki na słupku. Te produkty będą modne jesienią i zimą 2020/2021

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

JOANNA PRZETAKIEWICZ I RINKE ROOYENS Mężczyzna z przeszłością, kobieta po przejściach… Dlaczego zdecydowali się na ślub? KASIA STRUSS Życiowa rewolucja supermodelki. JOE BIDEN – rodzinne tragedie, trudne wybory i droga na szczyt 46. prezydenta Stanów Zjednoczonych. VINCENT ŻUŁAWSKI Co zawdzięcza rodzicom – Andrzejowi Żuławskiemu i Sophie Marceau? Polska „junioromania”, czyli wszystko o EUROWIZJI JUNIOR 2020. W cyklu Extra Elitarne szkoły i uczelnie Wielkiej Brytanii (nie)tylko dla wybranych.