Natasza Urbańska, Janusz Józefowicz, VIVA! 3/2021
Fot. Mateusz Stankiewicz/SameSame
Z ŻYCIA GWIAZD

Natasza Urbańska opowiedziała o współpracy z pasierbem. To z nim nakręciła teledysk „Instynkt”

Jak układa się jej relacja z synem Janusza Józefowicza?

Ksenia Krasko 13 lipca 2021 11:55
Natasza Urbańska, Janusz Józefowicz, VIVA! 3/2021
Fot. Mateusz Stankiewicz/SameSame

Nikt nie dawał tej relacji szans, ale Natasza Urbańska i Janusz Józefowicz udowodnili, że prawdziwe uczucie nie zna przeszkód, a w sierpniu będą obchodzić 13. rocznicę ślubu. Uważa się, że są duetem idealnym – i na scenie, i w życiu prywatnym. Razem wychowują córkę Kalinę, ale mają także doskonały kontakt z dziećmi reżysera z poprzedniego związku, Kamilą i Jakubem. Natasza Urbańska w niedawnym wywiadzie zdradziła, jaką relację udało jej się zbudować z pasierbem. To on współtworzył z nią teledysk do najnowszego singla.

Natasza Urbańska o współpracy z pasierbiem Jakubem Józefowiczem

Utwór „Instynkt” to czwarty singiel zapowiadający nową płytę Nataszy Urbańskiej. Teledysk do tej piosenki kręcony był w Dubaju – jak zdradziła sama artystka, lokalizację wybrała po długich namysłach. „Układają ci się pewne obrazki, jak chciałabyś te dźwięki ubrać w obrazek. To mi się pojawiło kiedy usłyszałam mix piosenki i doszłam do wniosku, że to muszą być skały, to musi być przestrzeń. Szukałam różnych parków”, wyjaśniła w rozmowie z Ewą Drzyzgą i Agnieszką Woźniak-Starak na antenie programu „Dzień Dobry TVN”.

Jednym z twórców nowego teledysku Nataszy jest Jakub Józefowicz, syn Janusza. „Mega zdolny wokalista, muzyk, aktor, reżyser, montażysta. Mój pasierb, świetny chłopak”, opowiedziała wokalistka. „Niesamowity talent i jestem mu bardzo wdzięczna za te obrazki, za to, jak to ujął. Dokładnie tak, jak chciałam”, dodała.

Artystka zdradziła też, jak układa im się współpraca. „Świetnie się dogadujemy, dobra jest energia. Oprócz tego, że spotykamy się często i dużo razem podróżujemy prywatnie, to również zawodowo”, podkreśliła.

Zobacz też: Janusz Józefowicz: „Staram się do dzieci częściej przytulać i trochę częściej nazywać to, co czuję”

Z dziećmi męża od zawsze ma dobry kontakt. „Nasze relacje są serdeczne i bardzo mnie to cieszy. Kamila ma prawie czterdziestkę, a Kuba 27 lat [w marcu skończył 28 lat – przyp. red.]. Cieszę się, że między Nataszą a nimi nie ma rywalizacji”, opowiadał Janusz Józefowicz w wywiadzie z VIVĄ! w lutym tego roku.

„Cieszę się, że udało nam się zbudować takie relacje z Kamilą i Kubą. Kiedy patrzę na Janusza z dziećmi, widzę, jaki jest szczęśliwy, serce mi rośnie. Myślę, że mnie również zmieniło macierzyństwo. [...] Największa wartość to właśnie rodzina”, dodała wtedy Natasza Urbańska.

Janusz Józefowicz i Jakub Józefowicz na planie „Dzień Dobry TVN”, 2019 rok

Natasza Urbańska o współpracy z pasierbem. Kim jest Jakub Józefowicz?
Fot. JAN BIELECKI/Dzien Dobry TVN/Ea

Natasza Urbańska powraca z nową płytą

Tekst do utworu „Instynkt” to dzieło Nataszy Urbańskiej i Sampler Orchestra (Paweł Moszyński i Stanisław Koźlik, odpowiedzialni również za produkcję). Data premiery nowej płyty wokalistki nie jest jeszcze znana.

Zobacz też: Natasza Urbańska zapowiada swój album nowym singlem

„Powolutku odkrywam karty, bo ta nowa płyta to ostry zakręt muzyczny, stylistyczny. Kiedy wchodziłam pierwszy raz do studia, to było już jakieś dwa i pół roku temu. [...] W mojej głowie dokonała się rewolucja i każda nowa piosenka jest dla mnie zaskoczeniem”, wyjaśniła artystka w rozmowie z DD TVN.

Nowy singiel Nataszy Urbańskiej dostępny jest na portalu YouTube (TUTAJ). 

Natasza Urbańska i Janusz Józefowicz w sesji dla magazynu VIVA!, 2021 rok

Natasza Urbańska, Janusz Józefowicz, VIVA! 3/2021
Fot. Mateusz Stankiewicz/SameSame

Natasza Urbańska w sesji dla magazynu VIVA!, 2021 rok

Natasza Urbańska, Janusz Józefowicz, VIVA! 3/2021
Fot. Mateusz Stankiewicz/SameSame

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA

Wideo

Krzysztof Miruć oprowadza po swoim domu!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

NATASZA URBAŃSKA: „zawsze druga”. Przez lata żyła z taką łatką. Teraz rozlicza się z przeszłością. JANUSZ LEON WIŚNIEWSKI o wypadku, roli… przypadku w życiu. A także o nowej książce. MICHALINA OLSZAŃSKA: aktorka, skrzypaczka, mama… Jakie tajemnice kryje jej życie? GRZEGORZ ZAWIERUCHA: znany kucharz zaangażował się w akcję Burda Media Polska – TASTErzy. Dlaczego? PODRÓŻE: barokowy pałac w Kamieńcu, nazywany pruskim Wersalem, zasłynął przepychem i jako miejsce romansu pani Walewskiej z Napoleonem.