Natalia Kukulska
Fot. MATEUSZ STANKIEWICZ/AF PHOTO
O TYM SIĘ MÓWI

Natalia Kukulska wystąpiła przed członkami rodziny królewskiej na Balu Polskim w Londynie

Artystka zachwyciła na scenie

Olga Figaszewska 7 lutego 2022 12:51
Natalia Kukulska
Fot. MATEUSZ STANKIEWICZ/AF PHOTO

Natalia Kukulska pojawiła się na 50. edycji Balu Polskiego, która odbyła się w sobotę 5 lutego w Londynie. Uroczystość ma za zadanie promowanie polskiej kultury, a także umacnianie relacji między państwami. Wydarzeniu patronuje książę Kentu Edward, kuzyn monarchini. Natalia Kukulska wystąpiła na scenie przed członkami brytyjskiej rodziny królewskiej i oczarowała wszystkich swoim głosem.

Natalia Kukulska na jubileuszowej edycji Balu Polskiego w Londynie

Tegoroczne wydarzenie odbyło się 5 lutego w historycznym miejscu w Guildhall w Lonynie. Bal Polski to najważniejsze wydarzenie towarzysko-charytatywne. Jego celem jest nie tylko wzmacnianie relacji między Polską a Wielką Brytanią. Podczas balu zbierane są fundusze na szczytny cel. Pieniądze z licytacji  zostaną w tym roku przekazane do Domu dla Matek z Małoletnimi Dziećmi i Kobiet w Ciąży w Łabuniach koło Zamościa.

50. edycję Balu Polskiego uświetnił występ Natalii Kukulskiej. O wydarzeniu artystka opowiadała wcześniej w jednym z wywiadów. „Wiemy, że mają pojawić się członkowie rodziny królewskiej, jeszcze nie zdradzamy którzy. […] Zawsze to był bal dobroczynny, charytatywny”, mówiła w rozmowie z Dzień Dobry TVN. „Bal odbywa się pod honorowym patronatem brytyjskiej rodziny królewskiej, jego stałym gościem jest m.in. książę Kentu Edward. Pierwszym patronem tego prestiżowego wydarzenia kulturalnym był Generał Władysław Anders”, dodawała na swoim Instagramie.

Zobacz też: Ekspertka od mowy ciała przeanalizowała relacje Elżbiety II z dziećmi. Te 7 zdjęć mówi wszystko!

 
 
 
 
 

 
 
 
 
 

Uroczystość została poprowadzona przez Kasię Maderę i Marzenę Rogalską. Wśród gości pojawili się między innymi przedstawiciele Ambasady RP w Londynie, Ambasady RP we Włoszech, a także Łotwy i Irlandii. Na bal przybywają także potomkowie pilotów, żołnierzy walczących w drugiej wojnie światowej, biznesmeni, inteligencja i artyści.

Natalia Kukulska podczas jubileuszowej edycji Balu Polskiego zachwycała w zjawiskowej kreacji. Wokalistka podzieliła się z fanami zdjęciem z wydarzenia. „Dżejmsów Bondów było wielu, no takiej elegancji na scenie jeszcze nie zaznałam. Trzymajcie kciuki, panowie, by mi się nie spodobało za bardzo. Wasza dziewczyna! Ps. Zdjęcie przed występem na 50. Balu Polskim w Londynie w historycznym Guildhall”, podkreśliła gwiazda.

Fani nie mogli przejść obojętnie obok tej fotografii. „Wielki zachwyt :) Nie dosyć, że śpiewasz obłędnie to i wyglądasz :) ❤️❤️❤️ Serdeczne pozdrowienia dla Ciebie :)”, „Pięknie i zjawiskowo”, „Niezapomniane chwile. Byliście wspaniali”, „Podbijacie Londyn”, czytamy. 

Źródło: Pap, Polskieradio.pl, Dzień Dobry TVN

Sprawdź też: „Coś się zmienia, że kończy się jakiś etap". Natalia Kukulska szczerze o wyprowadzce syna

Redakcja poleca

REKLAMA

Wideo

Czy łatwo było jej znów zaufać mężczyźnie i co z tym ślubem? „Raz bardziej chce Michał, raz ja", mówi Ewa Kasprzyk

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

EWA KASPRZYK i MICHAŁ KOZERSKI: „potraktujmy ten wywiad jak mecz piłkarski”, proponuje aktorka. Kto w nim zwycięży? ŁUKASZ SIMLAT: dlaczego nie ma aktorskich marzeń i dlaczego... nie wyłącza telefonu. MAJA BOHOSIEWICZ założyła rodzinę, zbudowała własny biznes i została influencerką. Czy nie żałuje swoich wyborów? MICHAŁ WITKOWSKI: ceniony pisarz odsłania swój intymny świat i… zmienia image. NIEPOKONANA, czyli niezwykła historia Céline Dion.