Natalia Kukulska, VIVA!  listopad 2017
Fot. Marlena Bielińska
O TYM SIĘ MÓWI

Natalia Kukulska została zapytana o śmierć mamy. Tylko raz w życiu wróciła na miejsce katastrofy

W programie ze szczególną misją wyznała też, czy boi się latać

Rafał Kowalski 3 listopada 2023 06:30
Natalia Kukulska, VIVA!  listopad 2017
Fot. Marlena Bielińska

Czterdzieści trzy lata temu Anna Jantar zginęła w katastrofie lotniczej. Artystka wracała ze Stanów Zjednoczonych, gdzie rozwijała swoją karierę. Niestety, chwilę przed lądowaniem na lotnisku Okęcie, doszło do wypadku. Ten piosenkarce odebrał życie, a jej córce mamę. Natalia Kukulska opowiedziała o życiu po katastrofie w nowym programie TVN.

Natalia Kukulska wróciła do miejsca, gdzie zginęła Anna Jantar. Czy dziś boi się latać?

Osoby ze spectrum autyzmu – to właśnie one zadają osobom popularnym pytania w nowym programie telewizji TVN Autentyczni. Po Robercie Makłowiczu drugą gwiazdą, która zdecydowała się wystąpić przed kamerami, była Natalia Kukulska.

Usłyszała ona pytanie dotyczące ukochanej mamy i katastrofy lotniczej z 1980 roku. Czy Natalia przez to, co przeżyła, boi się latać? „Paradoksalnie, w ogóle nie odczuwam strachu. Nawet miałam jedną koleżankę z chórków, która mówiła: ja tylko z Tobą chcę latać, bo dwa razy taka historia się nie zdarza”, odpowiedziała.

SPRAWDŹ TEŻ: Śmierć aktora była dla niej szokiem. Shannen Doherty i Matthew Perry'ego łączyła wyjątkowa relacja

„Ale raz miałam taką sytuację, jedną. Jeden lot, że nałożyły się te same daty. I też leciałam ze Stanów Zjednoczonych. Wtedy za bardzo to rozkminiałam, więc to nie było dla mnie ułatwienie. Ale to tylko taki jeden moment”, dodała.

Anna Jantar

Anna Jantar
Fot. Forum

Kolejne pytanie dotyczyło tego, czy jadąc obok Alei Krakowskiej artysta myśli zawsze o mamie. „Nie mam czegoś takiego, że to miejsce mi coś przypomina”, powiedziała bez zastanowienia.

Sama z siebie opowiedziała też o tym, że tylko raz w życiu wróciła do miejsca, w którym rozbił się samolot. „W miejscu wydarzenia byłam raz w życiu. Sama. Nie czułam potrzeby, żeby iść tam w jakiejś grupie. Spotkałam wtedy niesamowitą osobę, która była świadkiem i która bardzo przeżyła to, co wtedy zobaczyła. Próbowała to opowiedzieć, ale to było trudne. Być tam raz mi wystarczyło. Mam swoje życie i życie swoich dzieci. Staram się nie skupiać na tym, na co nie mam wpływu”, usłyszeliśmy na antenie TVN z ust Natalii Kukulskiej.

CZYTAJ TEŻ: Modlitwa daje jej siłę, Bóg jest dla niej wszystkim. Dla Joanny Kulig zagranie w filmie Kler było wielkim wyzwaniem

Autentyczni w TVN – o czym jest program? Na czym polega?

Debiutujący w Polsce został stworzony przez popularnych francuskich filmowców, reżyserów m.in. popularnego na całym świecie filmu „Nietykalni”. Do programu zostały zaproszone osoby ze spektrum autyzmu. To one pod opieką profesjonalistów i po merytorycznym przygotowaniu, przeprowadzą wywiady z cenionymi Polakami. Wejście w role dziennikarzy często będzie wiązać się z silnymi emocjami, dlatego w roli moderatora bohaterom produkcji będzie im towarzyszył Maciej Stuhr.

Po każdym odcinku Autentycznych widzowie będą mogli lepiej zrozumieć zróżnicowany odbiór rzeczywistości przez osoby w spektrum. 

@tvn.pl Natalia Kukulska o lataniu i stracie ukochanej Mamy… ❤️‍🩹🥺 #autentyczni #tvnpl #playerpl #cooglądać #nataliakukulska ♬ dźwięk oryginalny - TVN

Redakcja poleca

REKLAMA

Wideo

Czy łatwo było jej znów zaufać mężczyźnie i co z tym ślubem? „Raz bardziej chce Michał, raz ja", mówi Ewa Kasprzyk

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

EWA KASPRZYK i MICHAŁ KOZERSKI: „potraktujmy ten wywiad jak mecz piłkarski”, proponuje aktorka. Kto w nim zwycięży? ŁUKASZ SIMLAT: dlaczego nie ma aktorskich marzeń i dlaczego... nie wyłącza telefonu. MAJA BOHOSIEWICZ założyła rodzinę, zbudowała własny biznes i została influencerką. Czy nie żałuje swoich wyborów? MICHAŁ WITKOWSKI: ceniony pisarz odsłania swój intymny świat i… zmienia image. NIEPOKONANA, czyli niezwykła historia Céline Dion.